Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Diziyi bitirdim bugün itibariyle. 2. sezon hakkında küçük bir bilgi alabilirmiyim, ne planlanıyor ?

2. sezonda bambaşka karakterler ve yeni bir konu olacakmış 1. sezonla ilgisi olmayacak. Oyuncular belli değil iddialar yukarıda çok sayıda var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

Diziyi bitirdim bugün itibariyle. 2. sezon hakkında küçük bir bilgi alabilirmiyim, ne planlanıyor ?

2. sezonda bambaşka karakterler ve yeni bir konu olacakmış 1. sezonla ilgisi olmayacak. Oyuncular belli değil iddialar yukarıda çok sayıda var zaten.

Colin Farrel kesinleşti hocam. IMDb'de görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

quote:

Colin Farrel kesinleşti hocam. IMDb'de görünüyor.

Ben geriden geliyormuşum en son bir ay önce girmiştim başlığa. Yanına daha iyi bir oyuncu gelirse izlenir.

• Keşke devam etmeselerdi o zaman. Mini dizi olarak kalsaydı.
  • Hocam Vince Vaughn veya Taylor Kitsch gelecek
  • quote:

Keşke devam etmeselerdi o zaman. Mini dizi olarak kalsaydı.

Yapımcılar ellerinde çok sağlam bir senaryonun olduğunu söylüyorlar 2. sezon için. Beğenme ihtimalimiz yüksek hala.
  • quote:

quote:

Yapımcılar ellerinde çok sağlam bir senaryonun olduğunu söylüyorlar 2. sezon için. Beğenme ihtimalimiz yüksek hala.

Hiç alışıla geldik bir durum değil yalnız. 2. sezona da aynı kadro ile gidilebilme durumu vardı. Niye kadro değişikliğine gidildi ki ?
  • colin farell pek iyi bir seçim değil gibi geldi bana. dizi tamamen style değiştirecek belkide. bir kere mathew ve harelsonun oynadıkları roller dizinin senaryosunun çok üzerindeydi. yani ortada çok aksiyon yoktu ama bu iki oyuncunun diyalogları felsefi konuşmaları bize görsel şölen sunuyordu. özellikle mathhewin karakteri kesinlikle unutulmaz film karakterleri arasında yerini almıştır. şimdi colin farell bunu başarabilirmi pek inanmıyorum. o zaman dizi şekil değiştirip aksiyon ağırlıklı olacak heralde. yakışıklı colin farelin peşinde deli olan bir tanede taş hatun koyarlar tam ergen dizisi olur.
  • quote:

quote:

quote:

Hiç alışıla geldik bir durum değil yalnız. 2. sezona da aynı kadro ile gidilebilme durumu vardı. Niye kadro değişikliğine gidildi ki ?

Hocam adamlar her sezon ayrı bir konu işlemeyi planlamışlar ta en baştan beri. Sonra bütün sezonları birbirine bağlayacaklar tarzında bir şeyler de okudum ama doğru mudur değil midir bilmiyorum.

Fargo'da da öyle olacak mesela, 2. sezon tamamen yeni oyuncular ve yeni bir konu olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Hocam Vince Vaughn veya Taylor Kitsch gelecek

Bu da mı kesin? Cahil gibi hissettim kendimi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam adamlar her sezon ayrı bir konu işlemeyi planlamışlar ta en baştan beri. Sonra bütün sezonları birbirine bağlayacaklar tarzında bir şeyler de okudum ama doğru mudur değil midir bilmiyorum.

Fargo'da da öyle olacak mesela, 2. sezon tamamen yeni oyuncular ve yeni bir konu olacak.

Alıştım, alışacağım derken dizi bitiyor, sonra yeni karakterler. Umarım sıkılmayız, ilk sezonu aramayız

• Kıyamıyorum izlemeye
  • Rust Cohle aynı ben yemın ederım
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Açıkçası Colin Farrell seçiminden pek memnun olmasam da umutluyum. İnşallah güzel olur.
  • 1.sezonu bitirdim. :(

2.sezonda başka oyuncular var. Olum ya izlenmez Cohle ve Marty'den sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 18 Ağustos 2014; 3:12:18 >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Yeni izleyip bitirince öyle oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Hocam Vince Vaughn veya Taylor Kitsch gelecek

Bu da mı kesin? Cahil gibi hissettim kendimi

Onlar kesin değil ama yüksek ihtimalle öyle

• %95.

2.Sezon sıçarsa dizi HBO'ya feci söverim, b*k edilmiş potansiyeller dalında en iyi dizi olmaz umarım

Brad Pitt beklerken Taylor Kitsch, Cate Blanchett beklerken ismini duymadığı kadınlar var

Brad Pitt dedikoduları vardı 2-3 güvenilir sitede

• Şu da var.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.