Şimdi Ara

HIS, Radeon HD 7870 Fan modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

HIS yeni modellerle ekran kartı gamını genişletmeye devam ediyor. Duyurusu yapılan Radeon HD 7870 Fan modeli, sahip oduğu özelleştirilmiş soğutucu tasarımı ile ayrışmayı başarıyor. HIS'in açıklamalarına göre referans tasarımlı Radeon HD 7870 modeli ile kıyaslandığında 13 derece daha serin ve 28 dB daha sessiz çalışan ekran kartı 2GB GDDR5 bellek ile geliyor.

AMD'nin 28nm üretim teknolojisiyle geliştirdiği Pitcairn XT grafik yongasından güç alan DirectX 11.1 destekli ekran kartı, 256-bit bellek veri yolu desteği, 1280 paralel işlem birimi ve 80 doku ünitesi ile geliyor. Grafik işlem birimi 1000MHz'de, bellekleri ise 4800MHz'de görev yapan Crossfire destekli ekran kartı görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve iki adet Mini DisplayPort konnektörünü kullanıyor. HIS'in ince ayar yazılımı iTurbo ile birlikte sunulan yeni ekran kartının yakın zamanda raflardaki yerini alması beklenirken, son kullanıcı fiyatı henüz açıklanmadı.   

• Nerde o eski iceq soğutmalı HIS'ler,HD 4850 kullanıyordum iceq soğutmalı en sevdiğim karttı ama şimdi sürünüyor resmen tasarım anlamında
  • fiyatı uygun olursa tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Nerde o eski iceq soğutmalı HIS'ler,HD 4850 kullanıyordum iceq soğutmalı en sevdiğim karttı ama şimdi sürünüyor resmen tasarım anlamında

İyi de bu Iceq modeli değil ki FAN demiş zaten. Iceq ile alakası yok.
  • quote:

Nerde o eski iceq soğutmalı HIS'ler,HD 4850 kullanıyordum iceq soğutmalı en sevdiğim karttı ama şimdi sürünüyor resmen tasarım anlamında

IceQ 1-2-3 serisi gerçekten efsaneydi fakat yeni seriler de fena değil bence.

Jet motoru mübarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 18 Nisan 2012; 11:31:25 >

• Kart tasarımı pek hoşuma gitmiyor HIS'in.Biraz daha gelişmeli bu konuda.Albenisi yok kartın özellikleri dışında.
  • en sade tasarıma sahip olanı bu diğer mödeller daha iyi tarasıma sahip 7850 veya 7870 olsun onlar daha karızma
  • quote:

Nerde o eski iceq soğutmalı HISler,HD 4850 kullanıyordum iceq soğutmalı en sevdiğim karttı ama şimdi sürünüyor resmen tasarım anlamında

artık millet kartların şekline bakıpmı alıyor anlamadımki iceq kaliteli soğutma tabiki ama hemen onla kıyaslıyıp kaslı bir görünüm arıyosunuz kartlarda soğutma yeterli olduktan sonra ince tasarım olması daha avantajlı bence
  • Serin çalışması iyi,hiç olmazsa bir müdder sınırları daha fazla zorlama imkanı sunuluyor, sessizlik bakımındanda gerçekden büyük bir artısı var fanlardan kaynaklı herhalde.. Sisteminize bir Crossfire için iyi bir tercih olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.