- x
Sevgilisi olan kıza aşık olmak ..
71 Cevap6088 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

75 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:10:16 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar ,
Ben bir kıza aşık oldum ilk başlarda hoşlanıyordum güzel kız falan dersin sadece yüzüne bakarsın falan gerçekten güzel diye geçiştirirsin.
Sonra bu kız ben yürürken beni kesiyordu karşımdaydı ben de baktım hiç çevirmedi kafasını 1 dk baktı.Günaydın dedim ama kızla daha önce konuşmuşluğumuz yok o da gülümsedi günaydın dedi.Neyse bu kızı ne zaman görsem karşı karşıya gelsek hiç başka tarafa bakmadan sadece gözlerimin içine bakıo ve kafasını çevirmiyor.Önceden görsem ne olacak görmesem dediğim kızı görmeden edemiyorum okula kızı görmek için gidiyorum heryerde kızı düşünüyorum.Okulda hep kızı arıyor gözlerim yeter ki o yüzünü göriyim konuşmasın sevgilim de olmasın yeter ki kızı göriyim istiyorum ve kızın sevgilisi var.Ne yapacağımı bilmiyorum unutamıyorum da.Nasıl unutabilirim her yerde kızı düşünüyorum kızı ne zaman görsem o da bana bakıyor.
Ne yapmalıyım kızla sonradan sohbet ettik ben başka tarafa bakarken yanımda oturmuş gözlerimin içine bakıyor ben adım atmalımıyım sizce içimdekileri açıklamalımıyım ?

Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en önemli sebebi kendimize olan güvenimizdir.

2147 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:12:27 

Açıklama.
Sevgilisi varsa %99.9 ertesi gün dayak yedim konusu açarsın.

22 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:14:33 

bence konuşma ben sana vereceği cevabı söyleyeyim. x=sen ,y=kız

x-senden hoşlanıyorum
y-inanamıyorum x bunu gerçekten hiç beklemiyordum.Ben seni hep arkadaşım olarak düşünmüştüm.

3527 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:14:45 

Kızın ayrılmasını bekle.

325 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:15:21 

Aşık olmak senin elinde olan bir şey değil sonuçta dostum. Ama kızı kesmen vs. konusunda yani açılma boyutuna getirip , tabiri caizse yanlış anlama ama yavşaklık yapmak doğru değil. Bunu yapmayı düşünüyorsan önce empati kurmanı öneririm. Senin sevgiline birileri aşık olup yavşaklık yapsa nasıl hissederdin ?

~Electrical and Electronics Engineering~

75 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:20:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Aşık olmak senin elinde olan bir şey değil sonuçta dostum. Ama kızı kesmen vs. konusunda yani açılma boyutuna getirip , tabiri caizse yanlış anlama ama yavşaklık yapmak doğru değil. Bunu yapmayı düşünüyorsan önce empati kurmanı öneririm. Senin sevgiline birileri aşık olup yavşaklık yapsa nasıl hissederdin ?

Ben kendimin yerinde olsam kendimi döverdim ama sevgilisi zengin şeyin teki şımarık bir şey ona yapılmaz da bize mi yapılır kız o çocukta para buluyor çocuğa bence aşık değil ama benim vücut dikkat çekici sıkı giyinirim bir de dikkat çekmesi için ayrıyetten tipim de kötü değil yani sevgilisi zaten beni dövemez ordan +'ım var ama ben onun yerinde olsam gerçekten döverdim beni ama aşık oldum işte salak gibi gittim aşık oldum bir gülümsemeye ! şimdi işin yoksa kızı düşün her zaman..

Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en önemli sebebi kendimize olan güvenimizdir.

