Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rachel mcadams için bile izlenir be 2.sezon

Ayrıca 3.sezon gelecek mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CW dizilerinin bütün sezonlarını toplasan bi true detective 2. sezon etmez ama hepsi yıllardır devam ediyor, bu dizinin 3. sezonuna dair haber bile yok.
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Vallahi ya :( hayatımda izlediğim en sağlam,kaliteli dizi..

• Dizi bir sitede ''Risk Taşıyanlar'' listesinde, yani henüz bitirilmemiş ama onay da almamış öyle muallak bi durumda bekliyor.
    Kaynak
  • 2. sezon her ne kadar 1. sezon kadar kuvvetli olmasa da şu sahne her izlediğimde beni fena çarpıyor. Tek bir sahne, tek bir soru, tek bir mimik nasıl oluyor da bu kadar etkileyici olabiliyor?

• hbo diziyi iptal ederse hiç şaşırmam,bir işe mükemmel başlayıp b,k gibi bitirmeyi başaran en uygun şirket,benim şu anda aklıma oz ve deadwood geldi,işin kötüsü game of thrones da bunlarda

• kokah K kullanıcısına yanıt
    Oz da boyle iptal edilerek kaldirildigini duymak uzdu. En sevdigim diziydi kendisi. Ayrica bir de Carnivale var. 2.sezon cekildikten hemen sonra kaldiriliyor nedense.

• dizinin iptal olması üzücü olur ama en azından yarım kalmayacak.

• O kadar boş beleş dizi varken ne bileyim yani bu dizinin 2-3 sezon daha rahat gitmesi gerekiyordu yav.
  • İlk sezon 10 /9 2.sezon çekilmesede olurmuş ilk sezon kalitesini yakalayamayacaklarsa devam etmesinin bir anlamı yok

• Milletteki bu ilk sezon takıntısını anlamıyorum arkadaş. Hayır bende hayranlıkla izledim ilk sezonu da bunu diğer sezonların çekilmemeesine mani etmek nedir??
  • Obama Game of Thrones ve bunun üçüncü sezonunun kopyasını istemiş özel olarak, gördünüz mü o haberi?
  • Ben de gördüm o haberi ama True Detective, ne 3. sezon onayını aldı ne de çekimlere başlandı.
  • geçen sezon haziranda başlamış. onay almayınca herhalde senaryo vb. şeyler de hazırlanmamıştır henüz. 1. sezondan sonra millet delirmişti brad pitt mi gelecek diye. umarım adamakıllı bir 3. sezonla devam eder.
  • Daha önce birinci sezonu izlemiştim ve beğenmemiştim. Gerçekten olay örgüsü vasattı, karakterler zaten anlamsızdı. Herkesin abarttığı Rust karakteri 20. yüzyılın anlamsız melankolik romanlarından fırlamış gerçeküstü bir karakterdi. Arka sokaklardan hallice finaline vs. hiç değinmiyorum.

Ortada bir polisiyede olması gereken merak unsurunun onda biri bile yoktu kısaca ilk sezonda. Sadece kabız karakter Rust'un boş aforizmalarını dinlemekten ibaretti.

İşte şu an ikinci sezonu izlerken farkettim birinci sezon bence ne kadar overratedse ikinci sezonda o kadar underrated kalmış.

Bir kere karakterler ilk sezondaki gibi kasıntı ve zorlama değil. Ve olaylar şu an için çok komplike ilerliyor.

Yani niye eleştirildi bu kadar ikinci sezon. Sonumu kötü bitecek bilmiyorum ama gerçekten oldukça kaliteli bir sezon.

İkinci sezonu izlemeyenler bence bir şans versinler. Belki beğenebilirler.

• Puhahahah adam ilk sezonu yerden yere vurmuş garip
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Kendisi Six Feet Under'a lgbt propagandası yapıyor diyen üyedir. Belli ki konuları trollüyor, önemsemeyin.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Ehehe tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Kendisi Six Feet Under'a lgbt propagandası yapıyor diyen üyedir. Belli ki konuları trollüyor, önemsemeyin.

He he trollüyorum.

Yahu sizin beğendiğiniz dizileri beğenmedim diye mi troll oluyorum? Veya Lgbt konusunda sonuna kadar haklı olduğum bir eleştiri yapınca mı?

Beğenmedim bu diziyi. Herkes beğendi, 9-10 puan verdi diye bir şeyi beğenecekte değilim. Sırf hoşuma gitmediği için İmdb top10'daki bir çok diziyi yerden yere vurmuşumdur. Vururumda.

Tabii siz fanı olduğunuz dizilerin azıcıkta olsa eleştirilmesini, beğenilmemesini kaldıramıyorsanız beni bloklayın geçin.
  • boris234 B kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir dizinin fanı olmam, eleştirene ve beğenmeyene de sonuna kadar saygım vardır. Seninki beğenmemek ya da eleştirmek değil sadece anlamsız yerlerden kendi çapınca çıkarımlar yaratmaya çalışmak. Bu ütopyada mutluysan diyecek bir lafım yok zaten.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.