Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Matthew McConaughey ve Woody Harrelson sevdiğim oyuncular. Arkadaş tavsiyesi üzerine başladım. İlk bölümü izledim. Rust karakteri enfes olmuş tam izlemelik :)
  • Çok güzel diziydi, mutlaka izlenmeli. Matthew McConaughey bu diziden önce çok itici geliyordu ama bütün önyargılarımı kırıp attı. Interstellar filminde de başrol olarak görücek olmamız daha da heyecan verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AH.C -- 13 Temmuz 2014; 22:44:58 >
  • Hocam, Dallas Buyers Club'taki oyunculuğu da çok iyiydi. En iyi başrol oscar'ını aldı performansıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Hocam, Dallas Buyers Club'taki oyunculuğu da çok iyiydi. En iyi başrol oscar'ını aldı performansıyla.

Biliyorum fakat yine de Leo oscarı almalıydı diye düşünüyorum. Ne garezleri varsa adamla vermediler bir türlü ödülü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopçuRıfkı

quote:

Hocam, Dallas Buyers Club'taki oyunculuğu da çok iyiydi. En iyi başrol oscar'ını aldı performansıyla.

Biliyorum fakat yine de Leo oscarı almalıydı diye düşünüyorum. Ne garezleri varsa adamla vermediler bir türlü ödülü.

Leonardo başka bir dalda oscar alınca dedi törende işte, bir komediyle bu ödülü alacağımı hiç düşünmemiştim falan, herkes güldü orda.

• Colin Farrell cuk oturur yalnız. Ucuz aksiyon filmlerinin adamı diyenler Alexander, In Bruges, New World, Cassandra's Dream gibi filmleri izlemediler heralde. Ağır rollerde fark yaratan bi' oyuncu. Düz filmleri de var ama bu projede kendini bulur. Çok iyi seçim.
  • Diziye bugün başladım 1.bölümü izledim. Çok güzel bir havası var oyunculuklarda muhteşem ama konuyu pek anlayamadım nedense oruçtan da olabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Diziye bugün başladım 1.bölümü izledim. Çok güzel bir havası var oyunculuklarda muhteşem ama konuyu pek anlayamadım nedense oruçtan da olabilir belki

Pek anlaşılmıyor ilk bölümde bence de 2-3te anlarsın
  • Bi daha sinema oyuncuları dizide oynamasın arkadaş. Hele böyle sağlam dizilerde hiç oynamasın! Diğer dizileri beğenmiyoruz sonra!

Önce House of Cards, şimdi bu. Arkadaş bu kadar harika oyunculuk böyle bir yapımın içinde olunca dibi düşüyor insanın.

Dün gece finali izledim. O Carcosa sahnesi nasıl gericiydi öyle gerim gerim gerdi resmen. Rustin Cohle karakteri harika kurgulanmış zaten de, Matthew ne yapmış öyle? Oynamamış yaşamış derler ya aynı o hesap.

Sade ve harika bir final oldu. Aşırı beğendim. Çok ince detaylar var dizide. Bazılarını yakaladım yakalayamadığım da mutlaka vardır. Araştırmak lazım.

Vel hasılı, harikaydı. 2. sezon yeni cast geliyormuş. Bakalım bu kaliteyi nasıl devam ettirecekler.
  • Umarım Colin Farrell gibi bir hataya düşmezler. Gördüğüm, izlediğim en itici oyunculardan. Adeta kaşın adamı var. Kaşlarını izlemekten filme konsantre olamazdım çoğu zaman. Bir diğer sevmediğim yanı da hiç mimik kullanamaması. Ot gibi bir oyunculuk sergiliyor. Phone Booth ve In Bruges filmlerinde fena değildi fakat diğerlerinde çok vasat.
  • 2.bölüm daha güzeldi olaylar aklıma oturdu şimdi her gün 1 bölüm izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Umarım Colin Farrell gibi bir hataya düşmezler. Gördüğüm, izlediğim en itici oyunculardan. Adeta kaşın adamı var. Kaşlarını izlemekten filme konsantre olamazdım çoğu zaman. Bir diğer sevmediğim yanı da hiç mimik kullanamaması. Ot gibi bir oyunculuk sergiliyor. Phone Booth ve In Bruges filmlerinde fena değildi fakat diğerlerinde çok vasat.

En iyi filmi Phone Booth zaten

Yeni sezonda da mı sinema dünyasından oyuncular olacakmış acaba? Öyleyse harika 2 oyuncu daha gelirse ve diğer sezonlar da böyle devam ederse efsaneleşir bu dizi. Gözümün önüne sağlam film oyuncularını getirdim de. Çok fena.

• Ben Colin Farrell'ı seviyorum ya, oynasın oynasın güzel olur bence...
  • Ben Colin Farrell`ı çok severim, bence en iyi filmi The Recruit`tir. Ama dedektiflik yakışmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brad Pitt felan diyorlardı.
  • Colin Farrel 2.sezonun efsanesi olur. Dandik aktör gibi görünebilir ancak oynadığı film yönünden şansı tutmuyor pek. Matthew'in de kariyer son bir kaç senede değişti. Romantik aşk filmleri adamıyken dramaya bağladı.

In Bruges izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Colin Farrel 2.sezonun efsanesi olur. Dandik aktör gibi görünebilir ancak oynadığı film yönünden şansı tutmuyor pek. Matthew'in de kariyer son bir kaç senede değişti. Romantik aşk filmleri adamıyken dramaya bağladı.

Farrel kötü oyuncu değil kesinlikle. Aksine iyi bir oyuncu severim ama kendine has bir iticiliği var nedense.

Aklıma bi an Christoph Waltz geldi. Sonra yukarıda Brad Pitt ismini falan gördüm. Yok artık dedim kendi kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Colin Farrel 2.sezonun efsanesi olur. Dandik aktör gibi görünebilir ancak oynadığı film yönünden şansı tutmuyor pek. Matthew'in de kariyer son bir kaç senede değişti. Romantik aşk filmleri adamıyken dramaya bağladı.

Farrel kötü oyuncu değil kesinlikle. Aksine iyi bir oyuncu severim ama kendine has bir iticiliği var nedense.

Aklıma bi an Christoph Waltz geldi. Sonra yukarıda Brad Pitt ismini falan gördüm. Yok artık dedim kendi kendime.

Hocam ben çatı adayıma karar verdim. Jake Gyllenhaal diyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Hocam ben çatı adayıma karar verdim. Jake Gyllenhaal diyorum.

[si mage]http://media.salon.com/2014/03/enemy.jpg[/simage]

Bu iş çığırından çıkar böyle. Boş hayallere kapılmayalım sonra yeni sezonu beğenmeyiz beklenti yükselirse. Bekle gör politikası tavsiye ediyorum bu konuya.

• PHI kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen hiç beklemediğimiz isimler olur zaten. Dediğiniz gibi bekleyip görelim en iyisi. Yakında açıklarlar zaten.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.