Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
3.840
Cevap
55
Favori
116.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

True Detective ve Fargo tarzında dizi var mı başka?

Fargomu daha iyi true dedective mi?

True Detective daha iyi.

True Detective için ''Oyunculuklar taşımış'' deniyor genelde ama bu Fargo için daha çok geçerli. Billy Bob'un olmadığı her sahnesi sıkıcı nerdeyse.

Fargoyu izledim de true dedective indirdim ama duruyor öyle çok sıkıcı ağır ilerliyor diyende var çok met edende var bilemedim izlesemmi

Fargo'dan daha ağır ilerlemiyor.

• quote:

quote:

ikisi arasında seçim yapmak çok zor ama fargo da olayların işleyişi müthis akıcılık veriyor insana
  • quote:

quote:

quote:

ikisi arasında seçim yapmak çok zor ama fargo da olayların işleyişi müthis akıcılık veriyor insana

Fargoyu beğendim ama true dedective sarmaz gibi duruyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Beyler yazılmış yazılmasına da var mı teaserdaki şarkıyı bilen çok mükemmel bir parça değil mi ya

Şarkı dizi için yapılmış diye not düşmüşler altına
  • Fragman tuhaf geldi bana, müziği değiştirecekler mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Sezonu efsanelerim arasına alıp True Detective defterini kapattım.
  • Yuh be heyecanla ikinci sezonu bekliyordum ama oyuncuların ve kurgunun değiştiğini okuyunca hayal kırıklığına uğradım ve de diziden soğudum. Böyle saçmalık olur mu yahu hiçbir dizide yeni sezonda oyuncuların ve senaryonun tamamen değiştiğini görmedim. Ayrıca fragmanda eski oyuncuları göremediğimden olsa gerek çok kötüydü, hiç beğenmedim. Yine de şans vereceğim beğenirsem devam ederim olmadı Arrow, Flash, Gotham, GoT, Sherlock beşlisi ile yola devam. Tam da BB'den sonra buldum dedim boşluğu dolduracak diziyi onun da içine etmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Yuh be heyecanla ikinci sezonu bekliyordum ama oyuncuların ve kurgunun değiştiğini okuyunca hayal kırıklığına uğradım ve de diziden soğudum. Böyle saçmalık olur mu yahu hiçbir dizide yeni sezonda oyuncuların ve senaryonun tamamen değiştiğini görmedim. Ayrıca fragmanda eski oyuncuları göremediğimden olsa gerek çok kötüydü, hiç beğenmedim. Yine de şans vereceğim beğenirsem devam ederim olmadı Arrow, Flash, Gotham, GoT, Sherlock beşlisi ile yola devam. Tam da BB'den sonra buldum dedim boşluğu dolduracak diziyi onun da içine etmişler.

Kafanda bitirmişsin sen diziyi hocam izleme bence aklında güzel kalsın Ben eminim 2.sezonun en az 1.sezon kadar güzel olacağına belki yerini tutmayacak ama fragmandan belli kalite akıyor yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Yuh be heyecanla ikinci sezonu bekliyordum ama oyuncuların ve kurgunun değiştiğini okuyunca hayal kırıklığına uğradım ve de diziden soğudum. Böyle saçmalık olur mu yahu hiçbir dizide yeni sezonda oyuncuların ve senaryonun tamamen değiştiğini görmedim. Ayrıca fragmanda eski oyuncuları göremediğimden olsa gerek çok kötüydü, hiç beğenmedim. Yine de şans vereceğim beğenirsem devam ederim olmadı Arrow, Flash, Gotham, GoT, Sherlock beşlisi ile yola devam. Tam da BB'den sonra buldum dedim boşluğu dolduracak diziyi onun da içine etmişler.

