[Silindi]
116 Cevap4705 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç

Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1224 Mesaj
17 Nisan 2012; 0:19:33 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

konuyu okumadım başlıktan.. tıp,ce,eee (tabi devlette olacak)

752 Mesaj
17 Nisan 2012; 0:19:43 

quote:

Orijinalden alıntı: musso.tr

akademisyen ol.6 saat derse girersin gerisinde odana kapanırsın ya da evde falan grafik tasarımı yapanlar var.ya da kitap yaz evde.

Leica Sen fotoğrafçı mısın yoksa haritacı mı? Merak ettim.

Konuyu açan şahsa gelirsek. Bak kapandıkça daha çok kapanırsın. Gerçi açılmanın da bir faydası yok ama biraz insan içine çık sonra geçmişine bakar bakar küfür edersin.

2495 Mesaj
17 Nisan 2012; 8:51:28 

fen lisesinde okuyormuşsun derslerinde iyiymiş. üniversitedn sonraki hayatında kızlar sana koşarak gelir merak etme. sabret bu zor bir dönemden geçiyorsun

Krossade drömmar och brutna löften

299 Mesaj
17 Nisan 2012; 16:21:17 

quote:

Orijinalden alıntı: filinte

fen lisesinde okuyormuşsun derslerinde iyiymiş. üniversitedn sonraki hayatında kızlar sana koşarak gelir merak etme. sabret bu zor bir dönemden geçiyorsun

Hocam sosyalleşmek illa kız arkadaşının olması değildir ki.Kızlarla konuşabilmek ve takılabileceğin arkadaşlarının olması gibi sürüyle ölçüt var.Sosyal olmadan bu hayatta bir halt yenmez söyleyeyim.Aşırı sosyal olmak da bir yerden sonra hoş değil arayı bilmek lazım.

343 Mesaj
17 Nisan 2012; 16:41:12 

Arkadaşlarının falan seni takmayışı tipinle alakalı değil tamam yakışıklı olsaydın belki orada pısırık pısırık otursan bile senle konuşmak isteyeceklerdi ama sen orada pısırık oturuyorsan suçu direk tipine bağlamak doğru değil.Mesela kız arkadaş aramayı bırak sadece arkadaş ara onların yanında rahat davran aslında onlara nasıl biri olduğunu göster ve tipinle değilde kişiliğinle yargılanmaya başla.Senin tipine laf atıyorlarsa altta kalmayacaksın ezeceksin gerekirse vuracaksın ama altta kalmayacaksın sonra yapmamaya başlayacaklardır.Ayrıca bir top al git basket sahasında tek başına oyna ne bileyim bisiklet al bol bol gez bir hobi bul kendine insanların arasına girdikçe aslında tipin sadece ilk etkilemede önemli olduğunu anlayacaksın.

Maradona Good Pele Better George Best Eneramo REYİZ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Nisan 2012; 18:58:00 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entrik4 -- 22 Nisan 2012; 10:42:14 >

233 Mesaj
17 Nisan 2012; 19:21:04 

uzak yol kaptanlıgı senın ıcın en ıdeal ıs.bı cıkarsın 6 ay donmessın kımseyı ıstemessen yollarsın calısanlarıda odandan dısarı.

87 Mesaj
17 Nisan 2012; 19:26:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Evden yapabileceğin bir iş olması lazım. Ne biliyim çizime yönel, iç mimarlık falan. Veya yine ev üzerinden yapabileceğin işlere yönel işte. İnternetle ilgili bir şeyler öğren, kod yazmak falan. İnternet sitesi tasarlamayı öğren. Başka diyebileceğim bir şey yok.

iç mimarlık aşırı sosyallik gerektşren bir iştir...

5765 Mesaj
17 Nisan 2012; 19:29:17 

Bu dediklerin de ciddi misin? Evet ciddi isen ve Bursa'daysan sana sahip çıkarım birader. 2 haftalık eğitimden geçeririm,playboya dönersin..

