Şimdi Ara

Epic Mickey 2 PS3'ün Bütün Gücünü Kullanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Wii'ye özel Epic Mickey'in multiplatform devam oyunu Epic Mickey 2: The Power of Two, Playstation 3'e Move gibi ekstra özelliklerle gelecek. Ayrıca Warren Spector'a göre Epic Mickey 2, Playstation 3'ün bütün gücünü kullanacak.

Resmi Playstation dergisine konuşan oyun yapımcısı Warren Spector, "Oyunu Playstation 3'ün bütün gücüyle birlikte yapacağız. Görsel efektler kesinlikle çekici olacak. Herşey sanata ve güzelliğe yaklaşacak." açıklamalarında bulundu.

Konuşmasında Spector, "Amacımız sizlere intereaktif bir Disney filmi sunmak." diyerek yapmak istediklerini özetledi. Ardından Warren Spector, konuşmasının devamında ilk oyunun diğer platformlara gelme olasılığından söz etti. 

Spector'un bu olasılık hakkındaki yorumu şöyle; "Şuan 'İlk oyunun üstünde çalışıyoruz' desem de, düşünmedim desem de yalan söylemiş olurum. Belki yakında gerçekleşir. Şahsen gerçekten istiyorum."

• 26 eylül'ü beklemekten başka işimiz yok o zaman :)
  • ne konsolmus ne güçmüş kullan kullan halen sonu gelmedı
    bundan bı kac yıl oncede oyunlar butun gucunu kullanıyordu halen kullanıyorlar
  • Valla merak ettim hem Türkçe hem de PC'ye geliceğini duyunca. Eskiden beri renkli ve adventure tarzı oyunları severim. İnşallah eğlenceli vakit geçirebileceğimiz bir oyun çıkartırlar eski adventure oyunlarını özledim..
  • Yıl olmuş 2012 hâlâ...

Neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ama Epic Mikey gibi çizgi film havasına sahip, gerçeği yansıtmayıp karekteristik grafikler sunan bir oyunun PS3'ün bütün gücünü kullanması tasarım hatasıdır. iPhone'un bütün gücünü kullanacak deseniz anlarım.
  • interaktif disney filmi Disney İnteractive ::)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakannn

Valla merak ettim hem Türkçe hem de PC'ye geliceğini duyunca. Eskiden beri renkli ve adventure tarzı oyunları severim. İnşallah eğlenceli vakit geçirebileceğimiz bir oyun çıkartırlar eski adventure oyunlarını özledim..

Aynen.
  • bu oyun ps3ün tüm gücünü kullansa ne olur kullanmansa ne olur. mickey fare bu ya :D
  • Şu cümleyi kullanmaktan bıkmadılar. YETER !
  • PS3'ün bütün gücünü , PC!nin üçte biri gücünü...
  • Multi platform hazırlanmış oyun PS3 bütün gücünü kullanıcak'da diğer platformlarda çakılıcak mı ? ne saçma demeç vermiş Spector...
  • - Kaptan ! Tam güç kullanıyorumm... ! Tamam.. !
    - Tam güç kullanın anlaşıldı ..! Tamamm .. !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.