Şimdi Ara

God of War IV, 19 Nisan'da mı Duyurulacak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      God of War IV için sular ısınmaya devam ediyor. Uzun süredir dedikoduları ile gündemi sürekli meşgul eden God of War IV için dün akşam oldukça önemli bir gelişme yaşandı. Sony'nin resmi Facebook sayfasında God of War IV'ü işaret eden bir resim yayınlandı.

Bu resim kısa bir süre sonra firmanın Facebook sayfasından kaldırıldı. Resme baktığımızda ise "İntikam, özgürlük getirecek mi?" ifadesi ile karşılaşıyoruz. Hemen altında ise 19 Nisan 2012 tarihi işaret edilmiş. Kısacası önümüzdeki hafta önemli bir duyuru ile karşılaşabiliriz.

• allaaaaah bu sefer geliyoooor valla geliyoooor
  • şu durumu hiç anlamamışımdır bir tane resim paylaşıp kısa bir süre sonra kaldırma olayı ? :) bide bunun yapıldığı yer resmi facebook sayfası...duyurunun duyurusu :) firmalar artık reklam ve söylentide çığır açıyorlar
  • kesin çok alakasız bir duyurudur.
  • inşallah... bu nesil konsollara da çıkabilir çünkü gow3te ps3e çıkmasına rağmen dönemindeki oyunlara açık ara fark attı grafikler oynanış sesler bakımından günümüzdeki çoğu oyundan bile daha kaliteli...
  • Sırf Gow için Ps3 aldım eğer Yeni nesile çıkarsa Ps4'de alıcam.Üzülüyorum şu 360 kullanıcılarına Pc'yi hiç söylemıyorum zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGSolid

Sırf Gow için Ps3 aldım eğer Yeni nesile çıkarsa Ps4'de alıcam.Üzülüyorum şu 360 kullanıcılarına Pc'yi hiç söylemıyorum zaten...

Hahaha neyine üzülcez :) bana kesinlikle ve kesinlikle hitap etmeyen ve saçma gelen oyun.Pc'de muhteşem grafik varken üzülmek anca gülerim ben buna :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 12 Nisan 2012; 13:28:17 >
  • God of War IV değil, PS Vita'ya bir yan oyun gelecekmiş gibi geliyor bana.
  • quote:

Sırf Gow için Ps3 aldım eğer Yeni nesile çıkarsa Ps4'de alıcam.Üzülüyorum şu 360 kullanıcılarına Pc'yi hiç söylemıyorum zaten...

aglayin simcity gelioy pcye ozel.
  • buda halo gibi şişirilen başka bir oyun.
  • @ultra_storm

He ya he tmm kandırmaya devam et kendini sen önce kendıne oynayacak oyun bul yakında pc için oyun cıkmayacak ekran kartını tv lere takın barı belkı yayını düzeltir :D
  • pc ye çıkmayan oyun oyun değildir ..
  • quote:

@ultra_storm

He ya he tmm kandırmaya devam et kendini sen önce kendıne oynayacak oyun bul yakında pc için oyun cıkmayacak ekran kartını tv lere takın barı belkı yayını düzeltir :D

Sana he pc'ye gayet yeterli oyun çıkıyor.Acaba merak ettim simcity konsola çıkacakmı :)Gelmiş boş boş konuşuyorsun giriş seviyesi ekran kartı senin konsolundan kat kat daha iyi grafik veriyor.
    Ağır fanboysun daha ilk mesajınla bunu kanıtladın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 12 Nisan 2012; 13:44:27 >
  • PC kullanıcıları kendini avutuyor işte. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

buda halo gibi şişirilen başka bir oyun.

Şişirilen mi? Yapma allah aşkına hiç GOW oynamadın tabii ondan sonrada konuşuyorsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMER981 -- 12 Nisan 2012; 13:49:24 >
  • @ultra_storm
    Pc kat kat iyi grafik veriyor da ne oluyor oyunun keyfi yine Konsolda çıkıyor tek yaradığı halt Grafik onda da ödül alamıyor hatırlatırım Yılın en grafikli oyunu Uncharted seçilmişti..
    Siz simcity oynıya durun, RDR için imza toplayın :)
  • quote:

@ultra_storm
    Pc kat kat iyi grafik veriyor da ne oluyor oyunun keyfi yine Konsolda çıkıyor tek yaradığı halt Grafik onda da ödül alamıyor hatırlatırım Yılın en grafikli oyunu Uncharted seçilmişti..
    Siz simcity oynıya durun, RDR için imza toplayın :)

Siz asıl simcity için imza toplayın çünkü goty olmaya aday bu küçümsediğin oyun yılın grafik ödülünü alabilir ama pc gibi asla doku çözünürlük aa kaplama vermez.Siz god of war oynayın durun.Senin kadar fanboy birini görmedim.
  • @ultra_storm
    Anlıyorum seni goty olmaya aday şimdide bunla övütün kendınızi daha fazla caz yapmada git ne oynuyorsan oyna simcitynı konsol sahıbı olmadan anlıyamazsın ne kadar anlatsam boş sana ;)
  • quote:

@ultra_storm
    Anlıyorum seni goty olmaya aday şimdide bunla övütün kendınızi daha fazla caz yapmada git ne oynuyorsan oyna simcitynı konsol sahıbı olmadan anlıyamazsın ne kadar anlatsam boş sana ;)

Benim zeki arkadaşım bende ps 3 var senden önce aldım bu aleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 12 Nisan 2012; 22:59:02 >
  • @ultra_storm
    Adam kahin beyler benden daha önce almış baba parası falan bırak zırvalamayı şirketler bile Pcyi takmıyor Pc bozuntusu herif objektif bak olaylara biraz ;)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.