Şimdi Ara

Bethesda'nın Beklenen Duyurusu Belli Oldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Dün sizlere Bethesda'nın resmi Facebook sayfasında yayınladığı görsel ile ilgili bilgileri iletmiştik. Görüntü açıklamasında "Yarın" yazan görsel, akıllara Skyrim DLC'si veya yeni bir Fallout duyurularına akıllara getirmişti.

Fakat yapılan tahminlerden hiçbiri tutmadı. Bethesda'nın bugün yayınladığı videoya göre, tahminler yürütülen duyuru aslında, Bethesda'nın gelecek sene çıkartmayı planladığı FPS oyunu "Dishonored" imiş. Dishonored'ın geliştiricisi Arkane Studios, geçen sene oyunu duyurmuş, ekran görüntüler paylaşılmış fakat herhangi bir video yayınlanmamıştı. Bugün ise Dishonored'ın ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Sonu gelendiğinde insana, "iyi bir yapım geliyor" dedirten videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Kesinlikle mükemmel bir yapım geliyor zaten şu devirde iyi oyun çıkaran bir Rockstar birde Bethesda gerisi yalan.
  • Video oldukça etkileyici ama oyun içi video olmaması sebebiyle an itibariyle sürpriz yumurta halinde. Mükemmel bir yapım da çıkabilir, büyük bir hayal kırıklığı da. Cevabı da zaman gösterecektir.

Ama konu ve işleyiş olarak farklılığını yine de ortaya koymuş, sevindirici haber.
  • grafikler mükemmel gözüküyor inşallah oyun biraz benzer buna :)
  • Ooooow,çok etkileyici bir trailer olmuş.Sondaki yazıyı da beğendim.'Revenge Solves Everything'.
  • Film tadında bir video olmuş :)

Gerçekten bu dönemde çok farklı ve çok etkileyici senaryolar görmek zor, bu farklı gibi duruyor :)
  • eğer oyun aynı şekilde işlerse senenin iyi oyunlarından olabilir
  • Yıl 2012 trailer'ı baz alarak oyunun grafikleri hakkında yorum yapanlar var.
  • oyunun herşeyi harika görünüyor
  • Vay Babanın şarap çanağına dedirten bir trailer olmuş. Bethesda yapıyor sonuçta harika bir oyun olacağına şüphe yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Yıl 2012 trailer'ı baz alarak oyunun grafikleri hakkında yorum yapanlar var.

trenler değişse de bakanlar değişmiyor vesselam :)
  • Harika, azıcık Bioshock:Infinite havası yok desem yalan olur, oynanış çok benziyor.
  • vallaha böylse fps lere açız resmen gelsin artık sağlam oyunlar o değil bilgisayar eskicek :)
  • Bethesda adını cok daha yükseltcek gibi gözüküyor.
  • vay anasını! en çok merak ettiğim şu trailerlar gibi ne zaman oyun içi oyunlar oynayabileceğiz..bu oyunun trailerina bakarsak muhteşem bir konu ve efektlerle geliyor..takdirimi kazanan bir firma oldu..oyunuda merakla bekleyecem..20.takipçi ;)
  • Bethesda kötü oyun yapmaz, FPS türü biraz değişik bir tercih olmuş bakalım nasıl olacak..

Yalnız bu CGI videolar beni çok etkiliyor, artık 2 nesil yada 3 nesil sonra mı görürüz bu CGI video kalitesindeki grafikleri normal oyunlarda bilemiyorum..
  • Yine bir assasin vakası ile karşı karşıyayız gibi geldi ama daha gelişmiş bir assasin,konusunu da merak ettim...
  • bethesda skyrim le ismini akıllar kazıdı çok güzel bir oyun olduğu belli zaten bethesda bu aralar gözümde en iyi firme diyebilirim..
  • Bethesda yapmıyor bu oyunu. Arkane Studios yapıyor. Yorum yazan bir sürü arkadaş karıştırmış. Emeğin hakkı yanlış yere gitmesin. Arkane stüdyolarında çalışan onca insanın emeğini Bethesda yapıyor diyerek yok etmeyelim. Bethesda sadece dağıtıcı. Arkane Studios ile Bethesda aynı medya şirketi Zenimax bünyesinde bulunmaktadırlar.

Bunun haricinde Arkane Studios daha önce çok kaliteli oyunlar çıkarmış. Dishonored'dan çok umutluyum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.