Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölümü izledim dizideki gerilim atmosferi oldukça kendine çekiyor mekanlar ve çekimler çok kaliteli, bir cinayeti 17 sene çözmek için uğraşmaları oldukça sıradadışı her bölüm ayrı komplo teorileri üreteceğiz bu belli bu gece 2. ve 3. bölümü izleyeceğim.
  • Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Şu hain Marty'nin bu kadar hatun götürmesine rağmen Rust'ın soğukkanlı olup da sulanmamasına yanıyorum. Matthew McConaughey harika oyunculuk sergiliyor.
  • Konu açılmış.3.bölümde çok iyiydi.

Özellikle Rust'ın çok iyi sözleri vardı.Üzerinde düşünülmesi gereken sözleri.McConaughey çok iyi oynuyor gerçekten.Rust karakterini yaşıyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Bora. -- 30 Ocak 2014; 16:57:33 >
  • Adam psikolojik oynuyor. Sulanmak demek açıkça bunu belli etmek demektir. Maggie telefonla arayınca soğuk konuşuyor fakat Marty'e fark ettirmeden evinin çimlerini biçiyor. Soğukkanlılıktan kasıt budur zaten. Marty gibi bir adam zaten daha fazlasını hak ediyor. Rust tüm saatlerini dava için harcarken Marty tüm tecrübesine rağmen eşi ve metresi arasında gidip geliyor.

Yok yere kızın flörtünü de dövmesi cabası.
  • Marty'nin konuşma tipine nedense uyuz oluyorum, her an tükürme potansiyeline sahip. Gerçek değil eğer rol için böyleyse yapmasın lütfen

Onun dışında Rust sanırım sadece ilk sezon bizimleymiş. Ne olacak meçhul.
  • Ne dizi ama değil mi?? Ayrıca anladığım kadarıyla her sezon farklı oyuncular olacakmış.
  • bu rust bi harika diyalogları bitiriyo insanı
  • Arkadaşlar Sherlock yeni bitti bu diziye başlamayı planlıyorum. Sherlock kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum sizce nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sherlock ile kıyaslama işine hiç girmeyeyim. Ancak ilk üç bölümün vermiş olduğu izlenim, dizinin mükemmel ilerlediği yönünde. Neredeyse sezonu yarıladık, çok geçmeden HBO'dan da yeni sezon onayı bekliyorum şahsen.
  • bu hafta yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aahastra

bu hafta yokmuş

Bu hafta aldığım en üzücü haber, kötü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aahastra

bu hafta yokmuş

Haydaa.Bu çok kötü oldu.
  • bu konuda bi saçmalık var. sayfalar arası geçiş yapmaya çalışınca anasayfaya yönlendiriyor.
  • Sezonda ki tek ara bu hafta. Ondan sonra 5 bölüm, 5 haftada yayınlanıp sezon finali yapılacak.
  • anlaşılan düzelmiş

• Yerimi ayırtayım. Köyde olmasam hemen başlayacağım ama burada internet kotalı. Bekliyorum. İstanbul'a gidince başlarım. Listede ;

True Detective
    Black Sails var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plesac -- 8 Şubat 2014; 22:50:44 >
  • Yeni diziler içinde en iyisi çok begendim ilk 3 bolum superdi oyunculuklar ortam çok iyi

• Dizi her bölüm öncekini katlayarak devam ediyor..3.bölüm haliyele en güzeliydi.Hele son sahnesi müzik eşliğinde cidden sağlam kareydi..
  • Film tadında ilerlemeye devam ediyor.
  • Bugün üç bölümü de izledim. Adamlar film gibi yapmışlar gerçekten. Diğer izlediğim dizilerden sonra özellikle Rust'ın konuştuğu bazı sahnelerde çok bunaldım ama alıştım artık.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.