Şimdi Ara

HTC Golf'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Geçtiğimiz ay Tayvan merkezli akıllı telefon ve tablet üreticisi HTC'nin, ''Golf'' kod adlı yepyeni bir model üzerinde çalıştığını sizlerle paylaşmıştık. Bugün, HTC Golf'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli Pocket-now tarafından internette paylaşıldı.

Gelen iddialara göre 1 GHz sınırının altında çalışan tek çekirdekli işlemci ve 512 MB RAM desteğini arkasına alacak olan Golf, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanacak. 4 GB'lık dahili flash belleği, microSD kartlar aracılığıyla yükseltilebileceği söylenen akıllı telefon için 25 GB'lık Dropbox depolama alanının sunulacağı ve bu hizmetin 2 yıl boyunca ücretsiz olacağı belirtiliyor. Günümüzde standart haline gelen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 ve GPS üçlüsüne ev sahipliği yapacak akıllı telefonun ekranının 3.5-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde olacağı iddialar arasında.

HTC'nin Golf'ü ne zaman lanse edeceği ise bilinmiyor.

• wildfire s in ics li hali
  • Tam gereksiz sayıda model çıkartırken Galaxy serisine benzziyor diyecektim ki 25 GB Dropbox çok iyi olmuş.

Ben Dropbox ı çok kullanıyorum çünkü.
  • Parası olmayanlar için ideal olmuşşş fiyatıda sanırımm 700 800 civarı olurr
  • Güzel telefona benziyor. Wildfire S'ten büyük.
  • HTC hani az model çıkartacaktı. İlk çeyrekte 6-7 modeli olacak bunla beraber:d
  • 1 ghz işlemci 512 mb ramli telefon ice cream sandwich alıyor

samsung galaxy s ve google htc nexus one gibi telefonlar 4 güncellemesi alamıyor vay be
  • htc naptın 2012deyiz 1 ghz altında işlemci mi kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

Parası olmayanlar için ideal olmuşşş fiyatıda sanırımm 700 800 civarı olurr

parası olmayan fakat 700-800tl si olanlar için? asgari ücret ne kadar haberin varmı?

çoğu firma 512mb ram ics için sıkıntı açıklamasını yaparken ve bu açıklamaya dayanarak bir kısım cihazını ics ile güncellemeyeceğini bildirirken ben bu habere pek inanamadım.
  • htc desire için donanım yetersizliği öne sürülerek gingerbread güncellemesi bile çıkarılmamışken, aynı donanımla bu telefon nasıl ics ile piyasaya sürülebiliyor? HTC'nin yetkilileri arada sırada donanımhaber.com'da video röportajlara konuk oluyorlar, muhtemelen burayı takipte ediyorlardır. lütfen bu soruma bi cvp versinler.
  • htc şaşırttımı ne ?
  • ics yi geçtim hemde sense 4 lü bir cihaz htc şaka gibisin
  • 800 den aşağı olmaz
  • Mini One X
  • 320x480 çözünürlük?
  • htc bu sene sadece üst seviye model üretmiyor muydu?
  • Android telefonlar bu aralar tek çekirdekli işlemci ile çıkmaya başladı. Neler oluyor yahu
  • Kapitalizm in oyunu bunlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

Parası olmayanlar için ideal olmuşşş fiyatıda sanırımm 700 800 civarı olurr

bu fiyata çift çekirdekli satılıyor. Bence kesinlikle 512MB ram falan gereksiz olmuş. O ne ya 512MB ram ve ics hemde 1ghz yi geçmeyecek hız. 550,600 olmalı fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc seri üretime devam ediyor galiba.bence markalarda biraz işletim sistemine önem vermeliler.zira ice cream sandwich güncellemelerinin durumu malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrDj -- 14 Nisan 2012; 13:32:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.