Şimdi Ara

Samsung Galaxy Player 3.6 satışa sunuldu, Galaxy Player 4.2 önümüzdeki ay geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung, en yeni taşınabilir medya oynatıcılarından Galaxy Player 3.6'nın yurtdışında satışa sunulduğunu, Galaxy Player 4.2'nin önümüzdeki mayıs ayından itibaren teknoloji mağazalarındaki yerini alacağını açıkladı. Galaxy Player 3.6'nın, Best Buy'da 149$ civarında satıldığı, yakında boy gösterecek olan Galaxy Player 4.2'nin ise 199.99$ fiyat etiketine sahip olacağı dile getiriliyor.

124.1 mm x 66.1 mm x 8.9 mm ebatlarında ve 118 gram ağırlığında tasarlanan Galaxy Player 4.2, 1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, 512 MB RAM, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 4.2-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekran, 8 GB / 16 GB dahili flash bellek, microSD kart desteği (32 GB'a kadar), VGA ön kamera, 2 megapiksel kamera, Wi-Fi, Bluetooth, stereo hoparlör ve 1500 mAh gibi teknik özelliklerle donatılmış.

Galaxy Player 3.6 ise 1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 3.65-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT LCD ekran, 2 megapiksel kamera, Wi-Fi ve Bluetooth donanımlarını bünyesinde barındırıyor.

• S3 değilmiydi bu ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

S3 değilmiydi bu ya :)

Bu S3 ün kuzeninin küçük kardeşi :D
  • Türkiye'ye neden gelmiyor bu modeller
  • Dalga geçiyorlar, 1500 mAh batarya nedir ya!
  • samsung ileri gideceğine geri gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.0 varken 2.3? sonra vay efendim samsungun nesi kötü
  • toprak atın üstüme
  • beyler bu media player yahu ne bekliyodunuzki başka telefonmu sanıyosunuz bunuda beğenmiyosunuz ?
  • Samsung şaşırmış olmalı...

Galaxy S Wifi 5.0 modeli 5 inch ekrana sahip ve 2.500 mAh bataryası var. Bu yeni jenerasyon ürünün ekranı ufak ve bataryası da şaka gibi ama 1.500 mAh olduğu söyleniyor. Umarım şakadır bu.

Şimdilik tek artısı Galaxy S Wifi 5.0 modeline nazaran daha ince [8,9mm] olması.

Fiyatının yurtdışı etiketiyle aynı seyirde olmayacağını söylemeye gerek yok zaten. Bugün Galaxy S Wifi 5.0 modeli 400 liraya satılıyorken tutup bu yeni jenerasyonu en az 550 lira ve üzeri fiyattan satışa sunacaklardır.
  • 320 x 480 Şaka mı bu ?
  • bu ne yav playermiş.
  • Yani en başda zaten dış görünüş,tasarım,reng,n sade ve etkileyici güzel ollması makul fiyat.. Yine Samsung'dan iyi bir ürün ideal her yönden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Samsung şaşırmış olmalı...

Galaxy S Wifi 5.0 modeli 5 inch ekrana sahip ve 2.500 mAh bataryası var. Bu yeni jenerasyon ürünün ekranı ufak ve bataryası da şaka gibi ama 1.500 mAh olduğu söyleniyor. Umarım şakadır bu.

Şimdilik tek artısı Galaxy S Wifi 5.0 modeline nazaran daha ince [8,9mm] olması.

Fiyatının yurtdışı etiketiyle aynı seyirde olmayacağını söylemeye gerek yok zaten. Bugün Galaxy S Wifi 5.0 modeli 400 liraya satılıyorken tutup bu yeni jenerasyonu en az 550 lira ve üzeri fiyattan satışa sunacaklardır.

aradaki fark ips ekran, o da kimi etkilecekse artik...
  • Uygulama desteği iOS'daki gibi olmadıktan sonra bence böyle aletler gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

Türkiyeye neden gelmiyor bu modeller

Türkiyeye bu modeller gelse alıcak çok mu insan var sanki
  • Gereksiz bir ürün.
  • ürün telefon değil yanlış anlamadıysam, o yüzden media player olarak o kategoride değerlendirmek gerekir , i podla filan karşılaştırılmalı
  • Samsung4.2 olanını düşünüyorum fakat pil ömrü kafamı kurcalıyor.. Apple a karşı antipati duyuyorum.. Ama zararla oturmak istemiyorum yani gerçekten değecek cihaz mı bütün müzik arşivimi yanımda taşıyıp iyi bir şekilde koordine etmek istiyorum umarım doğru bir seçim olur..
  • Apple fanı (hatta android fanı sayılırım ) falan değilim ama ipod touchu taklit etmenin ne gereği vardı ki..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.