Şimdi Ara

Acer Iconia Tab A200 Türkiye'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
7.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer Iconia Tab A200 Türkiye'de satışa sunuldu

Acer firmasının Android tablet segmentindeki yerini sağlamlaştırmak adına yılın başlarında tanıtımını yaptığı NVIDIA Tegra 2 işlemci ve Android 4.0 işletim sistemine sahip Iconia Tab A200 modeli ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu. Model bir süredir perakendecilerde satılıyor olsa da Acer resmi duyurusunu henüz yaptı. 

10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte ekran, tam boy USB portu, jiroskop, 1GB RAM, Acer Ring kullanıcı arayüzü, microSD girişi, 2MP ön kamera şeklinde özelliklere sahip Iconia Tab A200, 32GB'lik versiyonu ile KDV dahil 976TL olarak raflarda yerini aldı.

Titanyum grisi veya metalik kırmızı renk seçeneklerine sahip model tanıtıldığında 8GB/16GB kapasite şeklinde bilgi verilmişti. Ancak 32GB versiyon da seriye dahil edildi.

Ürünü kampanyalı olarak 899TL seviyesinde bulmak da mümkün.

Acer Iconia Tab A200 Türkiye'de satışa sunuldu

• Tegra 2 olmasi ilginc rakipleri tegra3 de takiliyorken
  • tam boy usb portu iyi
  • Su zamanda bu fiyata bu tablet alinmaz.Tabletten gereksizlik damliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetkili Bir Abi

Su zamanda bu fiyata bu tablet alinmaz.Tabletten gereksizlik damliyor

900 TL'lik fiyatından dolayı tabletten gereksizlik damlamıyor. Aynı fiyata Tegra 3 olsaydı, "almayanı dövüyorlar" ürünü olurdu, bu haliyle de nispeten ekonomik ama gene de kaliteli olan bir alternatif...
  • 299$ a satılıyorken Türkiye'de 900 TL tutmaz...

Zaten özellikleri 2011 yılından kalma...

Retina Ekran yok..

İşlemcisi zayıf...

Fiyatı da çok pahalı...
  • Bu paraya ipad 2 alırım çok çok daha iyi donanım ve yazılım olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir35

Tegra 2 olmasi ilginc rakipleri tegra3 de takiliyorken

Evet ilginç ama Android 4.0 versiyonu ile bayağı bi verimli hale gelmiş. Yani sorun çıkartacağını sanmıyorum.
  • Aman aman bir albenisi yok,neden o kadar para verilsin?
  • sim kart? varmı ? simkart varsa iyi fiyat aslında aynı özellikteki samsung 10.1 simkart 1.300 civarıydı eğer bu model sim kart varsa fiyatına göre iy cihat bence
  • Hala tablet piyasası oturmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

299$ a satılıyorken Türkiyede 900 TL tutmaz... Zaten özellikleri 2011 yılından kalma...Retina Ekran yok..İşlemcisi zayıf...Fiyatı da çok pahalı...

"Zaten özellikleri 2011 yılından kalma." Sanırım Sen 2050'lerde takılıyosun. =]

"Retina Ekran yok." Sanırım retina ekranla doğdun. Aksi halde bir insanın bunun eksikliğini yadırgamaması lazım.

"İşlemcisi zayıf." Sanırım tabletle 2342342342 Bit'lik şifreler kırıyosun. =]

"Fiyatıda çok pahalı." Burda sadece anlatım bozukluğu buldum. =] ama "Ainol novo 7 Elf II" çıkıyo 160$ civarında. O ucuz bak.

Güle eğlene yazıyorum ama aslında içimde bi yerler de kan ağlıyo. Bu kadar sistemin kölesi olmamalı insanlar; hayatlarına yeni girmiş ya da sadece gözlerine girmiş şeylerin eksikliğini yaşamamalı. Hala evine 3 kuruş ekmek götürmek için mücadele eden insanlar var. Ne zaman böyle bi yorum okusam o insanların ne suçu var diye düşünürüm. Belki de onlar daha şanslıdır. Bilmiyorum..

• Tasarım,renk ve bazı teknik özellikler dışında o fiyat bence fazla.. :/
  • pahalı !! Acerde bizim frekansları duyamıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clawsi

quote:

299$ a satılıyorken Türkiyede 900 TL tutmaz... Zaten özellikleri 2011 yılından kalma...Retina Ekran yok..İşlemcisi zayıf...Fiyatı da çok pahalı...