7 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:24:00 

quote:

Orijinalden alıntı: alifrnc

Merhaba arkadaşlar ,
Ben bir kıza aşık oldum ilk başlarda hoşlanıyordum güzel kız falan dersin sadece yüzüne bakarsın falan gerçekten güzel diye geçiştirirsin.
Sonra bu kız ben yürürken beni kesiyordu karşımdaydı ben de baktım hiç çevirmedi kafasını 1 dk baktı.Günaydın dedim ama kızla daha önce konuşmuşluğumuz yok o da gülümsedi günaydın dedi.Neyse bu kızı ne zaman görsem karşı karşıya gelsek hiç başka tarafa bakmadan sadece gözlerimin içine bakıo ve kafasını çevirmiyor.Önceden görsem ne olacak görmesem dediğim kızı görmeden edemiyorum okula kızı görmek için gidiyorum heryerde kızı düşünüyorum.Okulda hep kızı arıyor gözlerim yeter ki o yüzünü göriyim konuşmasın sevgilim de olmasın yeter ki kızı göriyim istiyorum ve kızın sevgilisi var.Ne yapacağımı bilmiyorum unutamıyorum da.Nasıl unutabilirim her yerde kızı düşünüyorum kızı ne zaman görsem o da bana bakıyor.
Ne yapmalıyım kızla sonradan sohbet ettik ben başka tarafa bakarken yanımda oturmuş gözlerimin içine bakıyor ben adım atmalımıyım sizce içimdekileri açıklamalımıyım ?

Os1 cek okula o sekil git 1de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

282 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:26:00 

quote:

Ben kendimin yerinde olsam kendimi döverdim ama sevgilisi zengin şeyin teki şımarık bir şey ona yapılmaz da bize mi yapılır kız o çocukta para buluyor çocuğa bence aşık değil ama benim vücut dikkat çekici sıkı giyinirim bir de dikkat çekmesi için ayrıyetten tipim de kötü değil yani sevgilisi zaten beni dövemez ordan +'ım var ama ben onun yerinde olsam gerçekten döverdim beni ama aşık oldum işte salak gibi gittim aşık oldum bir gülümsemeye ! şimdi işin yoksa kızı düşün her zaman..

Dışarıda takıl,gez.Arkadaşlarınla konuş oyun oyna falan filan.Unutuyorsun sonra

114 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:33:59 

Büyük ihtimal aşk değil hoşlantı, o kızı elde etsen bile elde ettikden sonra hiç birşey hissetmeyebilirsin böyle şeyleri yaşayanların çok büyük bir kısmı hoşlantı ve elde etme arzusu olduğunu söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HypeRockTiF -- 11 Nisan 2012; 19:34:38 >

657 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:35:46 

o kızın cıktığı cocuk olsam ilk seni sonrada kızı döver olayı kapatırdım.

[G]eerçeekkk [S]eevgiiii

38 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:42:04 

Ben o kızın sevgilisiyim... Adresini ver hemen

7866 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:45:57 

Yarın birgün sevgilim beni aldattı diye konu açarsın burada.Sevgilisi varken seni kesen kız senle çıkarken bir başkasını kesebilir.Bunun sonucunda da ağlayıp zırlaman gereksiz olur aynı haltı sen yiyorsun şuan.Eden bulur.

10567 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:48:50 

Klasik yorumu ben yazıyorum

Bugun senin icin sevgilisinden ayrılan kız yarın aynısını sana yapar

Veya

Kalede kaleci varken gol atılmaz mı ?

>CoNTiNuE<

"Men love women, but even more than that, men love cars."

2829 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:52:31 

bizim arkadaşta aynı böyle olmuştu sonra çocuğun ağzına s*çtılar meslek liseden adam toplayıp

Bazıları takım "tutar", bazıları ise takım tutar.

http://www.youtube.com/watch?v=nv0ORkLX7sQ

213 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:55:17 

quote:

Orijinalden alıntı: company94

bence konuşma ben sana vereceği cevabı söyleyeyim. x=sen ,y=kız

x-senden hoşlanıyorum
y-inanamıyorum x bunu gerçekten hiç beklemiyordum.Ben seni hep arkadaşım olarak düşünmüştüm.

büyük ihtimal buna benzer bir şey olucak

75 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:02:24 

Bu kızların hepsi mi böyle ya biz bi şey yapmıoruz o egosunu tatmin edecek die biz çekiyoruz acısını ya ben ya da onun sevgilisi ama yine de kıza bakmaktan alamıycam kendimi ama bi şey de demiycem kendisi bi şey derse orası ayrı zaten 2 gün daha gitcem okula ondan sonra gitmicem unuturum zamanla..