Bir çocuğun son nefesinde boğulacaksınız.En acı şekilde öleceksiniz.Elveda Çocuk

153 Mesaj
17 Nisan 2012; 19:54:48 

quote:

Orijinalden alıntı: entrik4

----------------------------------------------------------------------------

hafızası çok kuvvetli olan insanların bazılarında yüzünde sert somurtkan bir ifade oluşabiliyor diğer insanlar ondan çekinebiliyor
sendede bu hastalıktan var olabilir
dikkat dikkat ben tedavisini biliyorum

bu matematik profesörü gibi

---------------------------------------------------------------------------

bu hastaliğin adi nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

26 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Önce bu asosyal halini düzelt yoksa hiçbi meslekte mutlu olamazsın şu durumunu bi hallet ondan sonra her mesleği seçebilirsin kendine zaten başarılıymışsın işte ne güzel

üstteki güzel yoruma katkıda bulunuyorum: önce bunu halletmen lazm oda kendini sevmenle alakalı ki buda sonradan düzelecek merak etme.Bende senn gibiydim üniversteye geçtim şimdi düzeldim biraz.ailenin değerini de anlıcaksn merak etme.şu video yu bi izle derim http://www.youtube.com/...3Iv457A&feature=related DERT DEDİĞİM ŞEYLERİN DERT OLMADIĞINI BEN O GÜN ÖĞRENDİM Bide ben yakışıklıyım ama senn gibiydim zamnın kızları pek tipe bakmıyo artık tipe bakanlar eskide kaldı
sosyal olmaya çalışma sakın! kendin ol yeter dostum

241 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:13:00 

Aslında çok şanslı bir insansın. Diğerleri gibi olmadığın için.

1146 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:16:15 

ss isteruk

Dünyaya Geldik Bir Kere Görmek İsteriz Şampiyonluklar İçinde ...
Просто знать, что где-то там на этой земле есть ты, станет для меня, в моем аду, уголком рая …
Я не знаю где ты,что ты делаешь сейчас но я в каждом месте скучаю по тебе …
Счастье - это когда в небе звезда падает, а тебе и загадать нечего …

1040 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:24:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Rayah

+1

Bende bu arkadaş gibiyim ve çok mutluyum.

Winter Is Coming
Stark

241 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:27:17 

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

quote:

Orijinalden alıntı: Rayah

+1

Bende bu arkadaş gibiyim ve çok mutluyum.

aynen bende sizin gibiyim ve mutluyum.

630 Mesaj
17 Nisan 2012; 20:39:50 

Sınıfta hiç kimseyle mi konuşmuyorsun ?

2313 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:00:49 

quote:

Orijinalden alıntı: laair24426

tipim ve dolayısıyla özgüvenim sıfırın altında beyler... adeta bir hayalet gibi, bedeninden çekilmiş, hissizleşmiş bir ruh gibi yaşıyorum..

fen lisesindeyim, derslerim aşırı derecede iyi. 11.sınıf olmama rağmen bu seneki ygs'de 138 net yaptım mesela. maddi durumumuz da iyi. ama çok dua etmişimdir allah'a "para pul istemiyorum, sağlık istemiyorum, hiçbir şey istemiyorum sadece sevilecek bir tip ver " diye.

gerçekten evde ve okulda zor günler geçiriyorum..

tamamen yapayalnız, zor... ve acı günler..

ciddi anlamda sıyırdım..

muhabbetsizlikten ve karamsarlıktan kafayı yemek üzereyim.. sınıfa giriyorum..kapı önünde lak lak eden grubun önünden geçiyorum sanki yokmuşum gibi..kimse fark etmiyor.... yanından geçtiğim insanların yüzlerine bakıyorum... beni gören yok... sırasının yanından geçtiğim insanlar, beni umursamıyorlar bile... bir kaç adım daha... gözlerim sınıfı taraya taraya... göz göze geldiğim herkes, ama herkes, neredeyse tepkisiz, başka yöne çeviriyor bakışlarını...

orada olduğuma, yaşadığıma..bir varlığa sahip olduğuma dair, en ufak bir kanıt bile yok beyler?? yoktum ben?..ölüydüm?..ya da gördüğüm tüm bu insanlar yoktu aslında, hepsi benim sanrılarımdan ibaretti..

gidip en tepedeki sıraya yalnız başıma çöküyorum..oturuyorum..izliyorum.

ne yapayım sonra açıp test kitaplarına gömülüyorum.. gömülüş o gömülüş, okul çıkışına kadar kalkmıyorum neredeyse..