Arrow, Flash ve Gotham'dan iyi olacağı kesin. Colin Farrell ve Rachel McAdams bu 3 diziye bedel zaten.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Arrow? Flash, Gotham?
    Şu dizinin 2.sezon teaseri bile, bu dizilerden kat be kat kalitelidir.
    (Flash ve Gotham'ı takip eden birisiyim, belirtiyim.)
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım benim o dizileri izlememin sebebi çizgi roman okuyucusu olmam. Ki bir çizgi roman uyarlamasına göre hiç de sayılmazlar. Ama bu dizi maalesef hiç görülmemiş bir şey yaptı tümden reboot yaptılar ki hiç iyi bir şey değil. Çünkü izleyicinin alışmış olduğu bir yüz, bir karakter vardır. Ama hepsini değiştirmek hiç akıl kârı iş değil. Ama yine de izleyeceğim. Beğenirsem devam ederim tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin zevki bir değil. Gotham flash arrow gibi diziler bir alt seviyedir.Hele arrow flash ikilisi klişeleşmiş konuşmalarla doludur benim gözümde... iki kişi karşılıklı konuşunca yeter bırakın konuşmayı diyorum, ne söyleneceği tahmin edilebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu unutun yeni dizi gibi, yeni hikaye ve yeni oyuncular. Sağlam bir sezon olacağı kesin.
  • Colin Farrell çok itici yahu, zar zor katlanacağım artık. Tabii ki o ilk sezonu unutmak mümkün değil, dizi başından bu kararla böyle bir riski göz ardı edemeyeceğini belli etti. Trailer gelmeden bir şey söyleyemem. Oyunculuk olarak çok aşırı performanslar beklemiyorum umarım senaryo ve kurgu adına güzel şeyler izleriz. Sabırsızlıkla bekliyorum.. Şarkı da çok başarılı, jeneriğe yansıtırlarsa yine atlamadan izleriz o kısmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Colin Farrell çok itici yahu, zar zor katlanacağım artık. Tabii ki o ilk sezonu unutmak mümkün değil, dizi başından bu kararla böyle bir riski göz ardı edemeyeceğini belli etti. Trailer gelmeden bir şey söyleyemem. Oyunculuk olarak çok aşırı performanslar beklemiyorum umarım senaryo ve kurgu adına güzel şeyler izleriz. Sabırsızlıkla bekliyorum.. Şarkı da çok başarılı, jeneriğe yansıtırlarsa yine atlamadan izleriz o kısmı.

Colin Farrell'in iticiliği konusunda seninle hemfikirim. O yüzden fragmanı bir kez izledim, ikinci kez izlemek içimden gelmedi. İlk sezondaki oyunculuklar çıtayı çok yükseltti, bakalım bu sezondaki oyunculuklar nasıl olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

1. Sezonu efsanelerim arasına alıp True Detective defterini kapattım.

2. sezonda açıcaksın umarım
  • True Detective, gerçekcilik, hafif gerilim bir dizi ile 15 yaş grubuna hitap eden Arrow, The flash gibi süper kahraman dizileriyle karşılaştırmak nedir abisi?
  • Fragmanı tekrar tekrar izliyorum vallahi, şarkı da atmosferde çok iyi. In Bruges izleyen Colin Farrell'ın ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bilir, fragmanda da acayip karizma görünüyor.

Bence ilk sezonun üstüne çıkacak bu sezon, Farell ile Vaughn'un karakterleri arasındaki Justified'daki Raylan vs Boyd tarzı bir gerilim olacak gibi. Ayrıca kadronun değişmesine kızan arkadaşlara da şaşıyorum, en başından beri her sezon farklı hikaye diyor adamlar. Başka türlü bu tip kadroları bir araya getiremezsiniz zaten, Matthew takviminde 5 sezonluk dizi yeri açamaz ne yazık ki. Her sezon A kalite film starlarını izleyeceğiz işte.

Fargo'nun bir tık önünde bence bu arada dizi, mutlaka izlenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold3528

Fragmanı tekrar tekrar izliyorum vallahi, şarkı da atmosferde çok iyi. In Bruges izleyen Colin Farrell'ın ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bilir, fragmanda da acayip karizma görünüyor.

Bence ilk sezonun üstüne çıkacak bu sezon, Farell ile Vaughn'un karakterleri arasındaki Justified'daki Raylan vs Boyd tarzı bir gerilim olacak gibi. Ayrıca kadronun değişmesine kızan arkadaşlara da şaşıyorum, en başından beri her sezon farklı hikaye diyor adamlar. Başka türlü bu tip kadroları bir araya getiremezsiniz zaten, Matthew takviminde 5 sezonluk dizi yeri açamaz ne yazık ki. Her sezon A kalite film starlarını izleyeceğiz işte.

Fargo'nun bir tık önünde bence bu arada dizi, mutlaka izlenmeli.

Nokta. Ben de fragmanı durmadan açar açar izlerim rachel olunca da daha bir güzel oldu

• 4-5 günde 5.500.000 izlenme almış teaser zaten. Baya ilgi çektiği bariz
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.