Şimdi Ara

şuan yoldayim sizin yorumlariniz kararimi belirleyecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 1 yillik i4 5aylikta sgs2 kullanicisiyim suan yoldayim kadikoye gidiyorum aklimda sgs2 yi satip max700 tlustune koyup i4s almayi dusunuyorum sizce degermi? yorumlariniza gore ya i4s sahibi olcam yada bugun gezmiş olcam yorumlarinizi eksik etmeyin

• Ben olsam alırım 4s i
  • SGS 2 ile devam hocam iPhone 4 kullanıcısı olarak macera aramaya gerek yok Sgs2 de güzel bir cihazdır
  • ip5 i bekle sgs ile yola devam...
  • Değer.Her kuruşuna değer.Telefonu aldığım günden beri hayatımdaki diğer elektronik eşyaların hepsi önemsiz oldu benim için
  • bence hiç gerek yok. boşu boşune para harcama. sgs2 de güzel ip4 te. 4s e hiç ama hiç gerek yok
  • sgs2'den sonra ekran küçük gelmeyecekse i4s'e geçilebilir ama 700 tl fazla biraz. yurtdışı kayıtlı bir model alsan sanki daha az ödeyebilirsin gibi üstüne.

ha ben olsam sgs2 ile devam edip ip5'i beklerdim. sizinkisi biraz macera aramak gibi
  • Samsung ile devam etmeni öneririm ben zira iPhone 5 in çıkmasına çok uzun bir süre kalmadi çıktığında iPhone 5 alırsın ayrıca samsung galaxy s2 de güzel bir cihazdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joyeux -- 16 Nisan 2012; 16:26:18 >
  • İ5 icin ekim diyolar ve en az 2300le giris yapar diye dusunuyorum ve o parayi veremem yeni ipad aldktan sonra iosun muhtesemligini gene hatirladim sgs iyi fkt sevmedgim yonleride iphonunda var
  • Almayın bence
  • Benim sgs2 de bitane cizik yok kutulu faturali telpa 2 yil garantili sizce kaca alirlar
  • Kesinlikle i4s'e geçiş yap.
  • Seneye flashin kalkmasi bu telefonun bnm icin tum cazibesini kaldryor
  • Alma bence devam et s2 ile
  • Bi soriyim bakiyim kaca aliyolar bnmkini fark buyukse almm artik
  • Al.... Dur alma... Yok yok al... Gerek yok alma...

Takil ya kafana gore
  • Sen takmissin kafaya alicaksin oyle gorunuyo ama hem s2 hemde 4s kullanan biri olarak i4'un varsa s2'yi verip 4s alma 4'le 3s arasinda cok belirgin fark yok yeni iphonu bekle bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Sen takmissin kafaya alicaksin oyle gorunuyo ama hem s2 hemde 4s kullanan biri olarak i4'un varsa s2'yi verip 4s alma 4'le 3s arasinda cok belirgin fark yok yeni iphonu bekle bence

İ4 um yok suan kadikoyde bi telefoncu takasla 1125 e sayerim 2 haftalik4s ide 1700 den veriyim 575 ode dedi 4s cok temiz sfirdan farksiz burdan mi aliyim yoksa 1050 ye pesin veren biri var orya satip 1850ye istanbul bilisimden sifirini aliyim 12 taksitle bu arada 2. El dedgi cihaz genpa garantili

Acil cevap verrseniz metrobuse atlayip mecidiye koye ist bilisime gidicem
  • 200 lira fark icin sifir daha mantikli bide 12 taksit bence daha uygun yinede siz bilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

200 lira fark icin sifir daha mantikli bide 12 taksit bence daha uygun yinede siz bilirsiniz

İst bilisim garatili olcak ya ist bilisim garantisi n genpaninda cok cektirdgini duydumas szce
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.