Şimdi Ara

SATILIK ACTİVA AC-670 AĞIRLIK SEHPASI VE ELEX AĞIRLIK SETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

activa ac-670 ve ağırlık seti

konu içeriğini boşalttım,sildim... keşke konuyu komple silebilseydim :) bunu benim yerime birisi yaparsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimate82 -- 24 Nisan 2012; 13:54:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dostum birde kendi profil resminide sıkıştırsaydın fotoğrafların arasınıda senin vücudu görüp özenenler daha rahat alırdı kolay satılırdı :)
  • düşünmedim değil biliyomusun :) şöyle spor salonunda giydiğim kolsuz bir tişört ile kol çalışırken üst tarafıda kasarak bir foto çekmek aklımdan geçti...ama sonra bunlar reklam kokan hareketler dedim kendime ve ilanıda fazlası ile geyik çevirerek yazdığımı göz önünde bulundurarak durrr dedim kendime... çizgiyi aşma :))) şaka bir yana sattğım bu seti ona buna özenerek alan değilde spor yapmak gerektiği bilincine ulaşmış ve bunu yapmaya gerçekten merak sarmış birisi alsın isterim...hatta bunu aldıktan sonra o kişiyle konuşmayı ve yönlendirmeyide isterim şu programı uygula şunu ye vs vs gibi.

not: eğer fazlası ile resim koyma talebi olursa koyabiliriz bişeyler :))) ama abartılacak bişey yok hayvan gibi değilim olmak içinde uraşmadım,istemedim. boy 1.80 kilo 88 yağ yok gibi bişey o kadarcık işte ;)
    not 2: resim koyma talepleri pm lütfen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimate82 -- 15 Nisan 2012; 0:55:51 >

• :) aynen konuyu okurken baya güldüm ama resminide koysan fena olmazdı bendede ufak bir set var sirkeciden kilosu 2 liradan almıştım 2 tane krom bar 4x5kg 4x3kg 4x1.5kg sirkeciden kartala tek başıma getirmiştim yani bende boş değilim :) rocky'nin tüm serilerini izledim benimde boy=1.81 kilo=71 :) sohbet amaçlı yazdım eğer arkadaşın sattığı seti almak için tereddüte düşerseniz bence o set sizi ömür boyu götürür şınavla mekikle olcak iş değil :) açıkcası zaten öyle olsaydı askere gidenler rocky olur dönerdi :)
  • forum dışına satıldı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.