- x
Pilav kilo aldırır mı ?
6 Cevap10200 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1240 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:38:41 

Beyler yaklaşık 15 gündür hergün pilav yiyorum. Yanlış bilmiyorsam pilav makarna beyaz et kilo aldırıyor. Bunları devamlı tüketiyorum. Burda bu işlerin uzmanı vardır ona göre devam etmeyi düşünüyorum. Şuan 64 kiloyum hedefimde en az 70 kilo olmak var.

iPhone 4S 16GB - iOS 7.1.1

225 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:48:32 

Evet, pirinç pilavı, makarna gibi şeyler kilo yapar. Bulgur pilavı falansa eğer pirince göre daha az kalorilidir.

Ancak sağlıklı kilo al bence, sürekli ye yat ye yat yaparsan alacağın şey yağ olur. Spor da kat içine. Sağlıklı kilo al. Yağlı şeylerden de uzak dur, abur cubur yeme kilo alıcam diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbulencia -- 15 Nisan 2012; 15:51:10 >

No Rest is Worth Anything Except the Rest That is Earned

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Nisan 2012; 15:52:23 

Ben de kilo problemi çekiyorum boy 1.73 kilo 55 iki haftadır başladım kilo alma çalışmalarına her gün 3 yumurta ve 250gr makarna ile gidiyorum simdilik, kademe kademe arttırmam lazım bakalım ise yarayacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1240 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:53:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Evet, pirinç pilavı, makarna gibi şeyler kilo yapar. Bulgur pilavı falansa eğer pirince göre daha az kalorilidir.

Ancak sağlıklı kilo al bence, sürekli ye yat ye yat yaparsan alacağın şey yağ olur. Spor da kat içine. Sağlıklı kilo al. Yağlı şeylerden de uzak dur, abur cubur yeme kilo alıcam diye.

Bulguru nadir tüketiyorum ama çalıştığım yerden dolayı pilavı ve diğer yemekleri fazla tüketiyorum. 1.79 boyundayım 64 kiloyum bu yüzden çok zayıf duruyorum. Kilo alıp kas yapmak istiyorum. Spora da en kısa sürede başlıcam

iPhone 4S 16GB - iOS 7.1.1

873 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:54:08 

Bulgur pilavı lif bakımından çok zengin olduğu icin hazmı kolaydır kilo aldırmaz hatta rejim yapanlara da önerilir. Ancak pirinç pilavı protein ve karbonhidrat bakımından çok zengin olduğundan fazlası kilo yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört Çekirdek + 1,2 GHz Dört Çekirdek) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Li-Ion Battery | MicroSd
5 Inc Full HD Super Amoled Display | 1920 x 1080 Çözünürlük | 441 PPI Pixel Rate | 16 Million Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Camera | Advanced Level Sensor's

PSN ID: HaNa-MicHi__

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Nisan 2012; 15:59:32 

aldırır

225 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:59:43 

quote:

Orijinalden alıntı: blackrush

Bulguru nadir tüketiyorum ama çalıştığım yerden dolayı pilavı ve diğer yemekleri fazla tüketiyorum. 1.79 boyundayım 64 kiloyum bu yüzden çok zayıf duruyorum. Kilo alıp kas yapmak istiyorum. Spora da en kısa sürede başlıcam

Vallahi hocam dediğim gibi spor olayı önemli. Yazıl, çünkü kas olarak kilo almak zordur, spor salonu şart. Hani evde diyet, yürüyüş, egzersiz yapı kilo verirsin. Ama kilo almak daha farklı.

No Rest is Worth Anything Except the Rest That is Earned
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Pilav kilo aldırır mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.367