Şimdi Ara

Kilitli İphone Hakkında !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba .. bende bir adet iphone 4 16 gb siyah var bana içinde gevey paketi ile geldi ama ios 5 yapılmış cihaz kurulumunu yapamıyorum

yani menüye gelmiyor cihaz etkinleşmiyor jailbreakle ipod olarak kullanan arkadaşlar var ben yapmadım bende o şekilde aylarca beklemekte kutusunda..

bana geldiğinde fransadan alındı denmişti bu cihazı simfree hale nasıl getirebilirim ? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Spike -- 17 Nisan 2012; 12:47:42 >

• kimse yardımcı olmaacakmı ?
  • iOS 5 icin gevey çıkmasını bekleyeceksin başka çaren yok.
  • telefon yurtdışında hangi operatöre bağlıysa onun sim kartını alacaksın.(forumda var bulursun.)o kart ile aktivasyon ekranını geçip telefonu kullanabilirsin ancak arama yapamazsın.arama yapmak için uygun gevey şart.
  • eğer telin basebandı yükselmemiş ise o teli gevey ile çalışır hale getirebilirsin gerekli dökümanlar sitede var. teliniz hangi hatta kilitli ise o hattın sim kartını takıp teli itunese bağlayın itunes teli aktive edecek ve menüler çıkacaktır;ama yok bende öyle bir sim yok diyarsanız hacktivasyon yapacaksınız ki menülere erişebilesiniz. menülere ulaşınca ilk bakmanız gerekn teli basebandıdır umarım uğursuz 4.11.08 rakamları ile karşılaşmazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakonya79

eğer telin basebandı yükselmemiş ise o teli gevey ile çalışır hale getirebilirsin gerekli dökümanlar sitede var. teliniz hangi hatta kilitli ise o hattın sim kartını takıp teli itunese bağlayın itunes teli aktive edecek ve menüler çıkacaktır;ama yok bende öyle bir sim yok diyarsanız hacktivasyon yapacaksınız ki menülere erişebilesiniz. menülere ulaşınca ilk bakmanız gerekn teli basebandıdır umarım uğursuz 4.11.08 rakamları ile karşılaşmazsınız

telefonun hangi operatöre bağlı olduğunu nasıl öreniceğim peki açılmıyor ? hacktivasyonu nasıl yapıcam gerekse ipod olarak kullanalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Spike

quote:

Orijinalden alıntı: trakonya79

eğer telin basebandı yükselmemiş ise o teli gevey ile çalışır hale getirebilirsin gerekli dökümanlar sitede var. teliniz hangi hatta kilitli ise o hattın sim kartını takıp teli itunese bağlayın itunes teli aktive edecek ve menüler çıkacaktır;ama yok bende öyle bir sim yok diyarsanız hacktivasyon yapacaksınız ki menülere erişebilesiniz. menülere ulaşınca ilk bakmanız gerekn teli basebandıdır umarım uğursuz 4.11.08 rakamları ile karşılaşmazsınız

telefonun hangi operatöre bağlı olduğunu nasıl öreniceğim peki açılmıyor ? hacktivasyonu nasıl yapıcam gerekse ipod olarak kullanalım ?

sana önerim fransa da 4 oparator var.

Bouygues Bouygues Support
    orange
    SFR SFR Support
    Virgin Mobile

senin kilitli olan ya bouygues dir ya sfr oparatorleridir. tam olarak emin olamayız. eger istanbulda isen dogubank a git. herhangi bir telefoncuda sim kartları dene onlarda vardır. hangi kartla aktivite olursa o oparatordur. aktivite ettikten sonra bu sitedenhttp://allgsmunlock.com/services açtırabilirsiniz. tahminim oparatorunuz sfr dir ama belli de olmaz. aktivite etmeden anlayamazsınız. eger istanbulda degilseniz ebay dan veya türkiyeden micro sim kart satın alacaksınız ebay dan almanızı öneririm çünkü bir dolar falan dır .türkiyede 20 tl den başlar. sorunuz olursa mesaj atın cevaplarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inso -- 19 Nisan 2012; 0:28:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.