sanki beni hocalar bile görmüyor.. derste açıp telefondan kulaklıkla müzik dinliyorum.. hiç bir hoca da bakıp "oğlum dersi dinle" demiyor..sınıftaki diğer çocuklara zorla not aldıran hocalar benim yanımdan geçerken önümde başka dersin test kitabını görmesine rağmen dönüp de "dersle ilgilen" demiyor... eminim dersime girenlerin %90'ı ismimi bilmiyordur..

ailem: allah kimsenin başına böyle anne baba vermesin.. bu kadar asosyal olmamın sebebi belki de onlar. bana küçükken neler yaptıklarını, nasıl birileri olduğunu anlatmak bile istemiyorum.. b.k gibi paraları var ama yol parasından başka harçlık alamıyorum.. "yol param yok okula gitmiyorum o zaman" demesem onu bile vermeyecekler.. galiba onlar da beni tipimden dolayı sevmiyor..

neyse daha fazla uzatmayayım arkadaşlar. durum bu..

bana kolayca işe girebileceğim bir meslek önermenizi istiyorum.. mümkünse grupla çalışılan bir iş olmasın.. parası da geçinebilecek kadar olsun yeter.. tıp falan demeyin, yapamam hastalara laf anlatamam.. mühendislik derseniz de boğaz içinden çıksam bile iş bulabileceğimi sanmıyorum..

yalnız yaşamaya alışmış biriyim.. zaten kalabalık ortamlara girdiğimde yürümekte bile zorlanıyorum, kontrolümü kaybediyorum, acayip kasıyorum..

dershane dönüşü kimse görmesin diye hep yolumu uzatıyorum..

her gün dua ediyorum allah'a beni yanına alması için ama olmuyor işte.. ömür boyu yalnız yaşayabilirim heralde artık ne yapalım..

Bkz.Another

Her Şey Beklenen Gün İçin...

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2012; 21:11:08 

quote:

Orijinalden alıntı: -Bezstrashen-

quote:

hafızası çok kuvvetli olan insanların bazılarında yüzünde sert somurtkan bir ifade oluşabiliyor diğer insanlar ondan çekinebiliyor

henüz bir adı yok ben keşfettim

1277 Mesaj
17 Nisan 2012; 21:16:26 

Yazımın etkileyici bence gazeteci veya yazar olmayı denemelisin.

153 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:54:21 

quote:

quote:

quote:

Aynısından bene var sanırım

654 Mesaj
17 Nisan 2012; 22:58:53 

Anlattıklarından bazıları silersek beni anlatıyor , Senin için en iyi meslek fizik kurtarıyorsa uzman çavuş olmak lise bitiminde jamyo'ya giriceksin kazanamazsan doğru askere ve sonrasındaki sınavla uzman çavuş olarak kalıcaksın sen ve dağlar tim komutanı olarak yapıcaksın görevini

İST/Zeytinburnu.. DK 0686 Vtec 2

659 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:00:11 

İnsanlardan cekinme onlar seni gormuyorsa sen onlari gor ufak ufak muhabbetler kur
kimse seninle tipinden dolayi arkadaslik yapmamazlik yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upower -- 17 Nisan 2012; 23:00:47 >

Californication|Person of Interest|Fringe|How I Met Your Mother|Iron Maiden|Scorpions|Pink Floyd|Gamma Ray|Manowar|Metallica|AC/DC||Guns N' Roses|Korpiklaani|Kiss|Dream Theater||David Bowie|Tool|Megadeth|Helloween|Black Sabbath|Judas Priest|GALATASARAY

153 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:42:04 

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynısından bene var sanırım

bendede var kardeş çok çektim bundan

cozumu nedir peki kolay birsey mi ? :(

891 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:50:44 

fake

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2012; 23:51:25 

ararsan bulursun :)

1239 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:52:34 

okul neresi?

5378 Mesaj
17 Nisan 2012; 23:58:43 

Benim derslerim senin gibi olsa acayip derecede özgüvenim olurdu herhalde kendime karşı.

PSN ID:KnGrkM
XBL Gamertag:KnGrkM

217 Mesaj
18 Nisan 2012; 0:28:23 

hem çirkin hem salak olsaydın daha mı iyidi
birde işin bu iyi tarafına bak

110 Mesaj
18 Nisan 2012; 1:14:33 

hayata + yönde bakmasını öğren

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

470 Mesaj
18 Nisan 2012; 1:24:05 

ulan, agzin biraz laf yapsin. bak nasil ortamin oluyor.
birak bu tip islerini...

