Şimdi Ara

FAT32 sisteme 5 gb den buyk dosya atma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
36.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar elımde 16gb kıngton flash dısk war ben buna 3d fılm atıp plazmada ızlemek ıstıyorum.fakat fat 32 sıstem 4 gb ustunu atmıyor bellek dolu uyarısı gelıyor.plazmalarda ntfs sıstemı desteklemıyor.ben fat32 sısteme 10-15gb kadar boyuttakı werılerı nasıl atabılırım?

• Teknik olarak zor. Dosya sistemi desteklemiyor. "war" ve "werılerı" okunmuyor.
  • Maalesef tek parça olarak atamazsın.En iyi bir tane media player alıp Tv'ye bağlaman...
  • lg ew sınema sıstemı aldım oda ntfs desteklemıyor tek care fat32 sısteme 12 gb lık werıyı atmak.medıa playerde almak ıstemıyorum laptopu bagladıgım ıcın ama sureklı laptopu tak cık tak cıkar zahmetlı oluyor onun ıcın benım bu fat32 sısteme kesın atmam lazım ustalar=)
  • Atamazsın dostum!!! eğer tek parça atabilirsen ben de shoryuken çekerim aynı ryu,ken gibi...
  • atarsam harakiri yapcanmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizzgilipijama

atarsam harakiri yapcanmı

Ultrakombo yapabilirim ama

Dostum gerçekten fat32 4 gb den büyük dosya atamazsın.Ntfs yapman lazım...aşağıdaki linke bir derim örnek açısından...

http://forum.donanimhaber.com/m_45889181/tm.htm
  • kardesım lanet plazma keske ntfs desteklese lanet dwd de desteklemıyor sureklı laptop tak cıkar hdmi kablo yalama oldu walla:D
  • quote:

arkadaslar elımde 16gb kıngton flash dısk war ben buna 3d fılm atıp plazmada ızlemek ıstıyorum.fakat fat 32 sıstem 4 gb ustunu atmıyor bellek dolu uyarısı gelıyor.plazmalarda ntfs sıstemı desteklemıyor.ben fat32 sısteme 10-15gb kadar boyuttakı werılerı nasıl atabılırım?

İzleyeceğin filmin uzantısına göre (Mkv, avi), filmi mkvmerge veya virtualdubmod proğramlarıyla istediğin boyutlara bölebilirsin.Görüntü ve seste bir sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

quote:

arkadaslar elımde 16gb kıngton flash dısk war ben buna 3d fılm atıp plazmada ızlemek ıstıyorum.fakat fat 32 sıstem 4 gb ustunu atmıyor bellek dolu uyarısı gelıyor.plazmalarda ntfs sıstemı desteklemıyor.ben fat32 sısteme 10-15gb kadar boyuttakı werılerı nasıl atabılırım?

İzleyeceğin filmin uzantısına göre (Mkv, avi), filmi mkvmerge veya virtualdubmod proğramlarıyla istediğin boyutlara bölebilirsin.Görüntü ve seste bir sıkıntı olmaz.

pekı boldum dıyelım atıyorum ılk on dakkasını boldum sonra 10 ıle 20 dakkasını boldum 10. dakkadan 11.dakkaya gecerken bır donma olacakmı kardesım?
  • quote:

Yanlış bilgi vermişim kusura bakmayın.ziple-çıkart yapınca atıyor biliyordum,atmıyormuş.

hocam plasmanın ne?panasoniclerde ntfs-fat32-exfat hepsi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphire -- 19 Nisan 2012; 8:20:51 >
  • quote:

quote:

quote:

pekı boldum dıyelım atıyorum ılk on dakkasını boldum sonra 10 ıle 20 dakkasını boldum 10. dakkadan 11.dakkaya gecerken bır donma olacakmı kardesım?

Dakika olarak değil boyut olarak böleceksin.Örneğin 8 gb lik bir filmi 3-3-2 gb lik 3 parçaya bölebilirsin.Eğer video playerin iyi ise part geçişlerinde hiç sorun olmaz, saniyesinde diğer parta geçer.

• Benzer bir cevap yazacaktım arkadaşlar yazmış zaten.

Aynen manolpan ın dediği gibi birkaç parçaya bölüp ardı ardına izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

quote:

Yanlış bilgi vermişim kusura bakmayın.ziple-çıkart yapınca atıyor biliyordum,atmıyormuş.

hocam plasmanın ne?panasoniclerde ntfs-fat32-exfat hepsi çalışıyor.

hıcam plazma lg 50pz250 sadece fat32 calıstırıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dakika olarak değil boyut olarak böleceksin.Örneğin 8 gb lik bir filmi 3-3-2 gb lik 3 parçaya bölebilirsin.Eğer video playerin iyi ise part geçişlerinde hiç sorun olmaz, saniyesinde diğer parta geçer.

pekı hocam bıldıgın bır bolucu prog warmı acaba bı tawsıye
  • Mkv filmler için mkvmerge, avi uzantılı divxler için virtualdubmod proğramlarını kullanabilirsin.Bunların kurulumu ve kulanımı ile ilgili bilgileri nette kolaylıkla bulabilirsin.Çok kullanışlı ve kısa sürelerde işlem yapan proğramlardır.

• quote:

Mkv filmler için mkvmerge, avi uzantılı divxler için virtualdubmod proğramlarını kullanabilirsin.Bunların kurulumu ve kulanımı ile ilgili bilgileri nette kolaylıkla bulabilirsin.Çok kullanışlı ve kısa sürelerde işlem yapan proğramlardır.

bende arcsoft totalmedia theatre 5 fullsurumu war bu soyledıgın programların benım kullandıgım programlar arasındakı fark nedır acaba? bır bılgın warmı ustam
  • FAT32 dosya sistemi 4 gb'tan büyük boyutu desteklemez. Diğer arkadaşların dediği gibi 3,5 gb'lık parçalara bölüp izleyebilirsin. "Boilsoft video splitter" programı işini görür. Ama bu sefer de altyazı uymayacaktır. Önce altyazıyı filme gömüp sonra bölmen lazım. Bu da 1 film izlemek için 1 gün uğraşmak demek.

En iyisi ufak bi media player satın alıp onunla izlemek.
  • EaseUS Partition Master 9.2.2

Bu Programla formatlayın Flash veya Hdd yi 64 kb tı seçin formatlarken artık istediğiniz büyüklükte dosya atabilirsiniz belki şimdi herkes öğrenmiştir ama ben bugün çok aradım ve yeni tesadüfen keşvettim. belki benim gibi birisinin işine yarar.
  • abi dosya sistemin fat 32 olduktan sonra 64kb seçsen de fayda etmez. kopyalayamazsın 3.99 dan büyük tek parça dosyaları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.