376 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:07:48 

quote:

Orijinalden alıntı: morpheus71

büyük ihtimal buna benzer bir şey olucak

+1

“The years shall run like rabbits,
For in my arms I hold
The Flower of the Ages,
And the first love of the world.”

4454 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:13:00 

eğer kız senle dalga geçmiyorsa sana tavsiyem : önce kızla konuşmaya başla faceden falan bul oradan konuş sonra tel falan al ama bunları yaparken abazanlık yapmaman lazım hatta faceden kız telini isteyene kadar sen isteme. sonra çevrendeki kimseye en yakın arkadaşına bile sevdiğini söyleme , kızla sürekli konuş aşk konularına gelirse konu çelişkili konuş , senin sevgilin var bunları konuşmak doğru değil falan de sonra kızla uyuşursanız kız zaten sevgilisinden ayrılır sonra basarsın teklifi tabi kızın sevgilisiyle arası şuan çok iyiyse şansın zor. kavga etmelerini bekle

not: kız benim sevgilimse , bir daha bakarsan gözünü oyarım

490 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:22:02 

quote:

Merhaba arkadaşlar ,

sevgilisi var ve sana bakıyorsa o kız ..........

75 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:28:21 

quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

sevgilisi var ve sana bakıyorsa o kız ..........

Hep öyle düşündüğümden yalnız kaldım ..

325 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:34:31 

Senin niyetin belli ki dostum burada öylesine açmışsın konuyu ne dersek diyelim bir mazeret buluyorsun. Oğlan yakışıklı veya tipsiz , zengin veya değil , züppe veya delikanlı ... Bunlar seni ilgilendirmez ki , kız o çocuğu öyle sevmiş ki beraber yani. Ha gerçi şimdi sen diyeceksin bana abi sevmiyor bence parası için beraber onunla diye. Sana kolay gelsin , 1 hafta sonra kız beni aldattı diye konu açarsın. Biriyle birlikteyken başkasını kesen veya yakın davranan kızdan hayır gelmez tabi olaya gerçekten objektif yaklaşıyorsan. Bazen biz erkekler kızların bize karşı tavırlarını duygularımıza göre yorumladığımız için gerçekten yanılıyoruz ve kız arkadaş olarak görüyorum seni deyince üzülüp , fahişe diye damgalıyoruz. Bunları yapıp da kendine olan saygından taviz verme , verdirme. !

1430 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:38:54 

serin hikaye olmadığını varsayarak yazıyorum;
Arkadaşım kızın sevgilisi varsa ve sani kesiyorsa kız kaşardır bunu nasıl anlayamayıp hala daha o iğrenç kızla hayal kurabiliyorsun.O oğlana yaptığını yarın sanada yapar bu tip kızlar.

In everyday life, there is more than meets the eye. To reach the depths of truth, we must drag the waters
R.I.P Darrell Lance Abbott
P.S.N:SLAyER_0307

0 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:55:27 

quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan

serin hikaye olmadığını varsayarak yazıyorum;
Arkadaşım kızın sevgilisi varsa ve sani kesiyorsa kız kaşardır bunu nasıl anlayamayıp hala daha o iğrenç kızla hayal kurabiliyorsun.O oğlana yaptığını yarın sanada yapar bu tip kızlar.

Katılmıyorum, çıktığı çocukla mutlu olmayabilir, konu sahibi arkadaşa aşık olmuş olabilir, çelişki içinde olabilir, sizin başınıza hiçmi gelmedi yahu ? tek açıdan bakmayın, hertürlü şey olabilir, tek çare konu sahibinin kızla konuşması olucaktır, zaten kızın konuşmalarından amacı belli olur, iş konuşan kişide bitiyor.. konuşmasını biliceksin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oversteer -- 11 Nisan 2012; 23:56:03 >

242 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:55:56 

kalede kaleci var diye gol atmayacak mısın ? yada maydanozun da sapı var ama sapını kopararak yiyorsun dimi ?