"Retina Ekran yok." Sanırım retina ekranla doğdun. Aksi halde bir insanın bunun eksikliğini yadırgamaması lazım.

"Fiyatıda çok pahalı." Burda sadece anlatım bozukluğu buldum. =] ama "Ainol novo 7 Elf II" çıkıyo 160$ civarında. O ucuz bak.

Güle eğlene yazıyorum ama aslında içimde bi yerler de kan ağlıyo. Bu kadar sistemin kölesi olmamalı insanlar; hayatlarına yeni girmiş ya da sadece gözlerine girmiş şeylerin eksikliğini yaşamamalı. Hala evine 3 kuruş ekmek götürmek için mücadele eden insanlar var. Ne zaman böyle bi yorum okusam o insanların ne suçu var diye düşünürüm. Belki de onlar daha şanslıdır. Bilmiyorum..

hocam durumu öyle güzel dile getirmişsiniz ki...
    Bu 4 yıldır Hergün bu siteye girip tüm haberleri ve özellikle de yapılan yorumların tamamını okurum.içimi acıtan birşeyler vardır hep.bu yorumunuzda benim de hislerime tercüman oldunuz.bu duyarlılığı hep görmek istemişimdir yurdum insanımdan.saygılar ve gerçekten teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat belirlenirken rakiplerin fiyatınada bakmak lazım...o fiyatlara ipad 2 varken bu cihaza bu kadar vermeyi pek mantıklı bulmuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirokzan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978299$ a satılıyorken Türkiyede 900 TL tutmaz... Zaten özellikleri 2011 yılından kalma...Retina Ekran yok..İşlemcisi zayıf...Fiyatı da çok pahalı...
    Zaten özellikleri 2011 yılından kalma. Sanırım Sen 2050lerde takılıyosun. =]Retina Ekran yok. Sanırım retina ekranla doğdun. Aksi halde bir insanın bunun eksikliğini yadırgamaması lazım. İşlemcisi zayıf. Sanırım tabletle 2342342342 Bitlik şifreler kırıyosun. =]Fiyatıda çok pahalı. Burda sadece anlatım bozukluğu buldum. =] ama Ainol novo 7 Elf II çıkıyo 160$ civarında. O ucuz bak.Güle eğlene yazıyorum ama aslında içimde bi yerler de kan ağlıyo. Bu kadar sistemin kölesi olmamalı insanlar; hayatlarına yeni girmiş ya da sadece gözlerine girmiş şeylerin eksikliğini yaşamamalı. Hala evine 3 kuruş ekmek götürmek için mücadele eden insanlar var. Ne zaman böyle bi yorum okusam o insanların ne suçu var diye düşünürüm. Belki de onlar daha şanslıdır. Bilmiyorum..
    hocam durumu öyle güzel dile getirmişsiniz ki... Bu 4 yıldır Hergün bu siteye girip tüm haberleri ve özellikle de yapılan yorumların tamamını okurum.içimi acıtan birşeyler vardır hep.bu yorumunuzda benim de hislerime tercüman oldunuz.bu duyarlılığı hep görmek istemişimdir yurdum insanımdan.saygılar ve gerçekten teşekkürler...

Vâr Ol Kardeşim. Aynı dünyayı paylaşıyoruz seninle..

• quote:

quote:

Retina Ekran teknolojisi eskiden beri vardır... Ayrıca Samsung Galaxy tab 10.1 PLS ekran 1280x800 çözünürlükte pikseller göründüğü için yazılar keskin değildir ... Bu durum 10.1" olan her tablette vardır... Daha kötü olanlarda var..

Yurdumun insanı bilinçli olmadığı sürece farketmeyecektir... Kazanan da tüketiciler değil üreticiler olacaktır...

İşlemcisi yavaş sebebi Android optimize edilmemiş olmasıdır yani Android olgulanlaşma seviyesindedir... Ama Android 4 te bile tarayıcısında kasılmalar görülmektedir...

Anlatım bozukluğu imiş! Ainol novo 7 gibi KIRPILMIŞ modellerin yurt dışı fiyatları üzerinden ucuz diyorsan sana göre en ucuz olanı nerdeyse herşeyi kırpılmış taş ta ucuzdur...

Ucuz demek donanımsal kırpılmışlığı yokken ki fiyattır...

