Şimdi Ara

Crysis 3 (2013) [ANA KONU] (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.841
Cevap
26
Favori
281.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ravenholm

CRYSIS 3'ü zamanında ORIGIN'den orijinal almıştık fakat oradaki versiyonda Türkçe seslendirme/altyazı falan yokmuş, ORIGIN üzerinden alınan CRYSIS 3 için acaba Türkçe altyazı yaması falan çıktı mı?. Yani bir şekilde Türkçe oynamak istiyorum bu oyunu ama nasıl olacağını bilemedim.

Crysis 3 tamamen turkce bir oyundur. Siz sadece dili ayarlamayi yapmamissiniz. Once oyunun oldugu klasore oradan da system dosyasina girip english yazan yeri turkce yapacaksiniz. İnternette crysis 3 turkceyapma yazarsaniz hemen resimli yazilar cikacaktir. Yazik etmissiniz. O gundem beri ingilizce mi oynadiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

CRYSIS 3'ü zamanında ORIGIN'den orijinal almıştık fakat oradaki versiyonda Türkçe seslendirme/altyazı falan yokmuş, ORIGIN üzerinden alınan CRYSIS 3 için acaba Türkçe altyazı yaması falan çıktı mı?. Yani bir şekilde Türkçe oynamak istiyorum bu oyunu ama nasıl olacağını bilemedim.

Crysis 3 tamamen turkce bir oyundur. Siz sadece dili ayarlamayi yapmamissiniz. Once oyunun oldugu klasore oradan da system dosyasina girip english yazan yeri turkce yapacaksiniz. İnternette crysis 3 turkceyapma yazarsaniz hemen resimli yazilar cikacaktir. Yazik etmissiniz. O gundem beri ingilizce mi oynadiniz?

Yok hocam ya öyle değil, geçen Yılbaşı indirimlerinde ORIGIN'de gördüm hem orijinal Türkçe iyi olur demiştim öyle aldım. ORIGIN sitesinde dil seçeneklerine baktım "Turkish" diye bişey yoktu. İnternet'de araştırdım meğer ORIGIN üzerinden alınan CRYSIS 3'de hiçbir şekilde Türkçe seslendirme - altyazı desteği yokmuş, oysa diğer sitelerden veya kutulu alınan CRYSIS 3'ler hep Türkçe destekli satılıyormuş.

Bu yüzden biraz pişman oldum ORIGIN'den aldığıma, O zamandan beri oynamak nasip olmadı zaten. Şimdi onu soruyordum işte, acaba dışarıdan kendimiz bir Türkçe altyazı yaması falan bulsak ORIGIN'deki oyuna uygulayabilirmiyiz? Hani STEAM olsa sorun olmaz hemen uygulanır da bu EA-ORIGIN olunca biraz zordur herhalde.

-----
    EDIT_: (Güncelleme/Ek)

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/crysis-3/pc-download/base-game/standard-edition
    Şimdi baktım CRYSIS 3 satış sayfasına alt da dil seçeneklerinde "Türkçe" yazıyormuş, bu nasıl oldu ya? Aynı oyunu Yılbaşında ORIGIN'den alırken o dil seçeneklerinde Türkçe yoktu ki, hatta birçok yerde yazılmıştı ORIGIN'den alınan oyunda Türkçe yoktur diye.

TorukMactoo peki şimdi ORIGIN'den indirmeye başlasam kursam Türkçe olacak mı bu? ya da dediğiniz gibi oyunun klasöründen sistem dosyasından bişeyler mi yapmak lazım?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 28 Mayıs 2014; 11:16:51 >

• Arkadaşlar oyun şuan sisteminde yüklü olan varsa aşağıdaki dosyaların boyutlarını yazabilir mi? Çok makbule geçer.
    English.pak
    English_xml.pak
    Turkish.pak
    Turkish_xml.pak
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Arkadaşlar oyun şuan sisteminde yüklü olan varsa aşağıdaki dosyaların boyutlarını yazabilir mi? Çok makbule geçer.
    English.pak
    English_xml.pak
    Turkish.pak
    Turkish_xml.pak

