Şimdi Ara

Crysis 3 (2013) [ANA KONU] (292. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.840
Cevap
26
Favori
281.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • PORSCHESİNİ SATAN ADAM kullanıcısına yanıt
    Bence de zaten bu bizi oyuna hergün çağırıyor. Tabi bir de oynanabilirlik ve hızlı oluşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

Bence de zaten bu bizi oyuna hergün çağırıyor. Tabi bir de oynanabilirlik ve hızlı oluşu

Hocam şimdi hiç oyuncu sayısı artmayacak mı ? Gta v çıkmasaydı yine yüksekti 5000 civarı oyuncu vardı.şimdi bugun girdim yine 2 türk vardı.toplam 60 oyuncu :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 3 Hunter Edition 7-8 lira gibi bir fiyata satılıyor fakat Rusça ve Lehçe dili bulunuyor. Sizce bunu mu almalıyım yoksa 20 lira gibi Origin üzerinden fiyatının düşmesini mi bekleyeyim? 7-8 lira G2A üzerinden bu arada.
  • Mp si pek dolu değil onu söyleyeyim.Hikayeden anlamak istiyorsanız türkçe alın

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • ilk mesaj ve başlık düzenlendi
  • Grafikler 10/10
    Hikaye 10/10
    Oynanabilirlik 9/10
    Sesler 9/10
    Harita 8/10

Crysis in bütün oyunlarını oynadım hepside çok güzeldi. Üstelik Türkçe dil seçeneğide cabası
  • Gerçekten süper bir oyun. Hem kolay anlaşılıyor, hem deoynarken heyecanlanıyorsun, güzel yapmışlar. Grafikleri de cabası. Şu ara bölümlerdeki ayrıntılara hayranım. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş silahların, cihazların vs ayrıntıları.

Böyle güzel başka oyun var mıdır? Olsa da Crysis 3 bittikten sonra oynasam!!!
  • Hort gibi olacak ama. Crysis 1 olsun Warhead olsun 2,3 olsun hepsini defalarca bitirdim.Doyamıyorum bu oyuna.Crysis 3 de tüm iletileri toplayın onları okuması bile oldukça zevkli.

Crysis 4 adıyla gelmez bence yeni oyun eğer gelecekse.Crysis 2 2023 Crysis 3 2047 yılında geçiyordu galiba.Bu arada olan zaman dilimindeki olaylar anlatılabilir şahsen extralardaki metinleri okuduğum kadarıyla bizim Laurence "Prophet" Barnes bir ekip kurmuş bu Alfa Sefi bulmak için.Zamanla kimseyi inandıramadığı için herkes tek bırakmış bizimkini.Bide CELL bunu Rusya'da donduruyor onun hikayesi filan filan yada Michael "Psycho" Sykes ile oyun olabilir Warhead gibi.Özledim be inşallah Crytek mali sıkıntıdan çıkarda yeni Crysis oyunu yapar.VR ve Yeni oyun motoru beni yeniden heyecanlandırdı yeni bir Crysis oyunu için.

Oyundan bir anı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 17 Mart 2016; 2:59:50 >

• Selamün aleyküm arkadaşlar bi çogunuz oyunu bitirdiniz fakat ben yeni kurdum.dddd

arkadaşlar oyunu kurdum biraz oynadım sonra ekran kartımın msi 750ti olmasına rağmen kasmasınada uyuz oldum ayarları karıştırdım şimdi oyundan hemen atıyo orjinal ayarları palaşırmısınız yada ayarları deffault yap seçeneği bulunmu yo ayarları nasıl sıfırlarım yardım plsss.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoleStar25 -- 22 Haziran 2016; 2:15:10 >
  • 1.3 update ihtiyacım var, biriniz yardımcı olabilir mi.
  • Crysis 3 (Standart Edition) edinmiş bulunmaktayım. Origin nickim: mises_88
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mises

Crysis 3 (Standart Edition) edinmiş bulunmaktayım. Origin nickim: mises_88

Hocam hikaye modunu oynarsiniz da online da baya az kisi kaldi ne yazik ki

• Vay be, hala oynayanlar var bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Orijinalden alıntı: Mises