Fenerbahçe S.K

1135 Mesaj
18 Nisan 2012; 1:27:20 

Bir fotoğrafçıya gidin. Düğünlerde sizi çekimlere yollasın (kameraman olarak). Bi anda kendni 100++++ insanın ortasında bulunca neye uğradığını şaşırırsın

1396 Mesaj
18 Nisan 2012; 2:32:14 

tipsiz insan yoktur, bakımsız insan vardır. Kulakların mı kepçe 30 dkda kepçe kulak ameliyatı var burnunmu çok kötü onunda ameliyatı var, dişlerinmi yamuk onunda ameliyatı var herşeyin çözümü var herşeyin. Ben ne kızlar biliyorum benden çok çok çok kötü tiplerle takılıyorlar hatta aşık oluyorlar kaç aydır çıkanlar bile var ya adamda tip yok kız süper ama kız beni takmıyor tipim şöyle söyleyim wampir dizisi vardı kurtadama benzetiyorlar siyah saçlı esmer tenli çoçuğa o derece iyi sayılır diş teli bozuyor biraz ama kız bakmıyor bile neden bakmıyor muhabbetim hoşlarına gitmiyor o tipsize tapıyorlar aydeta yani örnek verdim herkes tipe bakmıyor bu konularda benden çok kötü olup benden fazla sevilen sayılan kişiler var.

Bu kişiler neden seviliyor çünkü yaptığı aktivitelerde çok başarılılar herkes onlara imreniyor futbolda, basketbolda, espride, dansda herşeyde sende derslerinde iyisin şöyle azıcık kendine baksan kaşlarında fazlalıkmı var aldır, saçlarını şekile sok, kıyafet tarzını değiştir yeni arkadaşlar edin falan filan ondan sonra yavaş yavaş özgüvenin yerine geldimi herşeyi başarırsın. Özgüvenin olsun yeterki

Bizim her eylemimiz emperyalizme karşı bir savaş çağrısı ve insanlığın düşmanı 'Faşizme' ve 'Irkçılığa' karşı halkların birliği için savaş marşıdır.

433 Mesaj
18 Nisan 2012; 2:57:50 

Kardeşim seninkine çok yakın şeyler yaşadım kestirmeler tenhaları avcumun içi gibi bilir olmuştum cinayet işlesem FBI tarafından aransam o kadar kaçmazdım heralde insanlardan ve ulan benim tipim de ne var da diyor insan ister istemez kendine ben sırf bu insanlardan çekinmem dolayısı ile kıbrıstaki üniversitemi bıraktım 2 yıllık yazdım ona da gitmedim hayatım söndü belki ama kurtuldum bir şekilde şuan çıktığım bir kız var ( önceden çok hızlıydım asosyal oldum kız arkadaşımdan ayrılınca derken uzun süredir toparladım artık hiç bir şey kalmadı )herneyse emin ol çirkin filan değilsin sadece kendine bakmıyorsun çünkü dışarı bile çıkmak istemiyorsun kimse umrunda değil bakımlı ol ve iki güneş görsün tenin yeme içme ve uyku düzenini toparla zor bile gelse samimi bir arkadaşınla bi iki biyerlere git takıl o da mı yok tek başına git bi bankta otur al eline bi gaste sıkıldıkça oku ama topluma karış en önemlisi ise kendine güven emin ol sonsuza kadar bu böyle gitmeyecek şuan sana böyle gelse bile git me ye cek :)

181 Mesaj
18 Nisan 2012; 3:12:29 

öncelikle kendini sev.herşey tip değil.başarılı adamın yayında herzaman birileri olmak ister.bknz:darwin ayştayn ronaldinho ws ws

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceWave -- 18 Nisan 2012; 3:17:17 >

Yazdıklarım yazacaklarımın qüvencesidir ѕαgσ kéy

1752 Mesaj
18 Nisan 2012; 11:34:24 

Bu hayatta hiç kimse herşeye sahip olamaz. Herkesin mutlaka eksiği vardır. Kiminin az, kiminin çok. Ama sen, hayatını sende olmayanlara göre yönlendirmeye çalışırsan bu hayat bitmez. Sende olan özelliklerle mutlu olmalısın. Bazı özelliklerini yazmışsın. Bu yönlerine ağırlık ver. Tip hiçbir şeydir.