English.pak = 434 MB
    English_xml.pak = 56,7 MB
    Turkish.pak = 386 MB
    Turkish_xml.pak = 71 MB
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Arkadaşlar oyun şuan sisteminde yüklü olan varsa aşağıdaki dosyaların boyutlarını yazabilir mi? Çok makbule geçer.
    English.pak
    English_xml.pak
    Turkish.pak
    Turkish_xml.pak

English.pak = 434 MB
    English_xml.pak = 56,7 MB
    Turkish.pak = 386 MB
    Turkish_xml.pak = 71 MB

Sağ olasın çok makbule geçti.
  • Beyler bugün vatan'dan Crysis 3 aldım 38tl'ye ama hunter ed. değil, 49tl'ye hunter ed. vardı almadım pişman oldum ne fark var aralarında ? değer mi ?

• battlefield 3-4-5-6.....tüm konuşmalar keşke türkçe olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Beyler bugün vatan'dan Crysis 3 aldım 38tl'ye ama hunter ed. değil, 49tl'ye hunter ed. vardı almadım pişman oldum ne fark var aralarında ? değer mi ?

Çok fark yok,üzülmeye değmez hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Beyler bugün vatan'dan Crysis 3 aldım 38tl'ye ama hunter ed. değil, 49tl'ye hunter ed. vardı almadım pişman oldum ne fark var aralarında ? değer mi ?

Aralarında tek fark var. Hunter Ed alana online mod için Yay (ok) ilk günden ulaşım veriyor. Başka bir esprisi yok.
  • Anladım beyler eyvallah, valla bende degiştirsem mi diye düşünüyordum gerek yok o zaman :)

• Merhaba,
    Masautu bir bilgisayarda orta- ust duzey bir sogutma ve yuksek- ultraya yakin ayarlarda ekran karti sicakligi min ve max kac derece olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Merhaba,
    Masautu bir bilgisayarda orta- ust duzey bir sogutma ve yuksek- ultraya yakin ayarlarda ekran karti sicakligi min ve max kac derece olur?

her ekran kartının modeli ve soğutucusuna göre değişir... Ama genelde 70 civarı seyretmelidir
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    asus rog i7+870m şeklinde laptobumuz var. sıcaklık 80-90 C arası, o yüzden sormuştum. Laptop için çok mu anormal ?
  • quote:

asus rog i7+870m şeklinde laptobumuz var. sıcaklık 80-90 C arası, o yüzden sormuştum. Laptop için çok mu anormal ?

Ekran kartinin tam modeli lazim. Bunu bilirsek sicaklik degerlerini karsilastirabiliriz ama laptop icin de yine sicakliklar normal.

Hocam Asus rog g750js laptop, ekran kartı gtx870m
  • quote:

Hocam Asus rog g750js laptop, ekran kartı gtx870m

Epeyi bi arastirdim. Yalniz oyun incelemelerini bulamadim. Bu yuzden kiyaslama imkanim yok pek... ama laptoplarda 80-90 cok normal degerler.

Teşekkür ederim hocam ilginiz için şu cümlenizi biraz açar mısınız vaktiniz olunca " laptoplarda 80-90 cok normal degerler."
    selamlaer
  • Soyle ki. Laptop ve masaustu pc lerin en onemli farki rahat calisma alani ve serinlik. Bir laptop kapali devre seklinde butunlesik gpu kullandigindan isinmasi cok daha muhtemeldir. Bu yuzden masaustu pc de 70 derece normal iken laptoplarda oyun oynarken siddetli zorlamada cpu ve/veya gpu 80-90 derecelere ulasabilir. Ama 90 dereceyi asan bir cpu veya gpu varsa o laptopta biraz sikinti var demektir. Core temp ile gpu ve cpu sicakliklarini olcup oyunu 30 dakika kadar oynarken bir gorsel cekip atarsan daha net cevap verebiliriz. Biraz genel konusuyoruz yoksa su durumda. Mesela benim pc 780 classified ile crysis 3 te 76 derece civarindaydi. Bu gayet normal. Biraz zorlarsam overclock yaparsam 85 i bile geciyordu.

• Harika görseller.
  • arkadaşlar ben de aral dan orjinal aldım crysis 3 ü.kutu üstünde tamamen Türkçe yazıor ama oyun ingilizce.options dan da bulamadım dil seçeneklerini nsıl yapacaz
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.