Şimdi Ara

Yeni iPad, 21 ülkede daha satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Satışa sunulduğu ilk hafta sonunda üç milyonluk satış sayısına ulaşarak bir rekora imza atan 3.Nesil iPad, önümüzdeki iki hafta içerisinde 21 ülkede daha satışa sunuluyor.

Cupertino'lu teknoloji devi Apple tarafından yapılan açıklamaya göre yeni iPad 20 Nisan itibariyle aralarında Güney Kore'nin de bulunduğu 12 ülkede, 27 Nisan itibariyle ise 9 ülkede daha satışa sunulacak. Ülkelerin tam listesi şöyle;

• 20 Nisan: Güney Kore, Bruney Sultanlığı, Hırvatistan, Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Guatemala, Malezya, Panama, St. Maarten, Uruguay, Venezüella
    • 27 Nisan: Kolombiya, Estonya, Hindistan, İsrail, Letonya, Litvanya, Karadağ, Güney Afrika ve Tayland

2048x1536 piksellik Retina Ekranı; 5 megapiksellik güçlü iSight kamerası ve 4 çekirdekli GPU'ya sahip A5X yongasıyla dikkat çeken yeni iPad'in ülkemizde satışa sunulacağı tarih şimdilik net değil.

• 4. nesil ipad çıkacak daha bize gelmedi yeni ipad.
  • Çıkalı çok olmasına rağmen hala ülkemizde satışa sunulmamış olması,bu ülkeler arasında da kendi ülkemizi göremiyor olmamız can sıkıcı bir durum.Çoğu kişi bilindik tekno martketlerde satışa sunulmasını bekliyor garantili olarak alabilmek için.Apple'ın pazarlama politikasını ciddi anlamda düzeltmesi lazım.Ürünlere verdiği önemi birazda pazarlamaya vermeli.
  • Orijinalden alıntı: Shady

20 Nisan: Güney Kore, Bruney Sultanlığı, Hırvatistan, Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Guatemala, Malezya, Panama, St. Maarten, Uruguay, Venezüella

27 Nisan: Kolombiya, Estonya, Hindistan, İsrail, Letonya, Litvanya, Karadağ, Güney Afrika ve Tayland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson Les Paul -- 16 Nisan 2012; 17:06:12 >
  • Bence apple kendi mağaza açıcak ya ö yüzden bekliyoruz.Gerçi ben fakirim alamam ama olsun.
  • Hepsiburada satıyor yeni iPadleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halit1x1 -- 16 Nisan 2012; 17:25:35 >
  • hala apple apple diye ölün adamların umrunda değilsiniz ki abuk subuk ülkelere gönderiliyor türkiyede hala yok...
  • Geçen sene Bilkom tarafından 29 nisanda getirilmişti iPad 2.Bilkomdan yeni iPad'i daha çabuk getirmesini beklerdim ama çok beklerim heralde.
  • 2048x1536 piksel ekranın var yinede 41 mp fotoğraf çekemiyorsun. Para verilmez buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18

2048x1536 piksel ekranın var yinede 41 mp fotoğraf çekemiyorsun. Para verilmez buna.

Hay allah! :) Doğru diyorsun kardeş o zaman gidip kendime bir DSLR fotoğraf makinesi alayım 18 mp çekeni vardır herhalde... Ipad mi? Bir daha asla...

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

hala apple apple diye ölün adamların umrunda değilsiniz ki abuk subuk ülkelere gönderiliyor türkiyede hala yok...

aynen katılıyorum arkadas sana bu nedir ya

20 Nisan: Güney Kore, Bruney Sultanlığı, Hırvatistan, Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Guatemala, Malezya, Panama, St. Maarten, Uruguay, Venezüella
    27 Nisan: Kolombiya, Estonya, Hindistan, İsrail, Letonya, Litvanya, Karadağ, Güney Afrika ve Tayland

hele bruney sultanlıgı 388,190 nüfüsü varmıs lan edirne nin muş un nüfüsü ordan daha fazla
  • Lojistikten gram anlamayan sözde milliyetci ozde samsung fanboylar bosuna cene yoruyorlar. Apple a degil beceriksiz bilkoma siten edin. Belkinelindeki ipad 2 stoklarini eritemedigi icin geciktirmistir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwain

quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18 2048x1536 piksel ekranın var yinede 41 mp fotoğraf çekemiyorsun. Para verilmez buna.
    Hay allah! :) Doğru diyorsun kardeş o zaman gidip kendime bir DSLR fotoğraf makinesi alayım 18 mp çekeni vardır herhalde... Ipad mi? Bir daha asla...

eski lider sadece dinleniyor. nokia windows 8'le beraber 41 mp fotoğraf çeken tablette çıkaracak o zaman göreceksiniz.
  • Neden ülkemizde satışa sunulmuyor pek anlamadım, bakıldığında geniş nüfüsa sahibiz satışa çıkaran ülkelere bakıldığında ama yinede satış grafiği bunu belirliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18

quote:

Orijinalden alıntı: dwain

quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18 2048x1536 piksel ekranın var yinede 41 mp fotoğraf çekemiyorsun. Para verilmez buna.

eski lider sadece dinleniyor. nokia windows 8'le beraber 41 mp fotoğraf çeken tablette çıkaracak o zaman göreceksiniz.

Hocam çekse ne olur çekmese ne olur? Megapiksel kalite demek değil ki... Bana 4 megapiksel fotoğraf çeken makine versinler ama kaliteli çekim yapsın o da yeter. Ne demek istediğimi fotoğraf konusunda uzman olan arkadaşlar daha iyi anlar... İsterse 100 mp fotoğraf çeksin nokia ya da windows 8... Megapixel nerede işinize yarar önce onun cevabını verebiliyor musunuz öyle düşünün lütfen ;)

• Oha be! beylikdüzü carrefoursa da bile satışta! Hanginiz aradınız da bulamadınız? Boş boş konuşup duruyorlar.
  • Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

Orijinalden alıntı: Shady

Cunku sadece sizin sandiginiz gibi KKTC diye bir ulke yok.
  • Bu nasıl bi saçmalıktır ya benim anlamadığım Bilkom'un suçumu Apple'mı göndermiyo.
  • Sorun bilkom da. Ben Neo çalışanına sordum. Böyle dandik bı distributorluk olmaz. Kıytırık denecek bir sürü ülkeye geliyor bizi hala iPad 2 almanın tam zamanı gibi saçma sapan laflarla kandırmaya çalışıyorlar.
  • apple store bence bizde epey geç açılacak yada açılmaz, baksana adamlar kıbrısa yolladı daha bize resmi giriş yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.