Şimdi Ara

imei den fatura bulunur mu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim karmaşık bir sorum olacak ama inşala cevabıma ulaşabilirim. beklediim yanıtı alabilirsem büyük bir iş başarıcam. yurt dışından biri iphone4 aldı dielim. burda da kullanılıyor. ben bu telefonun imei veya seri numarasından gerek kendi başıma veya gerekse apple personeli, yetkilisi yardımı ile ilgili faturanın kimin adına kesildiğini veya kredi kartı ile alındı ise ödemenin kim tarafındna yapıldığını öğrenebilir miyim??? ilgi ve alakalarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yukarıda da yazdığım gibi bunu bulabilirsem çok büyük bişe başarıcam. Tecrübem veya bilgim olmadığı için yazıyorum. sorduğum çok abes bir soru ise lütfen dalga geçmeye yönelik cevap yazmayın. yazmayı düşünenlerden özür dilerim şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazkas -- 17 Nisan 2012; 23:53:40 >

• Cok zor
  • Tabiki ogrenirsin hatta ilkokul sira arkadasinin anne kizlik soyadini bile bulman mumkun.
  • bunlari ogrenebilmen icin toplarinin inek kafasi kadar olmasin lazim bilmiyorum anlatabildimmi sorun garanti ise fatura sormuyorlar gotur ver telini yenisini veriyorlar hemen kim alirsa asin cihazi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

bunlari ogrenebilmen icin toplarinin inek kafasi kadar olmasin lazim bilmiyorum anlatabildimmi sorun garanti ise fatura sormuyorlar gotur ver telini yenisini veriyorlar hemen kim alirsa asin cihazi

yok dostum sorun garanti felan değil telefon da benim değil. sadece gayrımeşru bir olayın ispatı ile ilgileniyorum
  • CIA'den filansaniz anca bulabilirsiniz.
  • Apple Retail Store larda kutudaki barkodu okutunca görebiliyorlar diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunn

Apple Retail Store larda kutudaki barkodu okutunca görebiliyorlar diye biliyorum.

bak bu güzel bir cevap... biraz daha kesin ve netleştirebilirsem... kutuyu bulamam ama seri numara veya imei bulabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.