Turkcell - Haydi Konuş Kampanyası ( 9 TL'ye 500 dk veya 5 TL'ye 200 dk)
137 Cevap77301 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

503 Mesaj
27 Aralık 2012; 22:27:15 

varmı arkadaşlar buna benzer bi kampanya

10 lira gibi paraya 100-200 dk ?

bendeu bu kampanya vardı bitmiş
fatura iki kat arttı

1gb sınırsız internetim var
pek konuşmuyorum

donanimhaber

923 Mesaj
28 Aralık 2012; 21:46:53 

Şuan turkcellde buna benzer bi kampanya yok, aveada super fikir tarifesi var az konusanlar icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3419 Mesaj
28 Aralık 2012; 22:12:49 

En iyisi bimcellde 10 tl ye 250 dk hem kontörlü hemde 6 sn periyotlu aynı faturalı gibi 1 ocakta BİMCELL deyim

3793 Mesaj
28 Aralık 2012; 22:26:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

En iyisi bimcellde 10 tl ye 250 dk hem kontörlü hemde 6 sn periyotlu aynı faturalı gibi 1 ocakta BİMCELL deyim

Bimcell'de 10 Tl'ye alınan 250 dak. saniye üzerinden düşmektedir.
Eğer konuşma paketi almazsanız her zaman kontör yükleme zorunluğu dahi olmadan 6saniyesi 1 kuruştur.
Ayrıca yeni çıkan 3'lü paket ile 19Tl'ye ;
Hy 250 dk.
Hy 5000 sms
500 mb net alınabiliyor bilginize.

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3419 Mesaj
29 Aralık 2012; 10:32:02 

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

quote:

Bimcell'de 10 Tl'ye alınan 250 dak. saniye üzerinden düşmektedir.
Eğer konuşma paketi almazsanız her zaman kontör yükleme zorunluğu dahi olmadan 6saniyesi 1 kuruştur.
Ayrıca yeni çıkan 3'lü paket ile 19Tl'ye ;
Hy 250 dk.
Hy 5000 sms
500 mb net alınabiliyor bilginize.

Bu da çok iyiymiş ama benim bayramlar dışında SMS ile işim olmaz net olmasada olur yine 250 paketini alırım sanırım, saniye üzerinden düşmeside süpermiş.

5048 Mesaj
29 Aralık 2012; 21:54:56 

Bimcell iyi güzel de berbat Avea altyapısını kullanıyor. Telefon çekmedikten sonra her yöne dakikaların bir önemi yok. Ama ne yazık ki Avea fiyatlarında başka bir operatör de yok.

4276 Mesaj
29 Aralık 2012; 22:55:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Bimcell iyi güzel de berbat Avea altyapısını kullanıyor. Telefon çekmedikten sonra her yöne dakikaların bir önemi yok. Ama ne yazık ki Avea fiyatlarında başka bir operatör de yok.

Çekiyor yahu o kadar da kötü değil. Şehirlerarası yollarda çekmeyebilir bazen.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

3419 Mesaj
30 Aralık 2012; 9:45:00 

quote:

Tam 5 yıldır çift hatlı telefon kullanıyorum, hattın biri avea diğeri türkcell, dağ bayır hariç turkcell'in bir artısını görmedim (fiyatından başka), Dağ bayırda zaten rahatsız edilmek istemem, peki acil bir durum olursa derseniz 112 her durumda aranabilir bir numara, çok özel bir iş yapmıyoranız, işyerinizin olduğu mekanda özel bir sıkıntı yoksa, yada bir şirketin her an ulaşılması gereken bir elemanı değilseniz koyverin gitsin. Hiç telefonu unuttuğunuz günler falan olmuyormu? benim arasıra oluyor ve '' ohh be dünya varmış'' diyorum.

5048 Mesaj
30 Aralık 2012; 11:33:40 

O çekmiyor muhabbetini internetten görüp sallamadım. 1.5 ay önce Avea'ya geçtim ve babamın bana ulaşamadığı çok oldu. Sokaklarda %99 çekebilir, ama evin 3. katında yer yer çekmediği oluyor. Evin koridorunda hiç çekmiyordu.

3793 Mesaj
30 Aralık 2012; 11:39:49 

quote:

O çekmiyor muhabbetini internetten görüp sallamadım. 1.5 ay önce Avea'ya geçtim ve babamın bana ulaşamadığı çok oldu. Sokaklarda %99 çekebilir, ama evin 3. katında yer yer çekmediği oluyor. Evin koridorunda hiç çekmiyordu.

Gsm 1800 bandının azizliği bu.

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

3419 Mesaj
30 Aralık 2012; 12:17:48 

quote:

Zaten dikkat ederseniz özel bir durum yoksa diye belirtmişim, benim evim ve işyerimde hiç sorun yok, yani hayatımın %80-90 ının geçtiği yerler buralar, geri kalanının tamamında da çekmeyecek diye bir durum yok, bu nedenle aynı hizmeti almak için daha fazla ödemem mantıksız oluyor.

3419 Mesaj
31 Aralık 2012; 15:19:01 

Nihayet bu gün haydi konuş kampanyasının taahhüdünün bittiğine dair mesaj geldi yarın ver elini BİMCELL

4962 Mesaj
1 Ocak 2013; 10:32:10 

quote:

Benim iş yerimde hiç çekmiyor maalesef...

3419 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:20:18 

10 aralık 2012 de kampanya süreleri bitmişti, dünde kampanyanın bittiğine dair mesaj geldi, zaten 2 gün önce Turkcell'in sitesinden hat kapama bölümünden baktığımda taahhüt bedeli görünmüyordu, bu gün BİMCELL'egeçiş için başvurdum, bu arada kalan günlerde de zaten diğer hattım olan aveayı kullandım 1,2 TL telsiz kullanım ücreti dışında aran kazan vs ile idare ettim. ekstra para vermedim.

3793 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:38:24 

quote:

10 aralık 2012 de kampanya süreleri bitmişti, dünde kampanyanın bittiğine dair mesaj geldi, zaten 2 gün önce Turkcell'in sitesinden hat kapama bölümünden baktığımda taahhüt bedeli görünmüyordu, bu gün BİMCELL'egeçiş için başvurdum, bu arada kalan günlerde de zaten diğer hattım olan aveayı kullandım 1,2 TL telsiz kullanım ücreti dışında aran kazan vs ile idare ettim. ekstra para vermedim.

Aklın yolu BİMCELL...

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

42 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:22:59 

quote:

quote:

Aklın yolu BİMCELL...

Aveadan bimcelle geçiş nasıl yapılıyr?

3419 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:29:17 

quote:

Orijinalden alıntı: tosba55

quote:

quote:

Aklın yolu BİMCELL...

Aveadan bimcelle geçiş nasıl yapılıyr?

BİM marketlerden herhangi birine başvuracaksın

2162 Mesaj
1 Ocak 2013; 23:27:15 

turkcrell başlığında sürekli avea tavsiyesi. belli ki avea çekmediği için insanlar soruyor. ben de işyernde avea çekmiyor aynı yerde tuekcell çekiyor. avea bedava olsa ne yazar çekmedikten sonra

Sayfa:   <<     1 [3]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » Turkcell - Haydi Konuş Kampanyası ( 9 TL'ye 500 dk veya 5 TL'ye 200 dk)
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188