99 Mondeo Ghia 2.0 Hatcback Bordo

1834 Mesaj
18 Nisan 2012; 12:10:31 

En kolaydan ortam yapmak için ortamı olan bir kafede garson ol. Böyle her gün aynı kişilerin geldiği olan bir cafe olabilir, nargile salonu, bilardo salonu olabilir. Onlara daha çok ilgi göster. Kolayca ortam yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoluciónTR -- 18 Nisan 2012; 12:11:48 >

Nokia Lumia 820 WP 8
SAMSUNG Galaxy S4 i9500 16GB
Eupheria anArchyGold III

265 Mesaj
18 Nisan 2012; 13:04:31 

Kendini sev biraz kardesim yolda giderken insanların yüzüne bak Herkes brad pitt mi?

Anlattığın gibi devam ederse Sosyal Fobi'ye dönüşür senin durum kendini zorla insanlarla muhabbet etmeye çalış

Hangi iş konusundan önce önce bunları aş ileride aşamayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damardangiren -- 18 Nisan 2012; 13:05:49 >

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN

11 Mesaj
18 Nisan 2012; 13:08:07 

Tavsiyem internette iş kurma üzerine yoğunlaş

İşkur

1584 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:14:46 

quote:

Orijinalden alıntı: iskurun

Tavsiyem internette iş kurma üzerine yoğunlaş

Nick mesaj uyumu

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

2790 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:16:02 

quote:

tipim ve dolayısıyla özgüvenim sıfırın altında beyler... adeta bir hayalet gibi, bedeninden çekilmiş, hissizleşmiş bir ruh gibi yaşıyorum..

fen lisesindeyim, derslerim aşırı derecede iyi. 11.sınıf olmama rağmen bu seneki ygs'de 138 net yaptım mesela. maddi durumumuz da iyi. ama çok dua etmişimdir allah'a "para pul istemiyorum, sağlık istemiyorum, hiçbir şey istemiyorum sadece sevilecek bir tip ver " diye.

ciddi anlamda sıyırdım..

muhabbetsizlikten ve karamsarlıktan kafayı yemek üzereyim.. sınıfa giriyorum..kapı önünde lak lak eden grubun önünden geçiyorum sanki yokmuşum gibi..kimse fark etmiyor.... yanından geçtiğim insanların yüzlerine bakıyorum... beni gören yok... sırasının yanından geçtiğim insanlar, beni umursamıyorlar bile... bir kaç adım daha... gözlerim sınıfı taraya taraya... göz göze geldiğim herkes, ama herkes, neredeyse tepkisiz, başka yöne çeviriyor bakışlarını...

orada olduğuma, yaşadığıma..bir varlığa sahip olduğuma dair, en ufak bir kanıt bile yok beyler?? yoktum ben?..ölüydüm?..ya da gördüğüm tüm bu insanlar yoktu aslında, hepsi benim sanrılarımdan ibaretti..

ne yapayım sonra açıp test kitaplarına gömülüyorum.. gömülüş o gömülüş, okul çıkışına kadar kalkmıyorum neredeyse..

sanki beni hocalar bile görmüyor.. derste açıp telefondan kulaklıkla müzik dinliyorum.. hiç bir hoca da bakıp "oğlum dersi dinle" demiyor..sınıftaki diğer çocuklara zorla not aldıran hocalar benim yanımdan geçerken önümde başka dersin test kitabını görmesine rağmen dönüp de "dersle ilgilen" demiyor... eminim dersime girenlerin %90'ı ismimi bilmiyordur..

ailem: allah kimsenin başına böyle anne baba vermesin.. bu kadar asosyal olmamın sebebi belki de onlar. bana küçükken neler yaptıklarını, nasıl birileri olduğunu anlatmak bile istemiyorum.. b.k gibi paraları var ama yol parasından başka harçlık alamıyorum.. "yol param yok okula gitmiyorum o zaman" demesem onu bile vermeyecekler.. galiba onlar da beni tipimden dolayı sevmiyor..

