Şimdi Ara

LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi -> Genel Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
23
Favori
110.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi hali hazırda var. Sisteme USB'den 1 tb WD harici hard diski taktığımda bir problem yok, diski görüyor ve oynatıyor. Sorun film arşivimi sakladığım 3 tb WD harici diski taktığımda başlıyor. Bu diski görmüyor. Hiç bağlantı yapılmamış gibi. Sorun nereden kaynaklanabilir.
  • 40 tane farklı kombinasyon denedim olmadı. Bir türlü sesi alamıyordum. DSMART uydu cihazının ses ayarlarına girdim oradan " tercih edilen seslendirme " diye bir menü vardı. PCM ve Dolby Digital vardı. dolby digital seçiliymiş. Ben PCM seçtim. bütün aletleri kapattım yeniden açtım sorunum halloldu. Şimdi tekrar dolby digitali seçtim yine sorun yok. Tuhaf ama orayı değiştirince oldu. pcm ile dolby diğitaln farkı varmıdır ? hangisi seçili kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetSelçuk

Merhaba arkadaşlar,
    Bende de LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi hali hazırda var. Sisteme USB'den 1 tb WD harici hard diski taktığımda bir problem yok, diski görüyor ve oynatıyor. Sorun film arşivimi sakladığım 3 tb WD harici diski taktığımda başlıyor. Bu diski görmüyor. Hiç bağlantı yapılmamış gibi. Sorun nereden kaynaklanabilir.

Arkadasim cihaz max.2 tb a kadar hdd destekliyor onun icin 3 tb i tanimaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Eyvallah kardeşim, acaba diski 2tb ve 1 tb olacak şekilde bölümlere ayırsam görürmü bu sefer.
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    bende samsung 51e551 tv var ve ona bağladım ilk acemilik olduğu için optik kabloda aldım. arcden sorunsuz bağlantı yapabildim hali hazırda optikte bağlı duruyor. o tvyi sadece film seyretmek amaçlı kullanıyorum next uydu alıcı var ama pek kullanmadım. tv acıkken ses tvden geliyor ses sisteminin açınca direk ses sitemine yönlendiriyor kapatınca tekrar tvye ses dönüyor. benim isteğimde buydu. gerektiğinde kullanım. ve sadece ses sistemini actığımda tvde beraberinde acılıyor ve home ekranı görüntüye geliyor böyle kullandığımda tek kumanda ile herşeyi yapabiliyorum.
    senin yaptığın uydu alıcı ile beraber acılma olayı da güzel geldi bi onuda deneyeyim bakalım yönlendirmen için teşekkür ederim.
    lg 42lm669 tv yede bağladım ses sitemini ama deneme amaçlı senin kadar irdelemedim. sistemin samsung tv ile farklı marka olmasına rağmen bu kadar uyumlu çalışması cok hoşuma gitti ayrıca :) kararımı lg den yana kullandığım için mutluyum şimdilik :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Eyvallah kardeşim, acaba diski 2tb ve 1 tb olacak şekilde bölümlere ayırsam görürmü bu sefer.

Teşekkürler tekrar, dediğim gibi yapınca sorun kalmadı.

• Arkadaşlar, bu cihazı nasıl güncelliyoruz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgsyx

Yavv arkadaslar bendede bu cihaz var mikrofon Bağlanmadigi soylendi bağlayan varmı varsa nasıl baglarim bir yardimci olsun  

BU sorunun cevabını bende merak ediyorum arkadaşlar. Karaoke güzel olabilir. :)
  • Güncellemeyi ağ üzerinden yapmaya çalıştığım zaman yeni güncelleme bulunamadı diye yazıyor.
  • quote:

Güncellemeyi ağ üzerinden yapmaya çalıştığım zaman yeni güncelleme bulunamadı diye yazıyor.

http://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-HB1100MK

Linkten indirip zipten çıkart usb içerisine at usb den yükle
  • caprice C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Beyler, ayıptır söylemesi LG 42LA660S aldım, ilerleyen tarihlerde birde sağlam ev sinema sistemi almak istiyorum, çok az bilgim var aradığım özellikler 3D ve bluray olması, tavsiyeleriniz nelerdir. samsung'un teknosa da %88 indirimli seri sonu indirimini maalesef kaçırdım 299tlye 1800 liralık set gitti, 29tlye lg 3d bluray oynatıcıyıda kaçırdım.
  • Bahsettiğiniz cihaza bakın derim.
  • Birisi ucuz bi ayaklik soylesin yahu. 100 lira verilir mi demir sopalara ayiptir
  • Normalde ayaklık bulmak zordur. Ben Teknosa'dan 4 tanesini 75 TL ye almıştım geçen sene. İnternetten bulmuştum, bir şubesinde vardı o zaman, gidip almıştım.
  • quote:

Normalde ayaklık bulmak zordur. Ben Teknosa'dan 4 tanesini 75 TL ye almıştım geçen sene. İnternetten bulmuştum, bir şubesinde vardı o zaman, gidip almıştım.

hocam valla deli etti. öğrenciyiz 150 200 lira üstüne boşuna vermeyeyim ayaklı modeline dedim. ula ayakların 2 tanesi 60 70 den satılıyor. ayaklıksız da yere koymayı yahut bi eşya çekip onun üstüne koymayı istemiyorum =) bi bulamadım uyguna. araştırcaz artık kampanya.
  • Eğer dediğiniz fiyatlara alabiliyorsanız bence alın. Benim aldığım kampanya ekstra birşeydi. Zaten çaok fazla model ve çeşit seçeneğide yok ayaklarda.
  • bu sayfadaki linkleri kontrol etmende fayda var

http://forum.donanimhaber.com/m_59824552/mpage_8/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

bu sayfadaki linkleri kontrol etmende fayda var

http://forum.donanimhaber.com/m_59824552/mpage_8/tm.htm

Hangi linkler
  • 3 tane ayak modeli önerilmiş o sayfada o yüzden paylaşmış arkadaş. teşekkür ettim ilgine caprice.
    beko HPA-2000 modelini öneren var 7 liradan aldım demiş şimdi sadece sanalpazarda bi ilan bulabildim en uygunu oydu zaten eskiden de baktıgımda çifti 30 lira, gri isterseniz 10 liraya boyarım diyor.
    onun dısında
    http://www.hepsiburada.com/liste/ultimate-hoparlor-ayagi-spg-100black/productDetails.aspx?productId=evultimatespg100&categoryId=17290
    bu var ikilisi 70 lira
    bi de stogu olmayan
    http://www.electroworld.com.tr/p/philips-sts3001-hoparlor-standi-siyah/
    bu var ama bağlantıda sıkıntı olabilir denmiş :)

bakalım araştırcaz ama hayatta tanesine 20 liradan fazla vermem kendim imal ederim itü makina okuyoruz o kadar kullanalım atölyelerini

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.