Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.839
Cevap
55
Favori
116.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Labirentte baya gerildim, sonda Rust ağlarken benim de gözlerim doldu.

Hiç bitmeden devam etseydi keşke 1. sezon.
  • Gece başladım.2 bölüm izledim.
    Anlatım tarzı olarak hoşuma gitti.Dizinin 1 saat olmasıda ilginç.İzlemeye devam edeceğim.
  • SemolicK kullanıcısına yanıt
    Aynen izlediğim ilk anda bu quinn değilmi la dedim kendi kendime sonra imdbden baktım farklı oyuncularmış :D
  • Son zamanlarda ismini çok duydum ve başlamayı düşünüyorum , 2. sezonun ne zaman başlayacağını bilen biri söyleyebilir mi? GoT gibi 10ay bekletmiyordur inşallah çünkü 8 bölüm çok az .
  • Sezon finali, sezona göre zayıf oldu ancak yine de yayınlanan birçok diziden çok daha kaliteli bir yapım oldu. İkinci sezonda bu kalitenin üzerine koyarak devam ederler umarım.
  • Marty nin
    hangi kızı küçükken o resimleri çizmişti büyüyünce araba 2 oğlanla yakalanan kızı andrea mı ? :D eğer oysa küçüklükten belliydi dicem
  • Kesinlikle nefis bir sezon, nefis bir final. 2.sezonu beklemek zor olacak.
  • Bu akşam başlıyorum.. Beklentim baya yükseldi
  • Yarın kısa sınavım var ama bugün 6 bölüm izleyerek bitirdim . Of süperdi ya . bakalım sınavda hoca rustı soracak mı :D
  • 2.Sezon için tarih verildi mi??

• errol denilen herif 3.bölümde 53.dk da rust ile konuşuyor

rust daha önce gördüm diyince merak ettim.gözden kaçırmışız 3.bölümde katili
  • Rust gibi sigara içen birisi hayatta gelmez

• Benim direk aklıma geldi. Eğer yanlış hatırlamıyorsam yine yol tarifi almışlardı sanki.

@Thomassee

O olay çok fena ya resmen bağımlılık sebebi.
  • Dayanamayip basladim bugun , ilk bolum diger izledigim dizilere gore daha degisikti , flashback lerle ilerlemesi falan ama bayagi sevdim daha ilk bolumden , bayagi gizemli ve akici ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başlayıp elinde 8 bölüm olan arkadaşlar ne şanslı.
  • Hayatımda bu kadar abartılan başka dizi görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

errol denilen herif 3.bölümde 53.dk da rust ile konuşuyor

Ben federallere yol tarif ettiği an anladım o adam olduğunu :D
    Ayrıca hatırlamıştım konuştuğunu
  • orda anlamayan yaşamasın zaten onu sırf o yüzden koymuşlar
  • keyifle izledim tüm bölümleri.peşpeşe izlemek konu bütünlüğü acısından daha iyi oldu.karakterlemeler ve onların canladırılmaları muhteşem.kafanızın bir köşesine kazınıyorlar.rust ve marty süper bir ikili olmuslar.yalnız izlerken şöyle bir şey dikkatimi çekti hani bazen deriz ya izlerken nasıl vaktin geçtiğini anlamdım diye bu diziyi izlerkende aa daha ortasındaymısım dedigim çok oldu.(bu iyi bir şey )konunun ağır ve yavaş ilerlemesi sanki zamanıda durduruyor.kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım , farklı bir bakış açısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrail3457

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

errol denilen herif 3.bölümde 53.dk da rust ile konuşuyor

Ben federallere yol tarif ettiği an anladım o adam olduğunu :D
    Ayrıca hatırlamıştım konuştuğunu

orda zaten anlaşılmıştı
    özellikle zoom yapmıştı kamera..

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.