bana kolayca işe girebileceğim bir meslek önermenizi istiyorum.. mümkünse grupla çalışılan bir iş olmasın.. parası da geçinebilecek kadar olsun yeter.. tıp falan demeyin, yapamam hastalara laf anlatamam.. mühendislik derseniz de boğaz içinden çıksam bile iş bulabileceğimi sanmıyorum..

yalnız yaşamaya alışmış biriyim.. zaten kalabalık ortamlara girdiğimde yürümekte bile zorlanıyorum, kontrolümü kaybediyorum, acayip kasıyorum..

her gün dua ediyorum allah'a beni yanına alması için ama olmuyor işte.. ömür boyu yalnız yaşayabilirim heralde artık ne yapalım..

bi teknik servisde tekniker usta vb gibi işler yapaiblirsin.müşteri ile başkaları muhattap olur.öğüt verenler bir deşu şekilde düşünün sürekli nefret ettiğiniz ortama uyanıyorsunuz.uykudan uyanmanın hissi bu olmuş durumda.lütfen kimse yaşamadan bu tür kişilere öneri vermesin.bana göre çözüm her insanın değişmesi ki oalcak bi iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 18 Nisan 2012; 15:19:54 >

27 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:20:37 

En iyisi kaptanlik senin icin bir yolculuk aylarini alir dostum parasida iyidir

798 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:22:02 

138 net ne be ne tür bi insansın.

Her Zaman Olduğu Gibi İmzam Yine Kural Dışı! || Hiç bir imzayı beğenmeyen o lanet olası imza kurallarını okumak için tıklayınız.

111 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:32:37 

Kesinlikle bilgisayar programcılığı diyorum

81 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:42:19 

Bim kasiyerliği

http://i.imgur.com/xJ7H8.jpg
8 Yıl hort :)

824 Mesaj
18 Nisan 2012; 15:50:17 

quote:

ciddi anlamda sıyırdım..

Amele olablirsin İş imkanın çok bulamazsan iş ben aldırırım işe

16 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
GırmaymiBoom
28 Ağustos 2012; 14:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

quote:

Orijinalden alıntı: FunkyCJ

quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Ne tur muzik dinledigini soylermisin sakincasi yoksa tabi ?

halil sezai :D

Ya halil sezai falan dinlemem pek fakat bos zamanlarinda muzik dinledigini söylemişsin dinledigin muzigin ruh halinle inanilmaz alakasi var psikolojin bozuk bence iyice bozuyorsun neseli seyler dinleyebilirsin ac/dc sarkilari guzeldir mesela bunun haricinde guns n roses - paradise city,welcome to the jungle , sweet child o mine falan dinleyebilirsin halil sezaiden sonra bunlari dinlediginde kultur şoku yasamazsin umarim

ne la onlar onlar yabancı yabancı gardaşım sen yutuba gir ali yaprak ile parlement geceleri yaz bakalım o zaman haline :D mesela ben behzat ç. ve bu müziklerden sonra öyle bi degiştimki karısı kızı esnafla aram cok iyi arkadaşlar desen cogaldı hayata bakış acım degişti haa bide polis olmak istiyorum beni bi dinle yani kardeş :D

2745 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:06:41 

Lisede tipe bakarak seçilir arkadaşlar. Üniversitede zeka seviyene uygun adamlar bulabilirsin. Sen de kös kös oturma arada bi günaydın de selam ver hal hatır sor.

674 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:08:36 

ma çok dua etmişimdir allah'a "para pul istemiyorum, sağlık istemiyorum, hiçbir şey istemiyorum sadece sevilecek bir tip ver " diye. cümlesinden sonrasını okumadım çünkü bunları söyleyen birisinin mesajı okunmaz dedim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

82 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:09:26 

YAZILIMCI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

46 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:14:04 

At antrenörü ol, atlara fısıldarsın

CİDDİ KEDİ CİDDİDİR!
HAYRAN KULÜBÜ!

203 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:18:33 

gemici ol gemiye cıktınmı 8 ay ınemezsın zaten 8 aylık kontrat bıttı mı hemen cekmezler hadı 2-3 ay daha at derler gemiciliğin üstüne baska asosyal meslek tanımam 8-5 calıs aksam dıger elemanlarla okey oyna bütün olayı o kaptanlıkda barı kontrat daha kısa ve bıtınce de cekıyorlar çünkü armatore cok giriyo

Hep denedin. hep yenildin. olsun. yine dene. yine yenil. daha iyi yenil!

