Şimdi Ara

Dark Souls, PC İçin Resmen Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Dark Souls en nihayetinde PC için duyuruldu. Namco Bandai'nin fenomen yaratan oyunu için PC oyuncularının başlattığı imza kampanyası oldukça etkili oldu.

Daha önce Alman dergisinde "Prepare to Die Edition" adı altında satışa çıkacağı kesinleşen oyun, PC'ye daha geniş bir içerik ile sunulacak.  Oyun için yayınlanan tanıtım videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• evet arkadaşlar çok güzel bir haber
    bu arada

red dead redemption PC versiyonu için imza kampanyası başlatılmış,lütfen herkes destek olsun,kimbilir belki günün birinde rockstar Red Dead Redemption Pc'yi duyuruverir.her ne kadar aradan 2 sene geçmiş olsada Bully'ninde çıktından 2 sene sonra PCye geldiğini hatırlatalım.
    işte bu linkten destek olun

http://petitionbureau.org/RedDeadforPC
  • Bu oyunun onlinenı cıkmalı
  • fevkaladenın fevkınde oldu bu haber
  • emeklerin karşılığı sonunda resmiyete kavuştu
  • Hadi gözünüz aydın ^^ video'da ayrıca 3 yeni boss gördüm sanırım bu bosslar pc'e özel acaba konsollarada update ile gelecekmi
  • öfff red dead çıksın pcye ya yemişim dark soulsu nasıl olsa çoğu kişi oynayamıcak yüksek ingilizc istediğinden dolayı.RED DEAD REDEMPTION ÇIKSIN PCYE...HADİ DESTEK VERİN İMZA VERİN!!! http://petitionbureau.org/RedDeadforPC
  • hasta-!

Yalnız canım RDR dan dun TPS değil. İngilizce bilmiyorsan ya da az biliyorsan merak etme; RDR'de de ihtiyacın olacak yabancı dile:)
  • 24 ağustos'da çıkıyor oyun. En sonunda kaliteli ve en önemlisi gerçekçi bir yetişkin oyunu PC'de oynayabileceğiz.
  • Gerçekten acıyorum zamanında bu oyun pc'ye asla çıkmaz diyenlere bir fanboy daha işte önceden bunu diyen:
    quote:

kesinlikle oyun konsola özel kalmalı. her kaliteli yapım pc yede gelsin demeyin. gidin konsol alın.

sırf god of war için ps3 alan insanlar tanıyorum.

ayrıca yukardaki arkadaşın dediği gibi korsandan nasibini alacaktır bu oyun. sanmam pc ye çıkarmazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 12 Nisan 2012; 0:02:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasta-!

öfff red dead çıksın pcye ya yemişim dark soulsu nasıl olsa çoğu kişi oynayamıcak yüksek ingilizc istediğinden dolayı.RED DEAD REDEMPTION ÇIKSIN PCYE...HADİ DESTEK VERİN İMZA VERİN!!! http://petitionbureau.org/RedDeadforPC

lan her konuda senin rdr zımbırtını görmek zorunda mıyız biz ? Git bir cafeye oyna ne içinde kalmış oyun senin ,
  • demekki neymiş

azimle defikasyon betonda deformasyon
  • sonunda bu sene güzel bir RPG oyunu çıkacak ( Mass Effect 3 hariç ) PC için
  • İmzaların meyvesini vermesi güzel oldu, bakalım satışlar nasıl olacak.
  • En zoru ve en iyisi Demon's Souls'du, hala Playstation 3 exclusive.
    Rising PC ye geliyor ama gerçek MGS(4) PC de yok.

Mortal Kombat, Vanquish, Red Dead Redemption, Castlevania Lord of Shadow ve konsol excleri derken, ömür imza toplamakla geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

En zoru ve en iyisi Demon's Souls'du, hala Playstation 3 exclusive.
    Rising PC ye geliyor ama gerçek MGS(4) PC de yok.

Mortal Kombat, Vanquish, Red Dead Redemption, Castlevania Lord of Shadow ve konsol excleri derken, ömür imza toplamakla geçer :)

Football manager 2012,total war 2 shogun,microsoft flight,starcraft,simcity,cities xl sizin ömrünüz yetmez bunlar konsola gelene kadar
  • ben başından beri çıkacağını söylüyordum. ilk haber yapan BelieveMe bile imza kampanyasının işe yaramıyacağını söylüyordu. çıkmaz diyenlere kapak olsun. ayrıca oyuna laf atanlar metacritic ortalaması 90 olan bir oyun bazılarına göre yılın oyunu skyrim den bile daha iyi bir oyun.
  • Çok güzel haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

demekki neymiş

azimle defikasyon betonda deformasyon

türkçesi azimle ... duvarı delermiş
  • Evet arkadaşlar ,oyunun fevkaladeninde fevkinde aşmış bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Lakin çok büyük bir problemim var,biliyorsunuz bu muhteşem dünyada ilerlemek pek kolay değil ve yaklaşık 30 saatlik oyundan sonra save dosyam kayboldu,evet oyuna giremiyorum.Çözüm üretmek ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlar bundan sonrasını okuyabilirler.

Normalde oyun windows live accountunu açmadan offline olarak açılıyor ve seçtiğim karakteri load etmeme izin veriyordu.Fakat biraz önce açmaya açlıştığımda hata verip kapandı(hiç açılmadan kapandı),ardından tekrar açmaya çalıştığımda games for windows live'ın bilindik fakat bu oyunda önceden olmayan sign in ekranı geldi ve offline hesabımla giriş yaptım(önceden bu menü olmadan açılıyordu oyun),bu sırada "lan acaba save dosyalarım gitti mi?"derken, gördüm ki menüde load kısmı yokolmuş.

Benzer sorunu başka oyunlarda yaşamış arkadaşlar olabilir diye buradan çözüm bulabileceğimi düşündüm.Oyuna uzun süre oynayan halimden anlar,YARDIM EDİNNNNN.......

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.