Ekranı kalitesiz bluetooth u olmayan GPS dijital pusulası olmayan bir Ainol Novo 7 için fiyatı zaten 160$ olacaktır... Buna ucuz denmez kırpıldığı için fiyatı da uygun olmuştur denilir o kadar ...

Bu yazım ise ortayadır :

Teknoloji ile işi olmayan geçim derdi olanlar zaten burda edebiyat parçalamasın... Onlara da Ainol gibi kırpılmış modelleri tavsiye edilecekse denk donanım olmadığı da ifade edilmelidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 14 Nisan 2012; 8:22:28 >

• Bugün Vatan'da 745 tl. Bu fiyata alınası duruyor ama Engadget'taki review iç açıcı değil. Hani paranıza yazık der gibi olmuş. Nereydeyse tek artısı ICS olması diyor gibiler.

İş seyahatlerinde zaten şirket bilgisayarı yanımda oluyor ama 720p filmleri rahat seyredebileceğim bir bilgisayar değil.
    Ipad'im var, onda da 720p film performansı beklediğim kadar iyi değildi.

720p filmleri takılmadan rahatlıkla seyredebileceğim 10" ekranlı fiyat/performans bir tablet arıyordum. Bu cihaz öyle görünüyor ama ekran kalitesi tatmin edici değil demişler, film seyrederken optimal seyir pozisyonu için şekilden şekile girdik gibisinden bir yorumları da var Engadget incelemesinde.

Ne dersiniz, 745 tl ye fiyat/performans mıdır, yoksa biraz daha sabredip problemsiz tegra 3 lü cihazları mı beklemeli?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978 299$ a satılıyorken Türkiyede 900 TL tutmaz... Zaten özellikleri 2011 yılından kalma...Retina Ekran yok..İşlemcisi zayıf...Fiyatı da çok pahalı...
    Zaten özellikleri 2011 yılından kalma. Sanırım Sen 2050lerde takılıyosun. =] Retina Ekran yok. Sanırım retina ekranla doğdun. Aksi halde bir insanın bunun eksikliğini yadırgamaması lazım. İşlemcisi zayıf. Sanırım tabletle 2342342342 Bitlik şifreler kırıyosun. =] Fiyatıda çok pahalı. Burda sadece anlatım bozukluğu buldum. =] ama Ainol novo 7 Elf II çıkıyo 160$ civarında. O ucuz bak. Güle eğlene yazıyorum ama aslında içimde bi yerler de kan ağlıyo. Bu kadar sistemin kölesi olmamalı insanlar; hayatlarına yeni girmiş ya da sadece gözlerine girmiş şeylerin eksikliğini yaşamamalı. Hala evine 3 kuruş ekmek götürmek için mücadele eden insanlar var. Ne zaman böyle bi yorum okusam o insanların ne suçu var diye düşünürüm. Belki de onlar daha şanslıdır. Bilmiyorum..
    Retina Ekran teknolojisi eskiden beri vardır... Ayrıca Samsung Galaxy tab 10.1 PLS ekran 1280x800 çözünürlükte pikseller göründüğü için yazılar keskin değildir ... Bu durum 10.1 olan her tablette vardır... Daha kötü olanlarda var.. Yurdumun insanı bilinçli olmadığı sürece farketmeyecektir... Kazanan da tüketiciler değil üreticiler olacaktır... İşlemcisi yavaş sebebi Android optimize edilmemiş olmasıdır yani Android olgulanlaşma seviyesindedir... Ama Android 4 te bile tarayıcısında kasılmalar görülmektedir... Anlatım bozukluğu imiş! Ainol novo 7 gibi KIRPILMIŞ modellerin yurt dışı fiyatları üzerinden ucuz diyorsan sana göre en ucuz olanı nerdeyse herşeyi kırpılmış taş ta ucuzdur... Ucuz demek donanımsal kırpılmışlığı yokken ki fiyattır... Ekranı kalitesiz bluetooth u olmayan GPS dijital pusulası olmayan bir Ainol Novo 7 için fiyatı zaten 160$ olacaktır... Buna ucuz denmez kırpıldığı için fiyatı da uygun olmuştur denilir o kadar ... Bu yazım ise ortayadır : Teknoloji ile işi olmayan geçim derdi olanlar zaten burda edebiyat parçalamasın... Onlara da Ainol gibi kırpılmış modelleri tavsiye edilecekse denk donanım olmadığı da ifade edilmelidir...

Hayırdır =] Ciğerine mi dokundu yazdıklarım. Bayağı dert yanmışsın. =)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.