1430 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:57:20 

quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanKirpik

kalede kaleci var diye gol atmayacak mısın ? yada maydanozun da sapı var ama sapını kopararak yiyorsun dimi ?

bu mantıkla sadece takılmalık kız arkadaş yapılır uzun vadede birşey olmaz.

In everyday life, there is more than meets the eye. To reach the depths of truth, we must drag the waters
R.I.P Darrell Lance Abbott
P.S.N:SLAyER_0307

1382 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:58:25 

quote:

Hayatında kaç kere bir kızı başkasının elinden aldın la ?

242 Mesaj
12 Nisan 2012; 0:01:00 

quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Hayatında kaç kere bir kızı başkasının elinden aldın la ?

fark eder mi kaç olduğu senin için LA?

58 Mesaj
12 Nisan 2012; 0:22:02 

Kızın dediğin gibi sevgilisiyle sadece para için çıktığını ve sana ilgisinin kaydığını varsayarak yazıyorum.
Sevgilisi varken gidip konuşman yanlış. Bu şekil ufak tefek devam et. Aşkını bastır. Eğer kız da sana aşıksa seninle bir şekilde konuşacaktır. Bu durumda konuşması gereken o. Ilk adımı senden bekliyorsa bile sevgilisi varken bunu yapman yanlış. En azından senden birşeyler beklediğini sevgilisinden ayrılarak filan belli etmeli. Sevgilisiyle ayrılmadığı sürece duygularını bastır ve ondan işaret bekle. Ha baktın sevgilisinden ayrıldı hemen konuşmaya filan çalışma. Yavaş yavaş arttır ve ilk adımı atınca hemen koşmaya başlama. Ağırdan git. Yani kısaca onun iki adım atmasını bekle. Böyle yaparsan hem ilişki başlarsa ipler sende olur ve kız eski sevgilisiyleyken seni kestiği gibi senleyken başkalarını kesmez. Sana bağlanır. Hem de kız şıpsevdi filan çıkarsa görmek için zamanın olur. Ve bonus olarak da kızın eski ilişkisini üzerinden zaman geçmiş olur dolayısıyla eski sevgilisiyle muhattap olma ihtimalin azalır. Ha bi de kız sevgilisiyle ayrılmadan ilk adımı atıp konuşmaya başlarsa çok fazla konuşma. 'Sevgilin var bu şekilde konuşmamız ne kadar doğru' gibisinden şeyler söyleyip ona bir seçim yapması gerektiğini hissettir.

562 Mesaj
12 Nisan 2012; 1:07:03 

quote:

Ah liseliler

Bende lisenin 3 senesini bini bu şekilde geçirmişimdir.Şimdi bu yazıyı okuyunca be kadar aptallık ettiğimi fark ettim.Yapma desemde anlamassın.Düşündükçe canın yansında anla liseli

356 Mesaj
12 Nisan 2012; 3:53:21 

kız sana bakarken gözlerini senden kaçirirsa hoşlanir öküzün trene baktigi gibi bakarsa bi halt bekleme.
seni sevgili kiskandirma olaylarinada atabilir.. kiz milleti.. 1 adim atacaksan 10 kere düşünmelisin.

555 Mesaj
12 Nisan 2012; 4:30:56 

ilerde komşusunun karısına da asılır la bu.. gogul mapdan işaret koyun, yanında gezinmeyin bunun beyler.. hatta emlakcılara resmini dağıtın yanından ev satmasınlar..

- anne neden herkes sana deli diyor?
__ çünkü sen bir hayalsin yavrum ve ben de erkeğim..

242 Mesaj
12 Nisan 2012; 14:16:52 

quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Farkeder tabi.Adam ona göre senin yorumunu ciddiye alsın veya almasın değilmi babuş ?

hitap şekline dikkat et ben senin askerlik arkadaşın yada kankan değilim .

