Şimdi Ara

Xperia serisi için ilk parti Android 4.0 ICS güncellemesi yayınlanmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
15.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia serisi için ilk parti Android 4.0 ICS güncellemesi yayınlanmaya başladı

Sony, geçtiğimiz ay resmi ağ günlüğü üzerinden Xperia Arc S, Xperia Neo V ve Xperia Ray kullanıcılarının nisan ayı ortasından itibaren Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' güncellemesine kavuşacaklarını müjdelemişti. Sony bugün itibarıyla verdiği sözde durdu ve bu modeller için güncellemeyi yayınlamaya başladı. Elimize ulaşan bilgilere göre ilk aşamada İsveç, Danimarka, İzlanda, Finlandiya ve Norveç olmak üzere 5 farklı ülkede kullanıma sunulan güncelleme, 4 ile 6 haftalık zaman zarfında tüm ülkelerde boy gösterecek.

Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active ve Live with Walkman kullanıcılarının ise daha önce de belirtildiği gibi mayıs sonu, haziran başına kadar sabretmeleri gerekiyor. Sony cephesinde yeni gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Xperia serisi için ilk parti Android 4.0 ICS güncellemesi yayınlanmaya başladı

• Resmi romuhttp://forum.donanimhaber.com/m_59747954/tm.htm adresinde paylaştım
  • Küçük ama güzel telefon..
  • Sony giriş seviyesi androidlerine iyi bakıyor
  • Su xperia haberleri her ciktiginda ah x10'um ah x10'um diyorum :((
  • dün sony'e çok pis giydirenler vardı, bakalım bu haberden sonra neler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Sony giriş seviyesi androidlerine iyi bakıyor

sony'nin kaç tane üst seviye telefonu var ki? Bunlar Sony'e göre üst seviye şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

dün sony'e çok pis giydirenler vardı, bakalım bu haberden sonra neler olacak

+1

bi de 2011 kasaların donanımı aynı giriş seviyesi diye bişi yok tellerde sadece arc s nin işlemcisi 1.4 o kadar

tr romu çıksada yüklesek elle yüklemeyle uğraşmak istemiyorum
  • bundaki karizma hiçbirinde yok la
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoyiaB

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92 Sony giriş seviyesi androidlerine iyi bakıyor
    sonynin kaç tane üst seviye telefonu var ki? Bunlar Sonye göre üst seviye şu anda.

sonysin kaç tane üst seviye teli var diyon adamların dandik telefonu yokki,en kötüsü 1ghz ics güncellemsi alıyor,diğerleri dedemden kalma işlemcili telleri hala çıkarıyor.
  • Atı alan üsküdarı geçmiş sony eski cihazlarına android 4.0 desteği variyor ama x peria S e neden vermiyor ben söyleyim eğer şimdi verirse sony bu desteği android 5.0 da vermesi lazım akıllı firma helal olsun yazın verecek 6 ay sonra zaten yeni modellerini tanıtacakk hehehehehhe
  • xperia ray bekliyorum fiyatının 600 e düşmesini. sahibindene falan bakıyorum da herkes çakal ne kadar pahalı satarsam o kadar iyi mantığıyla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

Atı alan üsküdarı geçmiş sony eski cihazlarına android 4.0 desteği variyor ama x peria S e neden vermiyor ben söyleyim eğer şimdi verirse sony bu desteği android 5.0 da vermesi lazım akıllı firma helal olsun yazın verecek 6 ay sonra zaten yeni modellerini tanıtacakk hehehehehhe

Hepsiburada.com sitesinde işletim sistemi olarak ics yazılmış. Acaba doğru olabilir mi? Gerçi böyle birşey olsa haberini alırdık sanırım. Birde bu cihazların garanti firması hangisi?
  • İnşallah sağlam bir güncelleme olur. Sony'i seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbores -- 14 Nisan 2012; 2:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AoyiaB

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92 Sony giriş seviyesi androidlerine iyi bakıyor
    sonynin kaç tane üst seviye telefonu var ki? Bunlar Sonye göre üst seviye şu anda.

amiral gemisi çokluğu s2 yi galaxy s2 hd oluyorsa almiyim
  • galaxy s in android 4 e yükseltilmediği şu günlerde xperia mini ve live with walkman ı android 4 e yükselten sony cansın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

Atı alan üsküdarı geçmiş sony eski cihazlarına android 4.0 desteği variyor ama x peria S e neden vermiyor ben söyleyim eğer şimdi verirse sony bu desteği android 5.0 da vermesi lazım akıllı firma helal olsun yazın verecek 6 ay sonra zaten yeni modellerini tanıtacakk hehehehehhe

haksız sayılmazsın ama hangisi yapmıyorki ...hepsi terbiyesiz... :D
  • neo v alıyor atrix beklıyoruz anca adeletin bu mu google özevladınız biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

neo v alıyor atrix beklıyoruz anca adeletin bu mu google özevladınız biz

öze söze bakmıyor bu işler demekki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung gör bunlari.Ne bada 2.0 nede ics zamaninda cikti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.