Şimdi Ara

Turkcell - Haydi Konuş Kampanyası ( 9 TL'ye 500 dk veya 5 TL'ye 200 dk) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
96.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: Blackhawk2610

quote:

Fatura çıkmadan güncel kullanım detaylarını görebiliyor muyuz online işlemler merkezinde? Aradım ama bulamadım. Sadece çıkmış faturaların detayına bakabildim.

0 532 757 88 88 ücretsiz arayarak güncel fatura tutarını öğrenebilirsin...

Tutarı online işlem merkezinden de görebiliyorum.

yanlış okumuşum yarbay
    fatura çıkmadan kullanım detaylarını göremezsin,tim de çalışan iletişim danışmanı arkadaşıma sordum,onların ekranında da fatura çıkmadan detay görülemiyormuş,tabi detaydan kastın hangi no ile ne kadar süre konuştuğun,sms detay vs...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fatura çıkmadan güncel kullanım detaylarını görebiliyor muyuz online işlemler merkezinde? Aradım ama bulamadım. Sadece çıkmış faturaların detayına bakabildim.

yanlış okumuşum yarbay
    fatura çıkmadan kullanım detaylarını göremezsin,tim de çalışan iletişim danışmanı arkadaşıma sordum,onların ekranında da fatura çıkmadan detay görülemiyormuş,tabi detaydan kastın hangi no ile ne kadar süre konuştuğun,sms detay vs...

Heh, öğrenmek istediğim buydu. Teşekkür ettim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yanlış okumuşum yarbay

Heh, öğrenmek istediğim buydu. Teşekkür ettim.

• bende heryöne 200 paketinden aldım ama
    2 aydan beri konuşmalarım paketten düşmüyor
    aynı zamanda ücrette yansımıyor. açıklama kısmında "sözünüze hediye" dakikalar yazıyor
    ama benim cayma bedelli biteli 2 ay oldu ve online işlemlerdede başka paket görünmüyor
    varmı acaba benzeri bir durum yaşayan, ben çözemedim
  • turkcell bana mesaj gönderip duruyor, haydi eko yaz yaz 2222 ye gönder, 500 dakika al gibi,

bende haydi eko yazıp yolluyorum, daha sonra mesaj geliyor, katılım şartlarına uygun değilsiniz falan diyor

madem katılamıyorum, neden bana yolluyorlar bu mesajları
  • Bu konu sayesinde Turkcell'e sadece 9 TL cayma ücreti ödeyerek hanımın numarasını Avea'ya taşıdık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

turkcell bana mesaj gönderip duruyor, haydi eko yaz yaz 2222 ye gönder, 500 dakika al gibi,

bende haydi eko yazıp yolluyorum, daha sonra mesaj geliyor, katılım şartlarına uygun değilsiniz falan diyor

madem katılamıyorum, neden bana yolluyorlar bu mesajları

Turkcell`in müşteri hizmetleri bölümüne yazabilirsiniz, gerçekten garip bi olay. Bende paketi aldığım halde halen gelip duruyodu.
  • sabit ücret olmadan bu fiyat olsaydı keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Bu konu sayesinde Turkcell'e sadece 9 TL cayma ücreti ödeyerek hanımın numarasını Avea'ya taşıdık..

hatını aveaya tasııdktan sonra, turkcell son faturanı gönderdimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

Bu konu sayesinde Turkcell'e sadece 9 TL cayma ücreti ödeyerek hanımın numarasını Avea'ya taşıdık..

Göndermedi henüz. 25'inde çıkacak. Ama müşteri hizmetlerini aradık ve sorduk. 9 TL dedi. Online işlemlerden 0 TL görünüyordu zaten.

• bende çıkmıyor alla alla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

Göndermedi henüz. 25'inde çıkacak. Ama müşteri hizmetlerini aradık ve sorduk. 9 TL dedi. Online işlemlerden 0 TL görünüyordu zaten.

benim 1 tane geldi ödedim
    diğeri gelmedi.
    şuan aveada faturalı
  • Şu kampanyanın yanına 9 tl fiyat ile 1 GB internet olsaydı güzel olurdu...

Bu arada avea da mobil imza kullanan varmı stabil çalışıyormu... Mecburen aveaya geçicem artık durulmaz turkcellde...

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 22 Mayıs 2012; 9:40:20 >
  • Toplam 16 tlye 500 dk mi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

bizbize ve genc tarifeye dayamış olduğu sabit ücret sonrası müşterilerinin acısını azaltmaya yönelik gözümde sıfır olan ve 1 haziran itibariyle kontratım sonrası terk edeceğim dengesiz gsm operatörüsün gözümde TURKCELL

Ayni fikirdeyim

• fatura kesimden sonramı tanımlanıyor acaba dakikalar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

fatura kesimden sonramı tanımlanıyor acaba dakikalar?

başvurdugunuz anda başlıyor fatura kesimine kadar. 500 dakika veriyor ama benden 9tl almadılar. 6 günün ücreti alındı 1.7 tl civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: say

fatura kesimden sonramı tanımlanıyor acaba dakikalar?

başvurdugunuz anda başlıyor fatura kesimine kadar. 500 dakika veriyor ama benden 9tl almadılar. 6 günün ücreti alındı 1.7 tl civarı.

teşekkürler
  • benimde 29.05.2012 de kontratım doluyor Faturasız Genç Tarifeye geçmeyi planlıyorum kısmet bakalım :)
  • Aveadan bu kampanya için tarife saniyeye geçtim mesaj attım olmadı. Kabul etmedi sistem. Deneyen var mı? Ayrıca buradan gelen 500 dakikalar çok çabuk atıyor normal dakikadan daha hızlı bitiyor dakikalar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.