Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -32-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
23.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android plaftormu için hazırlanan oyunları tanıttığımız programımızın bu bölümünde sizler yine birbirinden farklı 5 oyun bekliyor. Bu haftaki menümüzde iOS'ta çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Temple Run, sıradışı bir basketbol oyunu olan Dude Perfect, bizleri vahşi batıya sürükleyen Gunman Clive, Bomberman vs Zombies ve son olarak Draw Something yer alıyor.

• Temple Run büyük ekranlı telefonlarda özelliklede s2 de çok zor oynanıyor
  • hem android hemde ios ta temple run oynadım....hatta oyunun hastasıyım ama androidte hiç keyif alamadım....iphone ve ipad ile oynamak farklı bir zevk
  • super inceleme bu arada unutmamak gerek ilk yorum :))
  • bi ara izlerim acelesi yok
  • quote:

hem android hemde ios ta temple run oynadım....hatta oyunun hastasıyım ama androidte hiç keyif alamadım....iphone ve ipad ile oynamak farklı bir zevk

Katılıyorum iOS da ayrı bir havası var. Android Bu zevki yaşatamıyor.
  • Ya hep aynı oyunlar!! Bir karakter var, sağa gidiyor, zıplıyor ve ateş atıyor.
  • Efenim bu oyunu konsolda oynadım PC de hiç zevk alamadım .
  • bomberman in barkodu okutunca draw something çıkıyo barkodlar karışmış
  • Temple run ı hergün oynarım en az 1 2 defa :D
  • Eğer tanıtılmadı ise my paper plane 2 tanıtmanızı öneririm.Gerçekten zevkli ve kullanımı kolay.Sensörler yardımı ile kağıt uçak uçuruyoruz
  • Draw Something'in sevmediğim yönü insanların çizmek yerine kelimeyi yazmaları :)
  • Mobilden izlenmiyor, geçen haftakiler gibi...
  • öncelikle her programınız gibi bu da çok güzel.fakat bu haftanın en iyi ios ve android oyunları vb programları bsc'ye koysanız daha iyi olmaz mı? biraz da orada takılmış oluruz. donanımhaberden çıkıp da bsc'ye giremiyorum :D
  • android oyunları iOS oyunlarının yanında çok zayıf kalıyor..mesela android te temple run tepki süresi çok kötü,bide hangi cihaza optimize edeceksinki bir sürü android cihaz var....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Temple Run büyük ekranlı telefonlarda özelliklede s2 de çok zor oynanıyor

Hocam s2 de oynuyorum ve hiç zor değil ne açıdan zor dediniz ?
  • Gerçekden çok eğlenceli vakit geçirilicek oyunlar var özellikle Zombies ve Temple Run çok güze :) Deli gibi koşturuyoruz..:)
  • Teşekkürler güzel oyunlar bende Temple run oyunuyorum Galasy S telefonumda gayet güzel dün mediamarktta Galasy Note u incelerkende oyunu açtım oynadım ama sanki büyük ekranda komutları biraz daha erken girmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Eğer tanıtılmadı ise my paper plane 2 tanıtmanızı öneririm.Gerçekten zevkli ve kullanımı kolay.Sensörler yardımı ile kağıt uçak uçuruyoruz

tanıtılmıştı
  • İncelemeler için Teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.