Şimdi Ara

Anadolu Seyahat 90 liralık puan 60 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu Seyahat'ın sitesine bakarken böyle bir şeye rastladım,anadolu seyahat sitesinde bilet almaya yarayan 25 tl değerinde dolu puan 20 tlden satılıyor ama sitede 50 tl üzerine ayrıca 15 tl dolu puan hediye verildiği için 3x20 liralık alımda 75+15 lira dolu puan hesaba yatırılıyor.

Benim anladığım 60 lira veriyorsun 90 liralık bilet alabiliyorsun,anadolu seyahat kullananlar değerlendirebilir.

http://anadolumarketim.com/25-Dolu-Puan,PR-5210.html

• Şartları;
    Seyahatlerinizi daha avantajlı yapabilmeniz için sizlere %20 indirim sunuyoruz.
    25 Dolu puan Anadolu Ulaşım seyahatlerinizde Internet Fiyatı 25 TL ve altındaki biletleri puan ile satın almanızı sağlar.
    Satın alınan puanlar Anadolu Ulaşım üyeliğinize 1 iş günü içerisinde yüklenir.
    Siparişiniz esnasında cep telefon numaranızın Anadolu Ulaşım üyelik numarası olması gerekmektedir.
    Anadolu Ulaşım üyesi değil iseniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.
    Tek siparişte 50 TL üzerinde dolu puan satın alırsanız 15 Dolu Puan hediye ediyoruz.
    Puanlarınızın yüklenip yüklenmediğiniwww.anadolu.com.tr adresinden hesabım kısmına giriş yaptıktan sonra dolu puanlarıma tıklayarak görebilirsiniz.

25tl ve altı biletleri puan ile satın alma kuralı biraz kafa karıştırıyor, dikkatli olmak lazım!

• oraya bende takıldım ama 25 puan satışı için belirtilmiş bir madde,3 tane alındğında 90 puan ve altı olarak işlem görmesi gerekiyor o maddenin ama almadan önce sormak en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

oraya bende takıldım ama 25 puan satışı için belirtilmiş bir madde,3 tane alındğında 90 puan ve altı olarak işlem görmesi gerekiyor o maddenin ama almadan önce sormak en iyisi.

Aynen öyle hocam. Maddede sıkıntı yok. 25 dolu puanla zaten 30 tllik bir bilet alamazsın onu demek istiyor

Ayrıca 1 hafta önce filan aldığımızda indirim oluyor ben mesela izmir-ankarayı 25tlye aldım ama bu dolu puan işini aldıktan sonra öğrendim 20ye gelecekti eğer bilseydim. Hemde diğer firmalardaki gibi kampanya bekleme derdi filan yok her zaman olan birşey bu..Anadoluyu seviyorum

• O maddede denmek istenen şey hani 30 liralık bilet alırken 25 ini ordan alayım üstünü öderim tarzı birşey olmuyor yoksa 90 puan olunca 90 liralık alış yapılabilir.
  • asıl mesele acaba dolu puanlarla 'hemen al fiyatı' ndan alım yapılabiliyormu?normal satış fiyatı 37 tl olan biletin hemen al fiyatı 25 tl hangi fiyattan sattığını ögrenmek gerekir.
  • Web sitesine kandik bi sefer yolculuk yaptik. Bi daha tobe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.