3341 Mesaj
12 Nisan 2012; 14:28:17 

Böyle kızlardan her zaman uzak duracaksın. Bunlar 2 erkeği birbirlerine düşürürler sonra biri mezara diğeri de cezaevine gider. Kız da kendine başka birini bulur

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

352 Mesaj
12 Nisan 2012; 14:34:53 

quote:

fark eder mi kaç olduğu senin için LA?

La he he

490 Mesaj
12 Nisan 2012; 15:09:15 

quote:

Hep öyle düşündüğümden yalnız kaldım ..

bu tip kızlarla birlikte olucağına sonsuza kadar yanlız kal emin ol daha kötü olur bununla birlikte olursan

87 Mesaj
12 Nisan 2012; 15:19:03 

Olaya bak;
Kızın sevgilisi ben herifim diye dolaşıyor.
Kız başka erkeklerle kesişiyor.
Kıza aşık olan kişi seviyorum diyor.
Ulen bu ne ayak ben anlamadım gitti.

Bence burda dayağı hak etmeyen kimse yok. Hepsini dövmekte yarar var. Kızı başta olmak üzere 3. ve son olarak o sevgilisini iyi bi dövmek lazım. Şiddete eğilimli miyim neyim anlayamadım.

85 Mesaj
12 Nisan 2012; 15:44:39 

Bir suru cevap verilmis hic birini okumadim, dusuncem ise; bekle kizin sevgilisinden ayrilmasini. Bakisin ama sadece bakismada kal. Eger kiz sevgilisinden ayrilirsa al eline kirbaci!

268 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:07:24 

quote:

Orijinalden alıntı: turkempires

Olaya bak;
Kızın sevgilisi ben herifim diye dolaşıyor.
Kız başka erkeklerle kesişiyor.
Kıza aşık olan kişi seviyorum diyor.
Ulen bu ne ayak ben anlamadım gitti.

Bence burda dayağı hak etmeyen kimse yok. Hepsini dövmekte yarar var. Kızı başta olmak üzere 3. ve son olarak o sevgilisini iyi bi dövmek lazım. Şiddete eğilimli miyim neyim anlayamadım.

yok kardes bende sana katiliyorum bune bole asci sofere sofer bilmemneye gibi gidio

1343 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:13:04 

quote:

Orijinalden alıntı: EvrimDışı

Kızın ayrılmasını bekle.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Radiohead, Coldplay, Oasis, Muse, The Cranberries, The Verve, Pink Floyd, Pearl Jam, Bon Jovi,Children of Bodom, Pantera, Megadeth, Necrophagist, Death, Scorpions, Skid Row, The Doors, Queen, The Beatles, Franz Ferdinand, Kaizer Chiefs, Placebo, The Strokes, Kasabian, The Kooks
Zencinin malı züğürdün çenesini yorarmış. Kekespor'da oynayan, San Marino milli takımındaki üç bacaklı zenci gol kralıyım.

1006 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:24:31 

2010'da sevmeye başladım sevgilisi oldu hala seviyodum 2012 oldu hala seviyorum(şuan sevgilisi yok) yaklaşık 4 aydır da biliyo bilmesi bile mutlu ediyo beni

Diesel PoweR
Volkswagen Passat 1.6 TDI Comfortline '13 Dark Blue

679 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:35:42 

quote:

Orijinalden alıntı: oversteer

Katılmıyorum, çıktığı çocukla mutlu olmayabilir, konu sahibi arkadaşa aşık olmuş olabilir, çelişki içinde olabilir, sizin başınıza hiçmi gelmedi yahu ? tek açıdan bakmayın, hertürlü şey olabilir, tek çare konu sahibinin kızla konuşması olucaktır, zaten kızın konuşmalarından amacı belli olur, iş konuşan kişide bitiyor.. konuşmasını biliceksin..

