Şimdi Ara

Samsung Galaxy Y Duos, 249 Euro'dan Almanya'da satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Samsung, çift sim kart desteği ile Android 2.3 Gingerbread işletim sistemini bir araya getiren modeli S6102 Galaxy Y Duos'un Almanya pazarı için basın duyurusunu yaptı. 249 Euro fiyat etiketiyle Almanya'da piyasaya sürülmesi planlanan akıllı telefon, 832 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci ve 384 MB RAM'le geliyor.

Dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps) alt yapısı desteği sunan Galaxy Y Duos, 160 MB dahili kullanıcı belleği, microSD kart girişi (32 GB'a kadar), 3.14-inç boyutlu 240 x 320 piksel dokunmatik kapasitif ekran, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 3.0, A-GPS, 3 megapiksel kamera, QVGA video kaydı, RDS'li FM radyo ve 1300 mAh'lik lityum iyon bataryaya ev sahipliği yapmakta.

• Evo 3D de o fiyatdı sanırım..
  • bu donanımlı telefonlar alınmaz artık.
  • çift sim kartlı alınabilecek en iyi telefonlardan, donanımı sınırlı kalıyor ister istemez. ayrıca şu anda fiyatlandırılmış durumda, yaklaşık 190 eurodan satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icg -- 12 Nisan 2012; 23:47:43 >
  • Bu telefonu alirsan oylesine kullanacaksin Android e guvenerek degil.Standart java sistemli cihazlardan iyidir ama en azindan.
  • Avrupaya göre Pahalı geldi bana, Ekran boyutu ve pixel oranı çok düşük en azından Ace gibi 3,5 inç 320 x 480 pixel olmalıydı.
  • Bence giriş seviyesi için donanımı çok iyi ama tr için fiyat biraz yüksek.
  • pahalı ya
  • Güzel bir çözüm, iyide bir model ama bu para ile bence Nokia Lumia serisinden bir tanesi daha tercih edilesi bence..
  • çok pahalı hemde AŞIRI
  • Bende dört gözle ACE DUOS bekliyorum.
    O ne zaman bizim pazara gelir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Bende dört gözle ACE DUOS bekliyorum.

galiba onun duos olanı çift gsm değil
    1 gsm+ 1 cdma
    veya çift cdma
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Bende dört gözle ACE DUOS bekliyorum.

galiba onun duos olanı çift gsm değil
    1 gsm+ 1 cdma
    veya çift cdma

Ufak bir araştırma yaptım ancak bunun bana dezavantajı ne olur bilemedim. Ülkemizde bunun desteği mi yok yoksa kullanışlı mı değil ?
  • Biraz önce Samsung Türkiye distribütörünü aradım. Galaxy Y Duos un Türkiye'ye gelişi Mayıs'ın 2. haftasıymış. 3. hafta tüm bayilere dağılmış olur dedi.

Fiyatı hakkında bir bilgi var mı dedim, fiyatı için net birşey söyleyemem, fiyatıyla birlikte geliyor dedi. Avrupa fiyatları Galaxy Y Duos'un 200€ Galaxy Y Pro Duos'un 240€ muş. Sanıyorum 700 ve 800 gibi bir fiyatları olur.
  • Ürün Başarının sitesine girdi.

Tavsiye edilen şatış ücreti; 569TL

http://www.basariticaret.com/urun.php?ID=486
  • 40 çeşit Galaxy modeli yaptılar Nokia'nın eski huyudur. Sonu benzemesin Samsung'un :)
  • media markt te var 570tl
  • Beyaz'ı varsa tam bayan telefonu olacak durumda görünüyor.
    Bir flaş koysalarmış bari en azından.
  • Pahalı olmasının sebebi çift sim kart ve markasının samsug olmasından mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 15 Mayıs 2012; 5:29:57 >
  • Arama motorlarından arattırırsanız, daha ucuza bulunabiliyor.

513TL ye aldım. Distribütörü Başarı'dan faturalı. Açıkçası piyasaya ilk girişini daha yüksek bir fiyattan bekliyordum. Yurtdışından getirsem, TR garantisi olmayacağı gibi, çift SIM kartı kaydettirmekle birlikte bundan pahalıya gelecekti.

Benim telefonda ilk önceliğim çift hattı. Şirket hattı + özel hattım.

İki ayrı telefon taşımak zor. İyi telefonlarda hep tek hatlı.

Şimdilik piyasadaki en iyi çift hatlı telefon gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.