Crysis 3 (Standart Edition) edinmiş bulunmaktayım. Origin nickim: mises_88

Hocam hikaye modunu oynarsiniz da online da baya az kisi kaldi ne yazik ki

Hikayeyi oynayacam da daha açmadım, masaüstünde bana bakıyor öyle. Battlefield 4 iyi sardı bu aralar, Crysis 3 serverlerine bakmam şimdilik zaten..
  • selam crysis 3 server aldım acaba kurma işlemıne yardım edebılecek varmı?
  • <levelRotation name="Custom" randomize = "1" includeNonPresentLevels = "1"> <!-- Name *MUST* be 'Custom' or one of the inbuilt ones - 'TDM', 'DM', 'CRASHSPEARS', 'EXTCTF', 'HUNTER', 'ASSAULT', 'CELLRBL', 'MEDLEY', DESIGNER -->
    <ServerInfo>
    <Details name="[C4C] TDM 16Min 5 Rules" motd="No DSG-1 No Bow No Laser No Cheating No Troll" imageUrl="https://i.hizliresim.com/okO74b.png" />
    <Variant name="Standard">
    </Variant>
    </ServerInfo>
    <level name="Multiplayer/c3mp_rooftop_gardens" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_swamp_boat" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_fields" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_museum" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_airport" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_bridge" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_canyon" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_dam" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_river" gameRules="TeamInstantAction" />
    <level name="Multiplayer/c3mp_cave" gameRules="TeamInstantAction" />
    </levelRotation>

buraya zaman lımıtı 16dk ve score 160 nasıl ekleyebılırım

• Selamlar arkadaşlar :) Eğer hala oyunu oynayan arkadaşlar varsa oyunu birlikte daha keyifli oynamak adına discord sunucumuza davet ediyoruz, çünkü oyundan en büyük keyfi sesli iletişim kurabildiğiniz birileriyle birlikte oynarken alıyorsunuz, halihazırda oyunu 4 yıldır sürekli oynayan arkadaşlar var discord da, bir topluluk oluşturabilirsek toplanıp serverları doldurup eğlenceli etkinlikler, Crysis 3 geceleri yapabiliriz. Mutlaka discord a bekliyoruz

Uzun zaman sonra Crysis 3 ü multiplayer olarak deneme şansımız oldu. Yayında oynadığımız birkaç maçı da youtube kanalıma yükledim, biz oynarken büyük keyif aldık Devam videoları atacağım konuyu şenlendirmek için, iyi seyirler...

Videoları beğenip abone olanlara ayrıca teşekkürler, iyi seyirler...

Sevgili dostlar; canlı yayınlara twitch.tv/LIVEOyun ve fb.gg/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılarak beraber oyun oynayabilir, çekilişlere katılabilir ve bedava oyunlardan haberdar olabilirsiniz:

https://discord.com/invite/exkXtaN

MAKSİMUM GÜÇ (HİLE DEDİLER !) | Crysis 3 Türkçe Multiplayer Oynuyoruz Deathmatch - Bölüm 1

BU OYUN EFSANE ZEVKLİ ! | Crysis 3 Türkçe Multiplayer Oynuyoruz Deathmatch - Bölüm 2

ÖLÜN VEYA ÖLDÜRÜN! | Crysis 3 Türkçe Multiplayer Oynuyoruz Deathmatch - Bölüm 3

ALDINMI BORUYU

*https://clips.twitch.tv/PluckyFamousMarrowNinjaGrumpy

OFFF NOSCOPE - CRYSIS 3 SNIPER | Crysis 3 Multiplayer Türkçe

*https://clips.twitch.tv/MildMildSeahorseHeyGuys

Domatesi Salçaladım Hile Dedi Wowowowow :)) | Crysis 3 Multiplayer Türkçe

*https://clips.twitch.tv/SuccessfulEncouragingCrabWOOP

İçinizden Geçicem MVP Part 1

*https://clips.twitch.tv/ShinyBadNostrilNononoCat

İçinizden Geçicem MVP Part 2

*https://clips.twitch.tv/RefinedRoughDaikonGingerPower

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 19 Haziran 2020; 17:17:52 >

• Konu hortlamış madem bir iki kelam edip öyle ayrılayım buradan.

