Şimdi Ara

Crysis 3 (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.841
Cevap
26
Favori
281.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah sadece menüleri değiştirip, üstüne bir de ok ekleyip 3 diye çıkarmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

İnşallah sadece menüleri değiştirip, üstüne bir de ok ekleyip 3 diye çıkarmazlar.

Bakınız: MW3
  • İlk mesaj güncel,oyun harika görünüyor.
  • çok süper bir oyun bizi bekliyor olacak ama açıkcası hayal kırıklığına uğradım new york'ta geçmesini beklemiyordum crytek bence bu konuda saçmaladı ama yinede crysis isminde asalet var sabırsızlıkla bekliyor olacağız
  • bu oyunda pırofıtı mı canlandırıcaz alakatraz daha ölmediki inşallah senaryo eksiğini kapatırlar ve inşallah oyun bütün beklentileri karşılar oyun şimdilik güzel gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

bu oyunda pırofıtı mı canlandırıcaz alakatraz daha ölmediki inşallah senaryo eksiğini kapatırlar ve inşallah oyun bütün beklentileri karşılar oyun şimdilik güzel gözüküyor

2013'te çıkacağı açıklanan oyunda, New York'un felaket sonrası adeta bir ormana dönüştüğü alanda savaşacağız. Yeni özelliklere sahip bir Nanosuit'imiz de olacak.

Oyun 2047 yılında geçiyor ve kahramanımız Prophet, intikam almak için New York'a dönüyor.
  • Prophet ölmedi mi lan? Ne ayak?

• Abicim insanlar tek vurusta ölsün ve asiri manyak guclu uzaylilar olmasin baska bisey istemem. Neydi crysis 2 ya adama sarjor bosaltiyorum banamisin demiyo. Hele uzaylilar hiphizli kosuyolar atliyolar zipliyolar bide ölmuyo mubarekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Prophet ölmedi mi lan? Ne ayak?

crysis 2 nin sonunda ben prohpet dedi ya

ben çok merak ediyom bu oku nerede kullanabileceğiz inşalaha nanosuit gibi özelikleri vardır vede nanosuıt 3 falan çıkar. güzel bir atmosfer sunucak galiba
    bu arada biz new yorku uzaylılardan kurtaymamıştık yeniden mi geldiler bide istanbulda geçek falan diyorlardıben çok merak ediyom bu oku nerede kullanabileceğiz inşalaha nanosuit gibi özelikleri vardır vede nanosuıt 3 falan çıkar. güzel bir atmosfer sunucak galiba
    bu arada biz new yorku uzaylılardan kurtaymamıştık yeniden mi geldiler bide istanbulda geçek falan diyorlardı
  • crysis 3 ü kaldırırmı kaldırmazmı başlarız artık , cryengine saolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasann98

quote:

ben çok merak ediyom bu oku nerede kullanabileceğiz inşalaha nanosuit gibi özelikleri vardır vede nanosuıt 3 falan çıkar. güzel bir atmosfer sunucak galiba
    bu arada biz new yorku uzaylılardan kurtaymamıştık yeniden mi geldiler bide istanbulda geçek falan diyorlardıben çok merak ediyom bu oku nerede kullanabileceğiz inşalaha nanosuit gibi özelikleri vardır vede nanosuıt 3 falan çıkar. güzel bir atmosfer sunucak galiba
    bu arada biz new yorku uzaylılardan kurtaymamıştık yeniden mi geldiler bide istanbulda geçek falan diyorlardı

Adam oyunun başında kafaya sıktıya

• quote:

quote:

quote:

Sıktı fakat ölmedi.Nanosuit'in içinde yaşıyor o şimdi

• beta falan nezaman çıkarki o daha erken çıkar sanırım şu prophta alcartsza ne oldğunu çok mereak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

quote:

quote:

Sıktı fakat ölmedi.Nanosuit'in içinde yaşıyor o şimdi

Sıktı ölmedi ne demek prohet'in bildiğin beyni dağıldı, oyunun sonundaki Alcatraz'dı.Giysi Prophet'in olduğu için onun anıları Alcatraz'a geçmiş Alcatraz'da oyunun sonunda kendini Prophet sanmaya başlamıştır.Ne diye oyunda Prophet'i yöneteceksiniz denmiş ki?