+1

ASUS N56VZ

Intel Core i7 3610QM 2.4 GHz Turbo BOOST ile 3.4 GHz işlemci - NVIDIA GeForce GT 650M Ekran kartı - 1 TB HDD - 16 GB Sistem Belleği (Ram) - Windows 8.1 İşletim Sistemi

263 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Klasik yorumu ben yazıyorum

Bugun senin icin sevgilisinden ayrılan kız yarın aynısını sana yapar

Veya

Kalede kaleci varken gol atılmaz mı ?

O öyle değil; kapıda gardiyan var diye içeri girmeyecek miyiz?

75 Mesaj
12 Nisan 2012; 17:48:07 

quote:

Gel konuş der gibi bakıo zaten bakarken içindeki üzüntüyü görebiliyorum çaresizliği .. Konuşmayı deniycem sonucu yazıcam buraya ..

75 Mesaj
12 Nisan 2012; 17:51:51 

quote:

Orijinalden alıntı: G Man

ilerde komşusunun karısına da asılır la bu.. gogul mapdan işaret koyun, yanında gezinmeyin bunun beyler.. hatta emlakcılara resmini dağıtın yanından ev satmasınlar..

Ahaha sapık mıyız ? Sadece bu kızda hissediyorum böyle şeyler başka hiç kimseye bakmıyorum.

7106 Mesaj
12 Nisan 2012; 17:54:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Senin niyetin belli ki dostum burada öylesine açmışsın konuyu ne dersek diyelim bir mazeret buluyorsun. Oğlan yakışıklı veya tipsiz , zengin veya değil , züppe veya delikanlı ... Bunlar seni ilgilendirmez ki , kız o çocuğu öyle sevmiş ki beraber yani. Ha gerçi şimdi sen diyeceksin bana abi sevmiyor bence parası için beraber onunla diye. Sana kolay gelsin , 1 hafta sonra kız beni aldattı diye konu açarsın. Biriyle birlikteyken başkasını kesen veya yakın davranan kızdan hayır gelmez tabi olaya gerçekten objektif yaklaşıyorsan. Bazen biz erkekler kızların bize karşı tavırlarını duygularımıza göre yorumladığımız için gerçekten yanılıyoruz ve kız arkadaş olarak görüyorum seni deyince üzülüp , fahişe diye damgalıyoruz. Bunları yapıp da kendine olan saygından taviz verme , verdirme. !

Konuyu ve arkadaşın mesajlarını okuduktan sonra bende aynı şeyleri yazıcaktım,sen yazmışsın harfi harfine katılıyorum.

İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI Z97 Mpower Max Ac | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro H100i + Noctua NT-H1 | Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | SSD: Kingston HyperX 3K 120GB | Ram: Gskill 8GB 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VG278HR 144HZ 3D 2MS | Kasa: Corsair 400R + Cx750W | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2013 | Mouse: Razer Deathadder 2013 | Mouse Pad: Razer Goliathus Speed Edition Large | Ses Sistemi: Logitech Z-906 5.1 500W | Kamera: Logitech C310 720p 5MP

TR: CK Diamond ArweN

3978 Mesaj
12 Nisan 2012; 18:01:24 

Kalede kaleci varken gol atmayacakmısın mantığında gitmeni öneririm dünyaya 1 kere geliyorsun tam gaz gel

325 Mesaj
12 Nisan 2012; 18:09:35 

Kardeşim görünen köy , kılavuz istemez. Mantıklı şekilde bakılınca konuya bu sonuçlar çıkıyor. Ayrıca , her seferinde okuyup '' adam boş ver saçma sapan gençlik heyecanı '' diyorum ama sonra yaşadıklarımı düşünüp yorum yapmadan edemiyorum şu konu dışında.

362 Mesaj
12 Nisan 2012; 19:06:46 

Bu olay benimde başıma gelmişti. Eğer kız dediğin gibi yapıyorsa senden hoşlanıyor olabilir ama şuan sevgilisi olan mahlukatla da mutludur ve onu bırakamıyordur. Bazı kızlar bu konular arasında kalıyor ve kararsız kalıyorlar. Zamanın akışına bırak derim.