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2012; 19:43:18 

quote:

ciddi anlamda sıyırdım..

geçti mi asosyalliğin kardeş

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2012; 19:46:02 

Astronot ol aya çık ve tek başına yaşa

183 Mesaj
30 Eylül 2012; 19:55:19 

aynı konuyu eskiden başka biryerde görmüştüm güvenmeyin

173 Mesaj
30 Eylül 2012; 20:00:47 

evine bi muhabbet kuşu al ne diyim

856 Mesaj
30 Eylül 2012; 20:02:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Dennisx

Bak sana benden tavsiye ama vereceğim tavsiyeyi ciddiye alacaksın.Ben daha hazırlıkta okuyorum sınıfımda senin gibi(öss de derce yapmış) elemanlar var.Gözlemlerim ise hepsinin birer ot olduğu yönünde yani sosyal yönden problemli oluyorlar ve kimse iplemiyor bunları.Bak ailen para vermiyor olabilir ama sebebi senin derslerindir,öss yi geç bak bakalım o para muslukları nasıl açılıyor.Sen ders çalışmana devam et ama hayvani derecede kas ilk 100 girmeye bakacaksın.Sınava kadar sabredeceksin.İlk 100 içinde olursan ve Bilkent'i tercih edersen 850 devlet bursu+500 bilkent bursu ailende 750 lira verse yada altına araba çekse,üni de kralsın sana bunu söyleyeyim.Aylık 1500 gelirin olacak + altında araban olursa sırtın yere gelmez.Sınav bitince de Body'e yazılırsın,1-2 sene bırakmadan devam edersen iyi derecede bir vücudun olur,kasların belirginleşir,iyi bir vücuda sahip olursun.Bunun yanında yüzme vs sporlarla uğraşabilir,sinemaya giderek,sürekli kitap okuyarak ciddi bir bilgi birikimi edinebilir veya herhangi bir enstrümanı çalabilirsin.Biraz da derslerine ağırlık verirsen emin ol hayatta çok başarılı bir insan olursun.

Ha dersen ki ben senin tavsiyene uymayacam.Asosyal olarak gidersin iyi bir üni'ye,sağlam bir eğitim alırsın ama sosyal yönden özürlü olduğun için kimse seni iplemez,mühendis olarak vs bir işe girer ölene kadar 2-3 bin lira ile çalışırsın.Bu arada paran olduğu için açık gözün biri seni kapar evlenirsiniz,tüm paranı sömürür sende evde oturup çocuk bakarsın ve emekli olur ölürsün.

hortluk konu ama güldüm ya la

- 22 Eylül 2009;DH Bir DH'Lİ OLDUM

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2012; 20:03:30 

insanlar seni fark etmez, sen kendini fark ettirirsin. bunun için de kendine güvenmelisin.

İNSANLAR SENİ SEVDİĞİ İÇİN KENDİNE GÜVENMEZSİN, KENDİNE GÜVENDİĞİN İÇİN İNSANLAR SENİ SEVER.

Yani

Sebep: kendine güvenmen
Sonuç: Sevilmen ve sayılman

Bunu hiçbiriniz unutmayın.

Özgüvensizliğini kabullenip kendini daha çok güvensizlik içine sürükleme.

Etrafta tipsiz olup, onlarca kişiyi peşlerinden sürükleyen insanları görmüyor musun? Demek ki bu işler tiple olmuyor.

Başarılıymışsın bak... (Öğretmenlerin de, dersi dinlemesen de nasılsa başarılısın diye umursamıyorlardır müzik dinlemeni falan.)

Bu başarını kullan: Çok iyi yerlere gel ve başını her zaman dik tut.

TİPSİZ OLUP KARİZMATİK OLAN İNSAN GÖRMEDİN Mİ SEN HİÇ? ONLARDAN BİRİ OL. BUNUN TEK YOLU DA KENDİNE GÜVENMEN.

Bu yüzden, sosyal iletişim gerektirmeyen bir meslek değil, aksine insanlarla bol bol iletişim kuracağın bir meslek seçip onların senden hiçbi bokta üstün olmadıklarını kendine kanıtla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hadi kardeşim, değerlisin sen. Kendi değerini bilmezsen, değerini kimse fark etmez.

Sayfa:   <<      [2]
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469