• Bir de 2023'ten 2047'ye ne ara geldik, o nasıl bi zaman dilimi öyle. O arada hiç mi birşey olmuyor? Crysis 2020'de geçiyodu, Crysis 2 2023. Eyvallah. Ama 2047 nedir arkadaş.
  • 2047 olmasının sebebi crysis serisinin sonlandırmak istedikleri için olabilir
  • yine müthiş olacak
  • New York’taki ‘Özgürlük Kubbesi’nde, Yedi Harika Diye Bilinen Bölgelerde Savaşacak, Uzaylı Teknolojisinin Ürünü Silahlar Kullanacaksınız!

Av, avcı oluyor! Electronic Arts ve ödüllü geliştirici Crytek, bugün 2013’ün en büyük shooter deneyimlerinden biri olacak Crysis 3’ü duyurdu. Crytek’in CryENGINE 3 motorunu kullanan Crysis 3, benzersiz görselleri ve dinamik shooter oynanışı ile çıtayı iyice yükseltmeyi vaat ediyor.

‘Prophet’ rolüne bürünecek oyuncular, New York’a döndüklerinde şehrin Cell Corporation tarafından yaratılan bir Nanokubbe ile kaplı olduğunu görecekler. New York City Özgürlük Kubbesi içinde devasa ağaçlar, sık bataklıklar ve azgın nehirler bulunan gerçek bir yağmur ormanı. Özgürlük Kubbesinde bulunan yedi farklı ve birbirinden tehlikeli ortama Yedi Harika ismi verilmiş. Bu tehlikeli yenidünyada hayatta kalmak için ileri teknolojiler ve taktikler gerekiyor. Prophet ölümcül yayı, geliştirilmiş Nanogiysisi ve sahip olduğu uzaylı teknolojileri sayesinde gezegenin en ölümcül avcısı haline gelecek.

Crysis 3’ün shooter hayranlarının bayılacağı bir karışım olduğunu, oyuncuların sandbox oynanışı, gelişmiş çatışmalar, son teknoloji ürünü insan ve uzaylı silahları deneyim edebileceğini belirten Crytek CEO’su Cevat Yerli, “En yeni CryENGINE teknolojisini daha da üst seviyeye taşıyarak oyunculara etkileyici görsellerle dolu bir oyun deneyimi yaşatacak yedi farklı tema sunuyoruz. Oyuncuların oyunla buluşacakları günü heyecanla bekliyoruz” diye konuştu.
    Yıl 2047. Prophet Cell Corporation’ın karantinadaki Nanokubbeleri inşa etmesinin ardındaki gerçeği ortaya çıkardıktan sonra bir intikam görevine girişir. Halka bu devasa yapıların nüfusu korumak ve metropolleri Ceph güçlerinden temizlemek için yapıldığı söylenmiştir. Ama Nanokubbeler gerçekte CELL’in dünya hakimiyetini ele geçirme yolunda toprak ve teknoloji kazanma girişimidir. Her köşe başında cirit atan uzaylı Ceph’ler ve saldırıya geçmiş olan insanlarla dolu bu dünyada, intikam yoluna çıkan hiç kimse güvende değildir. Prophet’in sorumluları cezalandırma amacıyla çıktığı görevde herkes birer hedeftir.

Arkadaşlar paylaşıldı mı bilmiyorum ama paylaşmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 16 Nisan 2012; 19:53:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Yıl 2047 olmuş ok ve yay ne arkadaş

al işte bu kafadaki adam star warsta izlemez hala daha kılıç var diye..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.