Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son bölümde kesin Rust öldü dedim ama ölmemiş halbuki sağlam doğramıştı eleman Rust ı keşke Marty ve Rust ölseydi daha bir duygusala bağlardık.
    Yalnız herkesin izleyebileceği bir dizi değil sıkılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 26 Mart 2014; 19:21:53 >
  • Diziye dün başladım,sıkılanlar olmuş ama ben sıkılmadan izledim.Normal dizilere göre biraz yavas ilerliyor.İleriki bölümler'de görücez bakalım
  • arkadas mamunda da neden yok bu dizi.
  • Şu dizinin 2. sezonunda oynamasını istediğim 4 oyuncu var.

True Detective (2014 - ) & True Detective (2014 - )

True Detective (2014 - ) & True Detective (2014 - )

Çok şey mi istiyoruz? Tabii hayır.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fds14 -- 27 Mart 2014; 17:06:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boolboxer

arkadas mamunda da neden yok bu dizi.

1.sezon düşmüş hd olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironim -- 27 Mart 2014; 18:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeah Yeah Yeahs

quote:

Orijinalden alıntı: boolboxer

arkadas mamunda da neden yok bu dizi.

1.sezon düşmüş hd olarak.

hd bana göre değil. xvid çekiyorum bakarım bu gece diziye sabah yoktu haber için teşekkürler.
  • ismini bilmediğim anormal olan adamın sigara içişine ayar oldum.sanırım gerçek hayatta kullanmıyorda,dizi sebebiyle içiyor.çok amatör görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

13 günde bitirdim diziyi,
    son bölümde kesin Rust öldü dedim ama ölmemiş halbuki sağlam doğramıştı eleman Rust ı keşke Marty ve Rust ölseydi daha bir duygusala bağlardık.

Aynen, hangi organ o yarıktan sonra iyileşebilir, bıçağı içinde tur attırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

ismini bilmediğim anormal olan adamın sigara içişine ayar oldum.sanırım gerçek hayatta kullanmıyorda,dizi sebebiyle içiyor.çok amatör görünüyor

İsmini bilmediğin adam akademi ödüllü Matthew Mcconaughey'nin canladırdığı Rust karakteri -tam adıyla Rustin Cohle- oyunculuğunu sorgulamadan önce iki defa düşünmeni tavsiye ederim sana, ne kadar derin bir karakter olduğunu araştır önce, biraz sinema okumayı öğren bunları ufkun açılsın diye söylüyorum yoksa canını sıkma. Böyle kalite dolu bir dizinin adı altında böyle vasat bir yorum görmek benim canımı sıktı da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky1920

quote:

ismini bilmediğim anormal olan adamın sigara içişine ayar oldum.sanırım gerçek hayatta kullanmıyorda,dizi sebebiyle içiyor.çok amatör görünüyor

İsmini bilmediğin adam akademi ödüllü Matthew Mcconaughey'nin canladırdığı Rust karakteri -tam adıyla Rustin Cohle- oyunculuğunu sorgulamadan önce iki defa düşünmeni tavsiye ederim sana, ne kadar derin bir karakter olduğunu araştır önce, biraz sinema okumayı öğren bunları ufkun açılsın diye söylüyorum yoksa canını sıkma. Böyle kalite dolu bir dizinin adı altında böyle vasat bir yorum görmek benim canımı sıktı da...

doğrudur.birşey demiyorum.hbo'nun dizileri kaliteli fakat kafa karıştırıcı oluyor ve anlamak için birkaç bölüm izlemek gerekiyor.yeni başladım zaten,dizinin koca sezonundan çıkardığım sonuç bu değil ayrıca hala dediğim gibi sigaraya yeni başlayanların amatörlüğü var içişinde.oyunculuğuna birşey söylediğimi göremedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky1920

quote:

doğrudur.birşey demiyorum.hbo'nun dizileri kaliteli fakat kafa karıştırıcı oluyor ve anlamak için birkaç bölüm izlemek gerekiyor.yeni başladım zaten,dizinin koca sezonundan çıkardığım sonuç bu değil ayrıca hala dediğim gibi sigaraya yeni başlayanların amatörlüğü var içişinde.oyunculuğuna birşey söylediğimi göremedim.

Biraz daha izle tekrar tartışalım o zaman dostum niyetim sana laf sokmak değil iyi seyirler

• kukaraça kullanıcısına yanıt
    Hocam sana öyle gelmiş olabilir.Ben sigara içen biri değilim ama izlerken çok canımı çektiriyordu namussuz
  • 4. bölümü bitirdim. Yavaş yavaş coşmaya başladı. Ama şunu itiraf edeyim beklediğimden çok yavaş dizi. Daha doğrusu beklediğimden de yavaş. Gece izlediğimden midir nedir diyalogları takip etmekte zorlanıyorum, yavaş olmasına rağmen. Kaçırdığım için bu kadar geri aldığım ne dizi oldu ne film. Matthew abi uçmuş arkadaş yok böyle oyunculuk ya. Cool herif
  • bitireli bir hafta oldu.HBO yine kalitesini konuşturmuş.Dizide bir tek Rust'ın ihtiyar halini beğenmedim adamda ki tüm karizmayı alıp götürmüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

quote:

öteki eleman da balta yedi göğsüne ama silahla vurdu son anda

fazla ayrıntılara dalmayalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

quote:

Dünyada insanlık tarihi boyunca bıçakla deşilip iyileşen tek insan evladı RUST mı? İbo'yu beyninden vurdular noldu öldü mü? Milletin takıldığı noktalara bak

Neyse son yıllarda izlediğim en kusursuz diziydi. Baştan sona inanılmaz gerçekçi ve sürükleyici. İyi ki HBO var diyorum.

• Ne takılması ne saçmalıyorsun, sadece olsa daha iyi olurdu dedik, şimdi araştırma yapıp önüne tez mi koycam, anlayışını tebrik ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 29 Mart 2014; 15:02:51 >
  • bynoun ile senin yazdıkların farklı şeyler. bynoun yorum yapmış sen ise eleştirmiş olmak için eleştirmişsin. Tıp dünyası sana mı soracak hangi yaranın iyileşip iyileşmeyeceğini. Neyse bak işine...
  • Eleştiri yapmak için mi eleştirmişim? yav hehe, bilemedik seni.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.