Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evohan

Herşey güzel hoşta

Ani niye o partiye katıldı hiç bişe anlamadım , öyle gizliden sızıp istediğiniz bilgileri çalabiliyodunuz madem kızı niye tehlikeye attınız boşuna :)

Kız bilgi toplamak için kendi girdi. Kimlerin katıldığını gördü. Bana kalırsa istediğini alamadı ama olsun. Şahsen ben diziyi Frank ve Ray için izliyorum. Beklediğimden iyi karakterlerle geldi.
  • Beyler Rachel Mcadams bi gelişim gösterdimi şuana kadar ?
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt

Bilgi toplamak için girdi Mort olarak çıktı resmen Extazy dayadılar kadına orgy onun gözünden hayali bir şekilde gördük ben dedim herhalde oda hafif katılır sonra ayrılır diye sanıyordum sanırım bir anlaşması var. Yinede güzel bir bölümdü Franke yapılan durumda içler acısı gerçekten. Ani sanırım orda konuşan bir adamı herhalde tanıyordu bakalım neler olucak.
  • 2x6

Parti sahnesi on numara olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Beyler Rachel Mcadams bi gelişim gösterdimi şuana kadar ?

yok ya daha tık yok ama bekliyoruz
  • Final bölümünün 87 dk olacağı haberi iyice yayıldı ama tabi resmi bi'şey yok. Keşke öyle olsa ya. Epik bi' final olabilir böylece iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

ya bu 2.sezona ısınamadım ben ya oturup izlemeye vaktim yok diye mi acaba 1.bölümü açtım 10 dakika izledim ve kapattım

Hocam 4.bölümde açılıyor hafiften sonrasında esip gürlüyor ama oraya kadar izlerken benimde canım sıkılmıştı valla
  • Gandalf Or Troll kullanıcısına yanıt
    yine 8 bölüm olucaksa sezon bitti sayılır seri izliyim :D
  • dizinin hd sürümü malum sitede yok arkadaşlar bilen eden varsa pm atabilir mi?480p çamur gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

yine 8 bölüm olucaksa sezon bitti sayılır seri izliyim :D

Evet gene 8 bölüm
  • Dizinin 2. sezonunu beğenerek izliyorum ama şu videoya kahkaha attım

• Güzel yapmışlar videoda çalan müziği bilen varmı ?
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Dizinin 2. sezonunu beğenerek izliyorum ama şu videoya kahkaha attım

Marty haklı
    Acaba normalde ne izliyordu unuttum

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    ayinler falan vardi yanlis hatirlamiyosam maskeli insanlar ormanin icinde toplanmis gibi bi seydi

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

ayinler falan vardi yanlis hatirlamiyosam maskeli insanlar ormanin icinde toplanmis gibi bi seydi

Şu sahne bile dizide ne kadar büyük bir gizemin belirsizliğin gerilimin olduğunu gösteriyor. Şunu izleyipte ürpermeyen yoktur herhalde. 2. Sezonda bundan eser yok.

• True Detective'in 2. Sezon Eleştirilerine Cevap Geldi!

HBO yetkilisi Michael Lombardo diziyi savundu...

HBO'nun ilk sezonuyla çok konuşulan ve Emmy ödüllerini silip süpüren dizisi True Detective'in 2. sezonu kimilerince pek beğenilmedi. 2. sezonun başrollerinde olan Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams ve Taylor Kitsch, hepsi çok başarılı oyuncular ancak 2. sezonun hikayesinin ilk sezonki kadar sarmadığı eleştirileri oldukça fazla...

İlk sezonunun başarısını yakalayamadığına ve olayların oldukça karıştığına dair gelen eleştirilere, HBO yetkilisi Michael Lombardo'dan cevap geldi... TVGuide'ın haberine göre, dizinin yaratcısı Nic Pizzolatto'nun televizyonun en iyi senaristlerinden biri olduğunu söylenen Lombardo, dizinin 2. sezon finalinin oldukça tatmin edici olacağını ekledi.

Michael Lombardo, dizinin 3. sezon ihtimaline de yeşil ışık yaktıklarını söyledi.
    Lombardo, eğer ki Nic Pizzolatto 3. sezonu yazmak isterse, bunu konuşacaklarını belirtti.

Sizler True Detective'in 2. sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Matthew McConaughey ve Woody Harrelson'lı 1. sezonun başarısını yakalayabildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

True Detective'in 2. Sezon Eleştirilerine Cevap Geldi!

HBO yetkilisi Michael Lombardo diziyi savundu...

HBO'nun ilk sezonuyla çok konuşulan ve Emmy ödüllerini silip süpüren dizisi True Detective'in 2. sezonu kimilerince pek beğenilmedi. 2. sezonun başrollerinde olan Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams ve Taylor Kitsch, hepsi çok başarılı oyuncular ancak 2. sezonun hikayesinin ilk sezonki kadar sarmadığı eleştirileri oldukça fazla...

İlk sezonunun başarısını yakalayamadığına ve olayların oldukça karıştığına dair gelen eleştirilere, HBO yetkilisi Michael Lombardo'dan cevap geldi... TVGuide'ın haberine göre, dizinin yaratcısı Nic Pizzolatto'nun televizyonun en iyi senaristlerinden biri olduğunu söylenen Lombardo, dizinin 2. sezon finalinin oldukça tatmin edici olacağını ekledi.

Michael Lombardo, dizinin 3. sezon ihtimaline de yeşil ışık yaktıklarını söyledi.
    Lombardo, eğer ki Nic Pizzolatto 3. sezonu yazmak isterse, bunu konuşacaklarını belirtti.

Sizler True Detective'in 2. sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Matthew McConaughey ve Woody Harrelson'lı 1. sezonun başarısını yakalayabildi mi?

Sadece sezon finali bile tüm sezonu kurtarabilir. Meraktayız

• bu sezon kaç bölüm olucak

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    katılıyorum ilk sezon çok iyiydi ama sezon finalinin çok iyi olmasını bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.