Şimdi Ara

Instagram son 10 günde 10 milyon yeni üye kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Nisan ayı içerisinde önce Android versiyonu piyasaya sürülen ardından Facebook tarafından 1 milyar dolar bedel ile satın alındığı açıklanan fotoğraf düzenleme ve sosyal ağ uygulaması Instagram kullanıcı sayısını hızla arttırıyor. Android versiyonunun çıkmasına paralel olarak platformdaki kullanıcılardan yoğun ilgi gören uygulama, son 10 günde 10 milyon yeni üye kazandı ve kullanıcı sayısını toplamda 40 milyona çıkartarak hızlı yükselişini sürdürdü. 

Ekim 2010 tarihinde piyasaya sürülen ve çıkışını takip eden ikinci ayda 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Instagram geçtiğimiz Eylül ayında ise 10 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Bu aya kadar sadece Apple iOS platformuna özel olan uygulama için Facebook, tüm ekibi kendi çatısı altına aldığını ve geliştirme çalışmalarının uygulamanın bağımsız kimliğini koruyacak şekilde devam edeceğini açıkladı ancak yine de pek çok uzmana göre oldukça ciddi bir meblağa karşılığında satın alınan Instagram'ın orta-uzun vadede Facebook ile ileri seviyede entegre olacağı düşünülüyor.   

• Neymiş bu birde ben göz atayım.
  • ios fiyatı ne bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buLdy

ios fiyatı ne bunun ?

Ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: buLdy

ios fiyatı ne bunun ?

Ücretsiz.

Hım. İpad versyonu varmı ?
  • Hürriyet insanlar Facebook un satın almasına tepki oalrak resimlerini silmeye başladı gibi saçma sapan bir haber yayınladı.
  • zorla üye yaptırırsa tabi artar kullanıcı sayıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

zorla üye yaptırırsa tabi artar kullanıcı sayıları

Zorla? Üye olunmadan paylaşım yapılan sosyal ağ gördün mü?
  • Facebook ile entegre olursa -ki olacaktir- twitter'dan sonra facebook adina muthis devrim yapilir. Kullanicilar icin kolaylik saglayan, guzel bir uygulama. Tek endisem, bir twitter kullanicisi olarak, bu platformda, facebook nedeniyle bazi sorunlarin yasanacak olma ihtimalidir.
  • YALNIZ !
    Bazı sitelerin haberlerine göre FB satın alması sebebı ile (paylaşma) toplu uye ayrılmalarıda olmuş

Bkz:
    Gazeteler (online)
  • Günde bir milyon.Matematiğim iyi.
  • Abartıldığı kadar güzel bir program değil.
  • Program guzel de,cok abartıldı sanki.
  • boş bir program. 1milyar dolara iyi çakmışlar.Bana biraz abartılı ve spekülatif geliyor. Satarkende aldığımız fiyattan satıyoruz demek için baştan şişirerek bu fiyattan aldık demişte olabilirler.
    1milyar dolara koca köklü şirketleri alırsın 10günlük instagramda neymiş
  • Hala anlamadınız.

1 Milyar dolara programı almadılar.
    Üyelerini aldılar..

Facebook, istese programı kendi tasarımcılarına yaptırır.
    İstersede başka bir tasarımcıya verir parasını 1 milyar dolara 100 tane program yaptırır.

Önemli olan bu değil, uygulamanın popülaritesi ve kullanıcı ağı. Facebook bunu aldı işte.

Anlamadınız, anlıyamıyacaksınız.
    Çekemediniz, çekemiyeceksiniz.
  • ben dedim instagram tutar diye inanmadınız, bak ne oldu şimdi ?
  • su app'in matah nesi var anlamadim bir turlu.
  • Teşekkürler çok güzel olmuş tebrik ederim.. oyunlar için muhteşem
  • vay be bu program bende bile yüklü, böylesine rağbet göreceğini ummuyordum
  • Android'e geldiği için bu kadar kullanıcısı oldu bir anda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.