Japan and Turkey friendship

Computer Programming reading

75 Mesaj
12 Nisan 2012; 19:10:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

Bu olay benimde başıma gelmişti. Eğer kız dediğin gibi yapıyorsa senden hoşlanıyor olabilir ama şuan sevgilisi olan mahlukatla da mutludur ve onu bırakamıyordur. Bazı kızlar bu konular arasında kalıyor ve kararsız kalıyorlar. Zamanın akışına bırak derim.

Zamanım kalmadı artık hiç biyerde göremem kızı. 1 gün sonra okula gitmicem izinli olucam okul bitene kadar :(

362 Mesaj
12 Nisan 2012; 19:12:51 

İşin zor o zaman senin ama yine de umudunu yitirme biliyorsun hayat ne olacağı belli olmuyor. Seviyorsanız birbirinizi elbet bir araya gelirsiniz.

Japan and Turkey friendship

Computer Programming reading

0 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:39:19 

quote:

Gel konuş der gibi bakıo zaten bakarken içindeki üzüntüyü görebiliyorum çaresizliği .. Konuşmayı deniycem sonucu yazıcam buraya ..

Konuşmaktan hiçbir zarar gelmez, herşey bir sonuca bağlanır en azından.. Veya ikinci bir seçenek olarak da beklemeyi tercih edebilirsin, bir ihtimal senin için çıktığı çocukdan ayrılabilir, böylece işin dahada kolaylaşır, tabi sana boş değilse.. ama buna güvenerek hareket etme, hayal de olabilir bu senin için, sadece varsayım.

bide konuşacaksan gözünü seveyim face'den falan konuşma, al kızı karşına otur öyle konuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oversteer -- 12 Nisan 2012; 22:40:31 >

75 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:48:20 

quote:

Konuşmaktan hiçbir zarar gelmez, herşey bir sonuca bağlanır en azından.. Veya ikinci bir seçenek olarak da beklemeyi tercih edebilirsin, bir ihtimal senin için çıktığı çocukdan ayrılabilir, böylece işin dahada kolaylaşır, tabi sana boş değilse.. ama buna güvenerek hareket etme, hayal de olabilir bu senin için, sadece varsayım.

bide konuşacaksan gözünü seveyim face'den falan konuşma, al kızı karşına otur öyle konuş..

Faceden konuşucak kadar amatör değilim bari saolasn yarın son gün bakarsa konuşucam bakmazsa unuturum elbet ..

1257 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:49:27 

Kızları anlamak için kafa yorma. Sana her gülene de aldanma. Bazen sebepsiz yere, bazen de sırf seni kandırıp "aranan kızım" triplerine girmek davasına erkeklere yüz verirler. Kızın seni alaya almak için mi, yoksa duygularını saklamadığı için mi güldüğünü anlamak için en güzel yöntem "terslemektir". Sana baktığı veya güldüğü zaman sen de sebepsiz hareketler yap. Görmezden gel, rahatsızmış gibi yapıp kalk git filan. Zaten öyle bir durum varsa o gelip sana ne olduğunu sorar. Yoksa zaten gelmez, sen de ona gül. Karşılıklı gülüşün ve olay tatlıya bağlansın.

Stabil ol, canımı ye.

75 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:52:11 

quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

Kızları anlamak için kafa yorma. Sana her gülene de aldanma. Bazen sebepsiz yere, bazen de sırf seni kandırıp "aranan kızım" triplerine girmek davasına erkeklere yüz verirler. Kızın seni alaya almak için mi, yoksa duygularını saklamadığı için mi güldüğünü anlamak için en güzel yöntem "terslemektir". Sana baktığı veya güldüğü zaman sen de sebepsiz hareketler yap. Görmezden gel, rahatsızmış gibi yapıp kalk git filan. Zaten öyle bir durum varsa o gelip sana ne olduğunu sorar. Yoksa zaten gelmez, sen de ona gül. Karşılıklı gülüşün ve olay tatlıya bağlansın.

Gülüyim mi tersliyim mi anlamadım

360 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:54:32 

bi temas kurarsan sana arkadaşım olarak görüyordum seni diyecek

Çal Çingene

1257 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:58:58