Şimdi Ara

FaceLock ile ICS olmaksızın yüzünüzü güvenlik için kullanabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bilindiği üzere Android 4.0.x Ice Cream Sandwich güncellemesiyle telefonlarda Face Unlock yani yüzünüzü kullanarak telefonu kilitleme özelliği gelmişti. Bu özellik için ilk olarak telefonun ön yüzünde bir kamera gerekiyordu diğer ihtiyaç ise tabi ki ICS versiyonuydu.
    Google Play'de yayınlanan FaceLock uygulaması her iki ihtiyacı da ortadan kaldırmayı başardı zira bu uygulama sayesinde Android 2.3.x ve üzeri işletim sistemine sahip olan telefonlar ön kamera olmaksızın bu özellikten faydalanabilecek.

Telefonunuza kuracağınız FaceLock uygulaması ekran kilitlemesine ek olarak, telefonunuzdaki uygulamaları da güvenlik altına alabiliyor. Ücretsiz ve PRO olmak üzere 2 versiyona sahip olan FaceLock uygulamasının PRO versiyonu 2.78$ olarak fiyatlandırılmış durumda.

• ICS güncellemesi alamayanlar için güzel haber.
  • Uygulama güzel olmuş ancak ön yüz kamerası olmayanlar için kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Uygulama güzel olmuş ancak ön yüz kamerası olmayanlar için kötü olmuş.

Ön yüz kamerası olmayanlar için neden kötü olmuş? Yazıda ön yüz kamerası olmadan da kullanılabileceği bahsediliyor.

Gerçi çok matah bir özellikte değil, ona kadar şifre gir daha çabuk.
  • karanlıkta ne olacak??
  • ucretsiz surumunu bulamadim ben
  • Gerçekden iyi olmuş bu Android iyi düşünmüş bence çok iyi bir uygulama FaceLock hatta sırf kiliti açmak için boş yere girip çıkan insanları tanıyorum en başda ben:) Ön kamera olmaksızın derken? yani haliyle arka kamera ile yapılıyor olay değilmi..
  • yükleyen birisi varsa yardımcı olabilirmi ? sürekli disable oluyor nedeni nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Uygulama güzel olmuş ancak ön yüz kamerası olmayanlar için kötü olmuş.

Ön yüz kamerası olmayanlar için neden kötü olmuş? Yazıda ön yüz kamerası olmadan da kullanılabileceği bahsediliyor.

Gerçi çok matah bir özellikte değil, ona kadar şifre gir daha çabuk.

Şifre girerek açmak daha iyi ve daha pratik. Ben desire hd kullanıcısıyım bende ön yüz kamerası yok illa açılması için arkada bulunun ana kamerayı kullanmak biraz sıkıcı olacaktır.
  • İCS 4.0.3 kullanıyorum ama emin ol her kilidi açmaya çalıştığınızda kamera açıldığından tam bir batarya düşmanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.