Şimdi Ara

League of Legends'e Supremacy Modu mu Geliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Son dönemin en yükselişteki Free to Play yapımlarından League of Legends için yapımcı Riot Games, yeniliklere devam ediyor. Görünüşe göre geçtiğimiz seneyi Dominion oyun moduyla kapatan Riot'un planları arasında Supermacy adında bir proje yatıyor.

Fusible'nin raporlarına göre Riot Games, Şubat ayı içerisinde LeagueofLegendsSupremacy.com ve .net isimli domainlerin haklarını satın almış. Bu isimleri MarkMonitor'den satın alan Riot, daha önce de LeagueofLegendsDominion ismine ait alan adlarını aynı firmadan almıştı.

Supremacy adından neler çıkar bilemiyoruz fakat Riot'un yeni sürprizi yakın gibi gözüküyor. Daha önce bazı yeni harita tasarımlarını gördüğümüz oyun için yeni bir harita farklı bir havayı getirecektir.

• Nasıl birşey olacak acaba
  • çok iyi olur merakla bekliyorum ama bunun hop diye olucak birşey olmadığını bilmekte gerekiyor
  • Aklıma ilk gelen;
    Yeni map
    3d mod
    Yeni oyun modu
    Söz verilen yeni grafik motoru

Bunlar haricinde single co-op modu. Daha önce bahsedilen ama official forumun tozlu sayfalarında kaybolan bir haberdi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 seneye gelir dota2 hareketlenmeye , blizzard'ın dota çıkarma haberleri sonrasındaki doğal gelişmeler,oyunu hareketlendiricekler elbet fakat ne zaman?
  • Dominion yeteri kadar ilgi çekmedi aslında farklı bir harita ilk baş hepimizde heycan yaratsada sonrasında eskisi gibi devam etti çoğumuz.
    Yeni harita olacaksa ranked sistemi de olursa iyi olur bence.

edit1: ha bu arada türkiyeye şube açılacaktı ne oldu hiç haber falan yok.
    edit2: ve magma champer gelcekti 6vs6 harita oda yok ortalıkta
    League of Legends'e Supremacy Modu mu Geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monkey D. Dragon -- 16 Nisan 2012; 21:12:39 >

• Türkiyedeki lol şartlarını göz önüne alarak vazgeçmiş olabilirler ilgi çok kalite az türkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metocako -- 16 Nisan 2012; 13:23:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metocako

Türkiyedeki lol şartlarını göz önüne alarak vazgeçmiş olabilirler ilgi çok kalite az türkiyede

Patch'ın gelmesiyle bu dediğin arasında alaka kuramadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fengshyia

quote:

Türkiyedeki lol şartlarını göz önüne alarak vazgeçmiş olabilirler ilgi çok kalite az türkiyede

bi üstümdeki mesajdaki edit kısmını okuyup benim yorumuma bir daha bak
  • quote:

quote:

quote:

Anladım evlat

• Single mod gelsinde başka bişiy istemem
  • yeni grafik motoru gelmesinde ne gelirse gelsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım evlat

senin suçun değil biliyorsun dimi ebeveynlerinin yakın kan bağı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım evlat

senin suçun değil biliyorsun dimi ebeveynlerinin yakın kan bağı.

Tamam sizin kasaba daha geniş

• oyuna baslayalı nerdeyse 2 yıl olacak. sımdıye kadar dominion dısında bır yenılık olmadı
    aylar yıllar gectı yenı bır mod yenı bır map yada yenı bır grafık motoru gelmedı, hazırlamak bu kadar mı uzun suruyor.
    riot sırasıyla bellı zamanlarda yenı şampıon cıkarmaktan ve patchlerle şampiyonlara buff yada nerf yapmaktan baska bır sey yapmaz oldu.
    severek oynuyorum ama yenılıklerede ıhtıyac duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

oyuna baslayalı nerdeyse 2 yıl olacak. sımdıye kadar dominion dısında bır yenılık olmadı
    aylar yıllar gectı yenı bır mod yenı bır map yada yenı bır grafık motoru gelmedı, hazırlamak bu kadar mı uzun suruyor.
    riot sırasıyla bellı zamanlarda yenı şampıon cıkarmaktan ve patchlerle şampiyonlara buff yada nerf yapmaktan baska bır sey yapmaz oldu.

Yeni champion ve championlarla ilgili yeni ayarlamaların sürekli olması bu tip bi oyun için gayet yeterli yenilikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

yeni grafik motoru gelmesinde ne gelirse gelsin

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

Orijinalden alıntı: einhander

oyuna baslayalı nerdeyse 2 yıl olacak. sımdıye kadar dominion dısında bır yenılık olmadı

Yeni champion ve championlarla ilgili yeni ayarlamaların sürekli olması bu tip bi oyun için gayet yeterli yenilikler.

+1
  • Hadi bakalım söz vere vere bir hal oldular ama tutulacakmı mechul
  • quote:

Başka şehirleri bilmiyorum ama İzmir'de Lol oynamayan yok gibi bir şey.Her internet kafenin yarısı lol oynayan tipler oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.