Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve diziyi bitirmiş bulunmaktayım.Güzel bir söz,güzel bir şarkı ve dizi biter... Şahane bir final
    Diziden kalite akıyor resmen Diyaloglar,çekimler,şarkılar,oyunculuklar...Bir dizide önemli oyuncuları izlemek çok güzel.Özellikle Matthew McCoughney yaşamış rolünü.Rust-Marty ikilisini özleyeceğiz
    2.sezonda Brad Pitt`in oynamasını çok isterdim.

“Başlarda sadece karanlık vardı. Bana sorarsan ışık kazanıyor.”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Hocam ben bu müziği demiştim neyse size zahmet verdim kusura bakmayın

Müziğin linkini kopyala arkadaşın verdiği yere yapıştır download et.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın şimdi anladım ve indirdim teşekkür ederim

• Finalde katilin olduğu sahneleri ben beğenemedim. Daha manyakça şeyler bekledim. Basit gerilim filmlerindeki manyaklıklardan değil daha ciddi ve daha psikolojik bi karakter beklerdim ama çok basit oldu bence tek bi adam. Ayrıca Tuttlelar da keşke işin içine girseydi.
    Ama hastane önündeki konuşmalarla finali kurtardılar bence.

Sezon 2'de de Rachel ablamız geliyor.
  • Dizinin yazarı Nic Pizzolatto'nun kitabı çıkmış ilgilenenlere..

• Dexter dizisinden Masuka olarak tanınan C.S.Lee kadroya katılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

Dexter dizisinden Masuka olarak tanınan C.S.Lee kadroya katılmış.

Mükemmel bir haber, Dexter da en sevilen karakterlerden biriydi.Yakışır bu diziye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

quote:

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

Dexter dizisinden Masuka olarak tanınan C.S.Lee kadroya katılmış.

Mükemmel bir haber, Dexter da en sevilen karakterlerden biriydi.Yakışır bu diziye.

Aynen öyle çok severdim Dexter'da. Tabi burada daha ciddi bir hava var, atmosferi de farklı. Rol ne olacak merak ettim.
  • diziyi yeni bitirdim. güzel bir dizi kesinlikle çok kaliteli ama çok ağır ilerliyor. diyaloglar iyi olsa da bazen sıkıldığımı söyleyebilirim. herkesin beğeneceği bir dizi olmadığını ve yeni başlayacakların bunu göz önünde bulundurması gerektiğini düşünüyorum. bir de rust ve marty ikilisi gerçekten iyiydi.
  • mhcd kullanıcısına yanıt
    Demiştim

2. sezon için Colin'in tip iyi olmuş :D 1-2 bölüm izlerim.İyiyse devam olmadı bırakırım :D Nasıl her sezon değişcek oyuncular.Imdb puanında düşüş yaşanır mı acaba :S Colin büyük sorumluluk aldı :D Diğer adam tamamen itici ama.Karakteride iticiyse yandık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 22 Aralık 2014; 14:01:26 >

• Yahu bir şeyi hatırlayamadım. Maggie ile Rust seviştikten sonra Rust neden onu kovdu sinirlenip kızdı ? 17 yıl çok uzun süre falan diyor Maggie hani aklıma bazı şeyler geliyor da saçma sapan çocukları var çünkü
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt

ben şu şekilde anladım. 17 yıldır rust ilişki yaşamamış (malum kızı ölüyor, karısından ayrılıyor, gizli görevlerde ve hastanelerde geçiyor hayatı) rust'ın kızma sebebi ise maggie'nin rust'ın sarhoşluğundan yararlanıp sırf kocasından intikam almak için rust'ı baştan çıkarması. rust sarhoşluğun verdiği etkiyle bunu geç fark ediyor ve sonra da kadını kovuyor haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

ben şu şekilde anladım. 17 yıldır rust ilişki yaşamamış (malum kızı ölüyor, karısından ayrılıyor, gizli görevlerde ve hastanelerde geçiyor hayatı) rust'ın kızma sebebi ise maggie'nin rust'ın sarhoşluğundan yararlanıp sırf kocasından intikam almak için rust'ı baştan çıkarması. rust sarhoşluğun verdiği etkiyle bunu geç fark ediyor ve sonra da kadını kovuyor haliyle.

hocam haklısınız galiba ben hiç Rust tarafından bakmadım kadın tarafından baktım kadın diyor ki az kalsın bardaki yabancıyla yapacaktım.. doğru ya başka türlü olmaz sizin dediğiniz doğru teşekkürler

rica ederim. ben böyle anlamlandırmıştım izlerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

rica ederim. ben böyle anlamlandırmıştım izlerken

İkinci sezon galiba büyük çoğunluk bırakacak diziyi
    diziyi bırakma değil hocam. yeni sezonda yeni bir dedektif hikayesi anlatılacak o nedenle karakterler de değişiyor haliyle.

• İngilizceyi geliştireyim diye indiriyorum.Herkes met etti diziyi.Umarım güzeldir.İngilizce altyazıyla izleyeceğiz hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

İngilizceyi geliştireyim diye indiriyorum.Herkes met etti diziyi.Umarım güzeldir.İngilizce altyazıyla izleyeceğiz hadi hayırlısı.

İngilizce geliştirmek için yanlış bir seçim olur bence bu dizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Rust'ın Texas aksanı yüzünden mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Rust'ın Texas aksanı yüzünden mi ?

Ağır diyaloglar var hem de öyle kepçüp ağızla konuşuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.