Bundan 5-6 sene önce bir dostumuzun eski bilgisayarını bize vermesiyle başladı Crysis efsanesiyle tanışmam. Henüz liseli bir ergenken bilgisayarı edinir edinmez ilk işim "hangi oyunlar var acaba bilgisayarda" diye kurcalamak oldu. Miniclip oyunlarının yanında bir de Crysis oyunu gözüme çarptı. Açtım. Türkçe menüyle karşılaşınca bir huzur kapladı zaten içimi. İngilizcem o döneme göre iyiydi yine de. Yeni Oyun açıp Crysis serüvenine başladım. Oyunun Türkçe dil desteğine ve argo konuşmaların, şakaların ve daha birçok şeyin Türkçe olduğunu görünce daha da bağlandım oyuna. Neyin nesidir, kimin oyunudur diye biraz araştırınca Yerli kardeşler ismiyle tanıştım. Oyunu yapan firmanın başında 3 adet TÜRK vardı. Bundan daha gurur verici birşey olamazdı.

Crysis oyununu bitirdim ve bazı bölümleri replikleri ezberlediğim halde tekrar tekrar oynamaya başladım. O sırada yeni bir laptop almıştık ve o döneme göre güçlü bir laptop denilebilirdi. Oyun dünyasını kısmen geriden de olsa takip ediyordum. Battlefield 3 Multiplayer'ında koştururken Crysis 2 oyununun piyasaya çıktığını farkettim ve yeni çıkmıştı. O dönemin parasıyla 80 TL gibi bir fiyattı. Ben ise hergün okula giderken 2 lira harçlık alan bir ergen. En nihayetinde bir şekilde Crysis 2 oyununu 80 TL gibi bir fiyata aldım. Bilgisayara kurdum oynamaya başladım. Günler sonra bitirdim ve yine bir boşluğa düştüm. Aynı bölümleri tekrar tekrar oyna falan derken zaman geçiyordu. Diyeceksiniz ki neden multiplayer oynamıyorsun? Denedim. Fakat Crysis serisinin multiplayerını bilenler bilir herşey çok hzlı gelişir multiplayerda. Ve bu hıza ayak uyduramadığım için, ayrıca takım oyunu oynayamadığım için multiplayer'da işim olmazdı.

Günler geçti Crysis, Crysis Warhead, Crysis 2 oyunlarıyla nam salan Crytek firmasına ve YERLİ kardeşlere sevgim ve saygım arttı. Türk oyuncuları düşünüp o dönem zor olan birşeyi yapıp TR Dublajlı oyun çıkarmak kolay iş değildi. Ve bu adamlar bunu yapmışlardı. Zaman geçtikçe "Crytek Fan"ı oldum. Sadece sosyal medyadan tanıdığım ve web tasarım konusunda deneyimli bir arkadaşım birgün "Madem Crytek'i ve oyunlarını bu kadar seviyorsun ortak bir site kuralım, tasarımını ben yapayım sen editörlük yap" şeklinde bir teklif sundu ve o teklifi kabul etmemle CryTürk doğdu. O zamanlar Crytek'i Türkiye'de tanıtan ve işlerini yapan Crytek Fan sitesi vardı. Oldukça aktifti. Biz CryTürk olarak henüz yeni yeni gelişiyorduk. Ben yurtdışından bulduğum Crytek ile alakalı içerikleri Türkçeye çevirip sitede haber olarak girerken arkadaşım banner vb tasarım konularıyla ilgileniyordu ve ikimiz de bir emek harcıyorduk. (Kazanç sağlamadan)

