Şimdi Ara

Alındı__VW Polo 96' 1.6 75HP 2Kapı Klima&Sunroof MaviŞimşek__ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
8.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol Burağım beğendinmi aracı. İzmirdeysen bi forum buluşması düzenle bakalım kimler gelicek
  • Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Sağol Burağım beğendinmi aracı. İzmirdeysen bi forum buluşması düzenle bakalım kimler gelicek

Beğendim tabi dostum özellikle rengini, çünkü benim kamilde mavi Ama şuan yurt dışındayım, ekim gibi dönüş yurda dönüyorum. Keşke orada olsam da buluşsak...
  • Geldiginde görüşelim dostum senin araç neydi:)
    Facete görüyorum fotoları iyi eglenceler bak keyfine
  • Aynı aracın bir yeni kasasına sahibim(6n2) boğaz kelebeği kronik sorunludur bunların senede bir 10 lira verip temizletirsen hiçbir sorun kalmaz onun dışında kullanımı çok keyifli araçlardır güle güle kazasız belasız binmen dileğiyle..
  • Hayırlı olsun... Güle güle kullan.
  • Araç cok keyifli bugun zorlamadan lpg de 150gordum otobanda

Bugün arka hoparlörleri degistirdik. Ses Kabloları yenilendi. Ön paspas üstlerine şerit beyaz led yapıldı. Metal iki yönlü led açma anahtarları orta konsolda cam otomatiginin ortasındaki boş plastige yerlestirildi gayet güzel görünüyor tavsiye ederim. Son olarak yolcu kılıfı söküldü gayet temiz sadece biraz solma var temizlenince düzelir. Kaliteli ve düzgün işçiliginden dolayı Göker dostuma buradan bir kez daha tesekkür ediyorum
    Yarın araç lifte kalkacak. Motor ön takım ve egzoza baktırıcam. Sonrada arka silecek ile kornaya baktırıp sanayiye veda etmeyi düsünuyorum kısmetse ruhsatımıda alıcam trafikten

• Araç lifte kalktı. Sadece iki direksiyon körüğü ve sol rot başı ister ama acelesi yok dedi ustam gayet düzgün ön takımı motoru dendi. Egzozdan gelen ses katalizörün içi kurum dolmuş o yapar dedi onunda acelesi yok dedi. 1lt kadar motor yağı koydu motoru sildi temizledi 10lira aldı sagolsun içim rahat binebilirim. Sadece ön arka lastikleri çapraz olarak degistirip rot balans yaptırıcam. Bide korna ilk 2dakka basıyor sorun yok daha sonra genelde basmıyor neden yapar acaba? Arka silecek ve sunroof hiç acele degil onlar daha sonraki işler
    Sustalı alarmlı immobilezerlı anahtar için 80lira fiyat aldım onuda lastik için gittiğimde yaptırıcam güzel fiyat diye düsünüyorum. Diğer konularda 100-150lira gibi fiyatlar görmüstüm. Sırada tüm kılıfları söküp detaylı temizlik ve yeni kılıf paspas takımı var

• Metin şu aracın içine led vs. döşemişsin fotoğraflarla destekleyelim bakalım arka koltuk ayak mesafesi nasıl rahat mı çocuklu bir aile için sıkıntı çıkaracak cinsten mi ?
  • İç dış temizlik yapılınca yarın akşam falan süper fotoğraflarla VW bölümüne yada Garaj bölümünde konu açıcam MaviŞimşek diye orada tüm detayları paylaşıcam dostum arka mesafesi ve iç hacim gayet iyi boyutuna göre. Bagaj biraz ufak kalabilir aile için. Birde aile için 5kapılısını tavsiye ederim. Fiyatına göre muhteşem
    Tabi biraz emek harcamak gerekiyor güzel bir araca binmek için
  • Tabi kardeşim orası öyle demiştim ya 13 e 136 binde kırmızı 99 model galeriden bir araç bulmuştum pazarda galeriden diye soğuk baktım sorunsuz gibi görünoyrdu ama bilmiyorum işte hayırlısı olsun bunda da vardır birşey karamsarlığa gerek yok kısmet işte bak sen 6 aydan sonra almışsın bize de gelir bir gün belki :)
  • Rengi harika Hayırlı olsun hocam arabanız gayet güzel görünüyor maşallah bi pasta cila atarsanız çok daha güzel olacağını düşünüyorum
  • Tabi kısmet hocam beklediğime değdiğini düşünüyorum memnunum araçtan. Sizede güzel bi araç denk gelir inşallah.

Rengide gerçekten güzel ışığa göre Mavi-Lacivert-Lila-Mor hepsini yansıtıyor
  • evet rengi çok hoş bakımla daha da iyi duracağı kesin
  • Hocam hayırlı uğurlu olsun araç çok hoş duruyor kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle ama benim anlamadığım 1.6 araba nasıl 75 beygir oluyor? 75 KW olmasın o?
  • Valla hocam araştırdım bende ama 55kw 75hp ama Lpg de tık demeden 150gördü dahada giderdi ben zorlamadım motoru ve baya seri kalkışlarda.
    Bu arada iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
    @Fakirt (nikini değiştirsene usta anlamı ne bunun ) Sanada güzel bi Polo bulucaz az kaldı sabret
  • Herşey anlamsız hacı bunda ne anlam ararsın şaka bir yana pololar çok hoş renault fransızların sevmiiiyyim güzel ve temiz bir araba bulmaya az kalmış olmalı metin hadi bakalım şansımıza
  • hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Hocam hayırlı uğurlu olsun araç çok hoş duruyor kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle ama benim anlamadığım 1.6 araba nasıl 75 beygir oluyor? 75 KW olmasın o?

Araç gerçekten 75beygir, torku da yanlış hatırlamıyorsam 130nm civarıydı. Çok eski teknoloji ve 8-valf olmasından kaynaklıdır diye düşünüyorum, alt devirlerde özellikle canlı bir seridir ancak malesef gittiği kadar yakmaz ki Metin arkadaşımız da bu konuyu LPG ile çözmüş zaten.

Bendeki 1.4 16v 100hp'lik motoru LPG'siz kullanıyorum mesela.
  • Hocam motorun performansı ve hızlanması lpg de bile tatminkar. Benzinde %15-20 daha atak test ettim geçen gün lpg bittiğinde.

1-2-3. vites baya iyi Clio3 HB aratmıyor bana hatta daha bile seri ama yine Clio gibi 4te bayılmaya başlıyor. zaten bu yaşta arabayla ralli yapmıycağım için serilik yeterli benim için. ayrıca motor homurtusuda çok tatlı. AlfaRomeo kadar olmasada motor hoş ses veriyor ekstra hiçbir filtre vs. olmadığı halde.

Sadece yakıt biraz yüksek ama yinede seviyorum ufaklığı çünkü yakıtı karşılığında seri-hızlı olması, kalitesi ve konforu benim için yeterli bunada şükür

Az önce koltuk kılıflarını söktük. Sadece arka koltuğun sırt kılıfını sökemedik. nasıl sökülür orası

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.