Şimdi Ara

Bahçeşehir, Oyun Yapımcılarını Bekliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Bahçeşehir Üniversitesi'nde herkese açık ve ücretsiz olarak sunulacak oyun atölyesinin Mayıs ayında başlayacağını bildirdi. Bahçeşehir Univercity Game Lab (BUG), start verdiği bu etkinliklere yaz okulu ile başlıyor. Amatör ve profesyonel oyun yapımcılarını ağırlamayı planlayan üniversite akademisyenleri başvurularınızı http://bug.bahcesehir.edu.tr adresi üzerinden bekliyor.

• Gerçekten güzel bir atılım olmuş, hem eğitim amaçlı hemde güzel sonuçlar doğuracak bir projeye benziyor.

Umarım katılım düzeyi beklenenin üzerinde olur.
    Dipnot: Bende başvurumu yaptım. Sizleride beklerim.
  • Böyle ufak ufak girişimlerle gelişecek Türkiyede oyun sektörü
  • Başvurumu yaptım Orda buluşuruz :)
  • Sayın ......................
    Kaydınız alınmıştır.
    18 yaşından küçük olduğunuz bilgisini verdiniz. 18 yaşından küçük katılımcıların, velisi olan kişilerin onayını yazılı olarak belgelemesi istenecektir.
    En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz. İlginize teşekkür ederiz.

İlla uğraştırcaklar adamı :(
  • dünya için küçük Türkiye için büyük bir adım :)
  • Oyun yapmak isteyipte bu konuyla ilgili hiç bir bilgisi ve deneyimi olmayan kimseler için uygun mu peki? Çünkü hangi programları ve yazılım dillerini biliyorsunuz diye boşuna sormuyorlar herhalde?
  • Bende başvurumu yaptım ve umarım hiç bilgisi olmayan kişiler almazlar.En azından amatör kişileri alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewee1212 -- 11 Nisan 2012; 19:12:17 >
  • Hiç bir deneyimi olmayan ama yapmayı öğrenmek isteyen kişiler ne yapcak ? :)
  • takdir etdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycho_nomaD

Hiç bir deneyimi olmayan ama yapmayı öğrenmek isteyen kişiler ne yapcak ? :)
    orda ne diyo okul diyo yaz okulu. sadece profesyoneller alınacaksa ne anladım ben bu işten. amatör derken az programlama dili ve az oyun tasarım bilgisine sahip kişiler isteniyor. yani sadece profesyoneller olursa profesyoneller ne yapsın orda gider oyun firmasında çalışır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.