Günler günleri kovalarken Crytek'in Türkiye'de bir ofis kuracağı ve çalışmalarının bir kısmını Türkiye'den devam ettireceği haberi geldi. Burada en büyük ve en aktif görev bize düşüyordu. Bunun PR'ını iyi yapmamız gerekiyordu. PR konusunda ekipman yetersizliği nedeniyle geride kalsakta Crytek Fan çok iyiydi bu konuda. YERLİ kardeşler ile röportajlar, makaleler almıştı başını gidiyordu. Biz sadece haber giriyorduk o kadar. Crytek İstanbul ofisi resmen tanımıştı bizi ve Crytek'in sitesindeki "FANS" bölümünde CryTürk olarak biz de yer almıştık. Nitekim birkaç ay geçtikten sonra Crysis 3'ün çıkacağı duyuruldu ve artık hiçbir etkinliği gözden kaçırmamamız ve uçan kuştan haberimiz olması gerekiyordu. Öyle de oldu.

Türkiye'de beklenilen satış rakamına ulaşamayan Crysis ve Crysis 2'den sonra akıllarda tek soru vardı. Crysis 3 TR Dublajlı mı olacak yoksa YERLİ kardeşlerin sitemine mi maruz kalacağız. Nitekim öyle olmadı. O zamanlar en çok merak edilen bu soruyu oyunun TR Dublaj işlerini yapan stüdyoyla konuştuktan sonra netleştirdik ve bunun da haberini sitede ilk olarak verdikten sonra Crytek İstanbul ofisinden ilk uyarımızı aldık. Crytek İstanbul bize şöyle demişti; "Böyle birşeyi bizden önce haber olarak girmeniz yanlış bir davranış. Haberi yeniden düzenleyin" şeklinde uyarı aldıktan sonra haberi komple kaldırdık fakat iş işten geçmişti. Crysis 3'ün TR Dublaj olacağı biliniyordu.

Oyunun çıkışına az bir süre kala oyunun Türkiye tedarikçisi Aral ile bir anlaşma yaptık ve insanları Aral'dan satın almaya yönlendirdik ve karşılığında çekilişlerde, yarışmalarda dağıtmamız için bizlere Crysis oyunlarını gönderdiler. Artık hem ARAL İTHALAT hem Crytek Türkiye ofisi hem de Crytek İstanbul tanıyordu bizi. Web sitemizin pagerank verileri çok iyi gidiyordu. oyun çıktıktan sonra kampanyalar, çekilişler, yarışmalar devam etti. Herşey güzel giderken arkadaşımla aldığımız ortak karar sonucu birgün siteyi tamamen kapatma kararı aldık ve bu kararı uyguladık.

Şimdilerde Crytek derin bir sessizliğe gömüldü. (Halen de öyle) Türkiye'deki çalışmalarını Warface üzerine yönlendirdi. Warface ise parayı verenin düdüğünün öttüğü bir F2P oyundu şahsıma göre. Öyle de oldu zaten. Kırdığı rekorlara rağmen Warface'ten umduğunu bulamayan Crytek oyunu my.com'a devretti ve binlerce oyuncuyu mağdur etti ne yazık ki.

Crytek ve Crysis oyunlarıyla tanışma hikayem bu şekildeydi. Biraz detaycı olduğum için uzun tutmuş olabilirim. Okursanız fikirlerinizi almak isterim. Zamanında emeği geçen başta arkadaşım olmak üzere bütün Crytek, Crytek İstanbul, Aral İTHALAT çalışanlarına ve tüm Crytek fan kitlesine teşekkür ederim. Tekrar tekrar yaşamak istediğim günler...

• Eylülde sunucular kapanıyormuş hala oynayan türkler vardı hatta video atanlarda var bende konuya gelip 10 yıl önce attığım mesajı buldum vatandan 82liraya almışım ups günboyu şubede bekletmiş gidip alıp gelmişim.  Güle güle Crysis 3.

• 8 aralıkta sunucular kapanacak. Playstation 3'te sahip olanlar varsa başarımları beraber yapabiliriz.

Psn'den ekleyebilirsiniz: TROguz1905

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.