Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

True Detective (2014 - )

Colin Farrell'ın True Detective bıyığı..

ferhat güzel'e dönmüş adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

3 gün içinde bitirdim 8 bölümü de. Puanının hakkını veriyor, mükemmeldi

Edit. Bu konuda Fargo'yu da izleyen var mı? Bu diziyle karşılaştırabilir misiniz? Hangisi daha iyi anlamında değil baskın özelliklerini merak ediyorum.

İkisi de ağır ilerleyen diziler. İkisinde de oyunculuklar ön planda. Bence True Detective bir adım daha önde, Fargo biraz daha geç içine çekti beni. Ama kesinlikle izlemelisin o ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de atmosfer dizisidir. True Detective'de gothic bir hava varken Fargo'da da kış havası hakimdir. Aradadaki en büyük fark Fargo bir olayı geniş boyutuyla işlerken True Detective sadece gizem tarafında kalır ve karakterlerin sosyal hayatlarıyla, kendilerine odaklanır. En önemlisi de Fargo'da bazı karakterlerin net değişimlerini görebilirsin. Bunun yanında True Detective'de olan aforizmaların yarısı bile Fargo'da yoktur.

Gel gelelim ikisi de 2014 yılının en harika iki dizisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

3 gün içinde bitirdim 8 bölümü de. Puanının hakkını veriyor, mükemmeldi

Edit. Bu konuda Fargo'yu da izleyen var mı? Bu diziyle karşılaştırabilir misiniz? Hangisi daha iyi anlamında değil baskın özelliklerini merak ediyorum.

True Detective bitince, biraz araştırma yaptım. Öyle övmüşler, öyle övmüşler ki, izlemem lazım dedim.
    Valla sezonu zor bitirdim. Açıkcası, True Detective'in yanında hikaye kalır Fargo. Oyunculuk olsun, replikler olsun, senaryo olsun, kurgu vs. dört dörtlük True Detective...
  • Yeni sezon ne zaman çıkıyor? Diziye baya geç başladım ama hep kafamda vardı izlemek. 8 bölümü 1 haftada izledim çok iyi gerçekten. Birde karakterler değişecekmiş herhalde. Keşke böyle devam etselerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Yeni sezon ne zaman çıkıyor? Diziye baya geç başladım ama hep kafamda vardı izlemek. 8 bölümü 1 haftada izledim çok iyi gerçekten. Birde karakterler değişecekmiş herhalde. Keşke böyle devam etselerdi.

Haziran 2015 diye biliyorum.Karakterlerin değişmesi herkese zor gelecek bir Rustin Cohle kolay yetişmiyor
  • Ocak'ta başlamayacak mıydı bu
  • Kasım ayında çekimleri başladı 5 ay çekim var nasıl Ocak'ta başlayacak Bazı yabancı sitelerde 28 Haziran olarak gözüküyor.
  • Ne zaman başlıyor beyler
  • Şimdi bitirdim diziyi. Dexter'dan sonra gördüğüm en iyi yapım. 8 bölümle çoğu dizinini yapamadığı etkiyi bırakmıştır. Breaking bad buna dahil. 8 bölümle kolay kolay hiç bir dizi içine alıp bağımlılık yapamaz. Matthew 95 yılı ve sonraki karakterini o kadar iyi oynamış ki o adam bumu lan harbiden diyenler olduğuna eminim. Ben en çok eski karakterini sevdim o soğuk tavırları her an bir kıvılcım çıkarabilecek hareketleri fevkalede. Şimdi böyle bir oyunculuktan sonra 2.sezon nasıl izlenecek? Yeni bir dizi gözüyle bakacaz artık her sezona.
  • 2.Sezonun başlangıcı Diziler uygulamasında 2 Temmuz gözüküyor.
  • Rust reiz değişmese bari adam Sherlock kadar efsane...
  • Brky1905 kullanıcısına yanıt
    Kadro komple değişti, Vince Vaughn, Rachel McAdams, Colin Farell ve Taylor Kitsch geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Kadro komple değişti, Vince Vaughn, Rachel McAdams, Colin Farell ve Taylor Kitsch geldi.

onu demeseydin iyiydi.
  • Gel de tahammül et Farrel'in kaşlarına
  • Ben bu diziyi ingilizcemi geliştirmek için ingilizce altyazılı olarak izliyorum fakat Rust 'ın sölediklerini altyazıya bakmadan anlamıyorum hiç. Çok boğuk konuşmuyor mu? Bu olay sadece bende mi geçerli yoksa sizde de durum aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Ben bu diziyi ingilizcemi geliştirmek için ingilizce altyazılı olarak izliyorum fakat Rust 'ın sölediklerini altyazıya bakmadan anlamıyorum hiç. Çok boğuk konuşmuyor mu? Bu olay sadece bende mi geçerli yoksa sizde de durum aynı mı ?

Adamın karakteri zaten felsefik konuşma üzerine depresif realistik bir karakter, yanlış dizide öğrenmeye çalışıyorsunuz.Daha açık diyalogların olduğu onlarca dizi mevcut, oralara yönelin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkuncand

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Ben bu diziyi ingilizcemi geliştirmek için ingilizce altyazılı olarak izliyorum fakat Rust 'ın sölediklerini altyazıya bakmadan anlamıyorum hiç. Çok boğuk konuşmuyor mu? Bu olay sadece bende mi geçerli yoksa sizde de durum aynı mı ?

Adamın karakteri zaten felsefik konuşma üzerine depresif realistik bir karakter, yanlış dizide öğrenmeye çalışıyorsunuz.Daha açık diyalogların olduğu onlarca dizi mevcut, oralara yönelin derim

Karakter olarak kendime çok yakın buluyorum açıcası ben de türkçeyi bunun gibi konuşuyorum diyebilirim.

Dediğiniz gibi dizi öneriniz var mı ?

• ya artık başlasın şu dizi. gerçi biraz korkularım var ikinci sezon adına. ilk sezon ki tadı veremezse diye
  • arkadas ne diziler cekiyolar be, gelisen teknoloji her gecen gun film sektorunu mahvederken dizi sektorunu ileri tasiyo bu acik.

fargo ustune birde true detective bitirdim mest oldum yasama sevinci geldi yahu.

soyleyecek fazla bisey yok. birde film oyuncularini kullandiklarindan muthis bi basari olmus bence.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.