Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eveeet 7.bölüm bitti. Finali izlesem mi yoksa ertelesem mi diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Fragmandan anladığım yine mükemmel bir sezon izleyeceğiz. Yalnız bu dizide Batman Arkham Knight oyununa döndü. Kışın izlenecek dizi niye yazın çıkar?
    Shameless'da da öyle. Yazın ortasında çekiliyo dizi, ilk 4-5 bölüm yazda geçiyo, ocak ayında izliyoruz ama. :D Sezonun ortasından sonra kışa dönüyo anca.
  • Bitti 2.sezon trailer'a baktım. İş bildiğin polisiye dizisine dönmüş. Olmadı bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Fragmandan anladığım yine mükemmel bir sezon izleyeceğiz. Yalnız bu dizide Batman Arkham Knight oyununa döndü. Kışın izlenecek dizi niye yazın çıkar?
    Shameless'da da öyle. Yazın ortasında çekiliyo dizi, ilk 4-5 bölüm yazda geçiyo, ocak ayında izliyoruz ama. :D Sezonun ortasından sonra kışa dönüyo anca.

True Blood, Game of Thrones, Breaking Bad.. Bildiğim en iyi diziler(Lost hariç) yaz dizileri.. Enteresan. Bizdemi bir terslik var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Bitti 2.sezon trailer'a baktım. İş bildiğin polisiye dizisine dönmüş. Olmadı bu...

Ben de aynı fikirdeyim. CSI:New York gibi olucak galiba. İlk sezondaki muhteşem diyalogları göremezsek izleyici kaybederler. Zaten hâli hazırda kaliteli polisiye dizileri var, bana göre.
  • Sanırım 4 ana karakter var, bu kötü oldu. Derinliği sağlayabileceklerini düşünmüyorum.
    Gerçi şu dizi kıtlığında her türlü gideri var. Ancak ilk sezonun gölgesinde kalacağına eminim.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt

edit: mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 27 Mayıs 2015; 18:07:40 >
  • Kesin bir tarih verildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrazzerstakiKelAdam -- 27 Mayıs 2015; 18:36:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    21 Haziran

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Az kalmış :)

• Ya bu diziyi izlerken gülme krizine giren bir tek ben miyim ? Diziye lafım yok yanlış anlaşılmasın , ama şu aralarındaki diyaloglar nedense güldürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yYeniçerii -- 1 Haziran 2015; 14:36:58 >
  • Walter White halt etmis bu coollugun yaninda
    True Detective (2014 - )

Ikinci sezon ilk sezonu feci sekilde aratacak ama beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 2 Haziran 2015; 0:35:00 >

• HBO umarım AMC'nin Saul'a yaptığı gibi bir spin-off'u Rust Cohle için yapar 1 sezon da olsa. Pek kanalın tarzı değil ama yapın yahu, yaparsanız adamsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 2 Haziran 2015; 2:51:09 >

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Çok cooldu reis hele
    Bira kutularıyla yaptığu insan figürleri ve ajanlarla dalga geçmesi felan süper.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Hocam başrole spin-off yapıldığını hiç görmedim ayrıca McConaughey'i yine almak zor ayrıca Nic Pizzolatto spin-offada lazım olur. Ayrıca yapılsa bile finalden sonra devam edilmez muhtemelen prequel olur, ondada McConaughey performansı verecek az kişi olur.
  • mükemmel bir dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Walter White halt etmis bu coollugun yaninda
    True Detective (2014 - )

Ikinci sezon ilk sezonu feci sekilde aratacak ama beklemedeyiz

2. sezon fragman müziği yeter hocam.

• Where you touch darkness and
    darkness touches you back.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.