Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Death Note

ayrıca dizi camelin viral reklami olmuş. ben hayatımda bu kadar sigaraya özendiren sigara içme hissi uyandıran bir yapım görmedim

Ben diziden sonra 10 karton camel attım eve.
  • İlk bölümü izledim, sıkıntıdan ölüyordum. Çok ağır ilerliyor, diğer bölümler de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

quote:

Orijinalden alıntı: azrail3457

Marty nin
    hangi kızı küçükken o resimleri çizmişti büyüyünce araba 2 oğlanla yakalanan kızı andrea mı ? :D eğer oysa küçüklükten belliydi dicem

O hocam. Hatta büyüyünce de ressam olmuş kız

haha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

İlk bölümü izledim, sıkıntıdan ölüyordum. Çok ağır ilerliyor, diğer bölümler de böyle mi?

Dizinin anlatimi boyle hocam , demekki sana gore degil dizi , yoksa ben bir dk bile sıkılmadim , hep merakla izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce başladım diziye bugün bitirdim.Gayet güzeldi.Devamında nasıl bir konu işleyecekler merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

3 gün önce başladım diziye bugün bitirdim.Gayet güzeldi.Devamında nasıl bir konu işleyecekler merak ediyorum.

sert kadınlar, kötü adamlar ve Amerika taşımacılık sisteminin gizli tarihi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

3 gün önce başladım diziye bugün bitirdim.Gayet güzeldi.Devamında nasıl bir konu işleyecekler merak ediyorum.

sert kadınlar, kötü adamlar ve Amerika taşımacılık sisteminin gizli tarihi

Amerika taşımacılık sisteminin gizli tarihi epey gizli sanırım ilk kez böyle bir şey duydum.Teşekkür ettim hocam.Bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Christoph Waltz - Brad Pitt

Çok uçuk bir ikili, ancak senaryo iyi olursa ilk sezonu aratmazlar.

Christoph Waltz olursa ilk sezonu aratmaz bence de.
  • Gerek İMDB puanı (9.5), gerek oyuncu kadrosu, gerek de burdaki yorumlar yüzünden beklentilerimi çok yükselttim. Ama buna rağmen benlentilerimi fazlasıyla karşıladı. 2014'ün en iyi dizisi olabilir. Bölümler 1 saat olmasına rağmen ard arda sıkılmadan izledim..

• s01e02
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

True Detective Finaline Rekor Seyirci

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-59184/

Hocam bu rekor sanki GoT'a ait diye hatırlıyorum ama belkide ben yanılıyorumdur.
  • İlk 2 bölümü indirdik, 3'te iniyor.Şimdi başlıyorum diziye spoiler yemeden kaçalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

True Detective Finaline Rekor Seyirci

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-59184/

Hocam bu rekor sanki GoT'a ait diye hatırlıyorum ama belkide ben yanılıyorumdur.

hayır, got'un en yüksek izlenme sayısına ulaşan bölümü 4.4 milyon kişiyle 3.sezon ilk bölümü iken true detective bunu final bölümüyle 4.9'a ulaşarak kırdı.
    ama rekor 11 milyonla six feet under'da (: (sanırım, yanlış okumadıysam).

• ilk 6 bölüm harikaydı Rush Cohle yaşlı hali bana itici geldi o karimazyı bitirmişler resmen.Finalide beni doyurmadı iyi başlayıp kötü bitirmişler bence
  • İlk 2 bölümü biraz sönük inşallah sonraları düzelir

• 3.Bölümün ortasındayım. Bence de Rust'un yaşlı hali çok kötü olmuş, sempatiklik,karizma hepsi gitmiş.

Bölüm içinde aklıma takılan bir şey var;

32.dakikada uyuşturucu kullanan birini sorguluyor Rust. Bu adama nasıl ulaştılar, Dori'nin gittiği kilisedenmi buldular olayla bağlantısı ne ? Muhtemelen ben bir sahneyi kaçırdım.
  • İlk sezonu bitirdim. Çok güzel bir sezondu. Bence her sezon farkli konu ve oyuncu olması iyi olmuş. Ayri bir dizi havasi katar. Gereksiz yere 7-8 sezon uzatip da sonunu getirememekten iyidir. Zaten ayni oyuncular etrafinda donse diİ ne kadar iyi de olsa bir yerden sonra arka sokaklara donebilirdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

3.Bölümün ortasındayım. Bence de Rust'un yaşlı hali çok kötü olmuş, sempatiklik,karizma hepsi gitmiş.

32.dakikada uyuşturucu kullanan birini sorguluyor Rust. Bu adama nasıl ulaştılar, Dori'nin gittiği kilisedenmi buldular olayla bağlantısı ne ? Muhtemelen ben bir sahneyi kaçırdım.

O önemsiz bir şey ya, sadece rust'ın sorguda iyi olduğunu göstermek için. Öncesinde hastaneden ulaştık diye belirtmiş Marty. Onlardan biri sanırım. Olayla ilgisi yok

• ilk bölümü izledim anlamadim olayı oyunculuklara dikkat etmekten sadece 1. bölümü özet geçecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

3.Bölümün ortasındayım. Bence de Rust'un yaşlı hali çok kötü olmuş, sempatiklik,karizma hepsi gitmiş.

O önemsiz bir şey ya, sadece rust'ın sorguda iyi olduğunu göstermek için. Öncesinde hastaneden ulaştık diye belirtmiş Marty. Onlardan biri sanırım. Olayla ilgisi yok

Şimdi 6'ıncı bölümdeyim. Bugün bitiririm sezonu. ilk 3 bölüm iyiydi, 4.bölümle imdb puanını haketmeye başladı benim gözümde.

Marty'nin kızıda Öyle babaya böyle kız

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.