Şimdi Ara

Motorola yüksek çözünürlüklü ekrana sahip Droid Razr HD modelini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Droid RAZR modelini Turkcell ile ülkemiz pazarına da sunan Motorola, yüksek çözünürlüklü ekran trenine adım atacak bir diğer üretici olmaya hazırlanıyor. Aslına bakılırsa Motorola'nın 4.5-inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekran ile 13MP çözünürlüğünde kameraya sahip bir telefonu Çin'de satılmakta ancak bu model sadece o pazar için konumlandırılmakta.

Motorola'nın başta Amerika olmak üzere dünya pazarına sunacağı HD ekranlı yeni telefona yönelik iddiaları güçlendiren gelişme, Motorola Mobility'de mühendis ve program yöneticisi olarak görev yapan Vic Yu'nun internet ortamında paylaştığı bir görselden elde edilen EXIF bilgisi oldu. Bu bilgiler içerisinde yer alan Droid RAZR HD bilgisi, yeni modele ilişkin sinyali vermiş oldu. Diğer detaylar itibariyle 8 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ve Android 4.0 işletim sistemine sahip olması beklenen telefonun çıkış tarihi ve fiyat bilgisi ise şu an için netlik kazanmış değil.  

• buna da 3000 lik batarya koysunlar :)
  • bence ortalığı samsung galaxy s3 dağıtacak.
  • 720p yüksek çözünürlük mü?

Artık yeni telefonlarda standart oldu HD.Bende başlığı okuyunca 1080p sandım.
  • Alttaki Tuşlu Telefon Resmi Ne Alaka Abi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsTF_11

Alttaki Tuşlu Telefon Resmi Ne Alaka Abi :D

Aynen ev telefonu çıkarmış Motorola :D
  • quote:

la şu haberleri okuyunda yorum yazın yaw..annnnah..
  • 720 p ekranlı ev telefonu süperrr
  • Razr, Razr Maxx, Razr HD... Adamlar Razr ailesi kurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Razr, Razr Maxx, Razr HD... Adamlar Razr ailesi kurdu :)

Samsung Galaxy serisinin 7 ceddini kurdu be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynalı aynalı

(açıklama: ''o telefon ne'' gibi o ayna demek diye sorma diye açıklayayım aynalı sazan manasında) bencede artık haberi oku oyle aşağıya inip yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

720p yüksek çözünürlük mü?Artık yeni telefonlarda standart oldu HD.Bende başlığı okuyunca 1080p sandım.

elinde 3310 kullanıyosun gelmiş bide laf ediyosun daha 4-5 tane öyle model var 1280x720 pixelli neyin kafasındasın ?
  • Kardeşim adam Razr dan çetiğimiz hd resim manasında Razr HD yazmış sizde burdan Hd erkanlı bir telefon çıkarmışsınız :D
  • evet evet motorola hd ekran 8 mp kamera hd ekranlı ev telefonu çıkartmış ve bu akıllılarda onun hakkında yorum yapmış özetlersek eğer fotoğrafa bakın

Motorola yüksek çözünürlüklü ekrana sahip Droid Razr HD modelini hazırlıyor
  • Şimdi ben daha iyi biliyor değilim elbetde ama :) Bence Motorola biraz beklesin.. Bir pazarı test etsin.
  • Ahizeye dönüş iyi olmuş :D :D
  • quote:

720p yüksek çözünürlük mü?Artık yeni telefonlarda standart oldu HD.Bende başlığı okuyunca 1080p sandım.

Kamerası degil o arkadasım su an en iyi telefonlardan biri htc bile durum boyle
    4.7-inch, 720p HD (1280x720), 312 ppi

1080 i goremesin 4.5 te 1280x720 mukemmel tahmınımce apple ip4s cozunurlugu yakalanır göz zaten daha ustunu algılamıyo kı 4.5 1080 cozunurluk cıksın televizyonun o cozunurlukte yayın vermıyo 20-30 kanal en fazla benim mac 1080 cozunurlukte ben dusunemıyorum 4.5 ich 1080 lık ekran kım bilir kac ppi i olur kısaca gereksız olur gibi ama teknolojı bellı olmaz kesin gitmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumiphone

quote:

Kamerası degil o arkadasım su an en iyi telefonlardan biri htc bile durum boyle
    4.7-inch, 720p HD (1280x720), 312 ppi

1080 i goremesin 4.5 te 1280x720 mukemmel tahmınımce apple ip4s cozunurlugu yakalanır göz zaten daha ustunu algılamıyo kı 4.5 1080 cozunurluk cıksın televizyonun o cozunurlukte yayın vermıyo 20-30 kanal en fazla benim mac 1080 cozunurlukte ben dusunemıyorum 4.5 ich 1080 lık ekran kım bilir kac ppi i olur kısaca gereksız olur gibi ama teknolojı bellı olmaz kesin gitmeyelim

Yaklasık 450 ppi oluyor.

• razr maxx geleydi iyiydi
  • super olmus, restaurantlarda telefonu elinden dusmeyen insanlarla bir yemege gitmek cile iken, simdi masanin ustunde ahizeli telefonlar tek eksikti!
    saka bir yana, her zaman motorollayi sevmisimdir. Turkiyeye gelirse, fiyati uygunsa alirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.