Şimdi Ara

Crysis 3 mü Geliyor!?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Popüler oyun dergilerinden Game Reactor'ün yeni sayısının kapak resmi oyun dünyasını heyecanlandırmaya yetti. Derginin İsveç'de yayınlanan baskısında Crysis 3'ün geldiğine yönelik ipuçları var.

Öncelikle derginin kapak tasarımında sol üst köşede Crysis ile bütünleşmiş altıgen desenler görülüyor. Bunun Nano Suit'in akıllara kazınmış kaplaması olduğunu biliyorsunuz. Arka plandaki yapılar ise New York'un saldırıdan sonraki yıkılmış hali olabilir, henüz net olmasa da iddialar bu yönde. Derginin kapağında da vurucu özel haberlerin bulunduğu belirtilmiş.

Crytek tarafında ise stüdyonun Nisan ayında dev bir duyuru yapacağı konusunda ipuçları verilmişti. Ayrıca daha önce EA'in iş ilanlarında CryEngine 3 ile Crysis 3'ün geliştirilmekte olduğu söylentileri yükselmiş ve Crytek ile partner oldukları konuşulmuştu. Tüm bu ipuçları Crysis 3'ü gösterse de bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

• Grafiğini crysis 2'deki gibi kısmasınlarda.
  • zaten ilk resim direk crysis hatırlattı...crysis 3'ün tekrar new york'ta geçmesini istemem açıkçası daha farklı bir yer olur inşallah çünkü tropikal bir adadan sonra şehir teması farklı güzel oldu ama oyunun sınırlarını oyuncuyu çok kısıtladı eğer şehirde daha özgür hareket edilecekse güzel olabilir
  • gelsin gelsin crysis candır can
  • konsollar yüzünden Crysis 2 deki gibi kısacaklarsa ! Tamam her halükarda oyunun grafikleri süperdi ama konsollar yüzünden kırpıldığıda bir gerçek..Hakkını veren bir oyun olsun bence..Tıpkı Crysis 1 deki gibi.Ayrıca oyunun üçleme olacağı biliniyordu :) buda diğer oyunlar gibi türkçe çıkar inşallah Ea'nın bir çok engellemesine karşı cevat yerli oyuna türkçeyi eklettirmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 11 Nisan 2012; 13:42:35 >
  • Çok açık ve bariz bi şekilde belli oluyor Crysis olduğu. Hatta yemin bile ederim. :D
  • Seviyoruz sizi yerli kardeşler ;)
  • Hayır ya Balderesi 10 kavonoz bal 100 lira yapcakmıs onun reklamıdır :D
  • uzun bir hikaye ve iyi bir multi isterim gerçi multi işi hayal :D
  • ORMAN BÜYÜK HARİTALAR VE ARAÇ KULLANMAK İSTİYORUM BE HATA YAPMAZLAR UMARIM
  • maksimum şüphe :D:D
  • ilk oyundaki gibi güzel grafikler, geniş oyun alanı, konuşabilen adam, komik muhabbetler ve güzel bir senaryo istiyoruz.
  • Maksimum Endişe Maksimum Heyecan
  • Yeni konsollar çıkınca yapsalar daha iyi olurdu.
  • umarım grafikten çok eğlenceye önem verirler bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodri

ilk oyundaki gibi güzel grafikler, geniş oyun alanı, konuşabilen adam, komik muhabbetler ve güzel bir senaryo istiyoruz.

Kesinlikle katılıyorum özellikle grafik kısmına.
  • Crysis oyun olarak iyi fakat konusu biraz tuaf.Asıl düşmanımız uzaylılar mı yoksa askerler mi kesin bir şey yok ikisine de saldırıyoruz.Bu yüzden iyi bir senaryo bulmaları lazım.
  • 2.resim bana feyk geldi. Çünkü sizinde bildiği gibi origin dolarla oyun satmıyor ? (yoksa satıyor da ben mi geri kaldım?)
    Bu arada umarım grafikleri bu sefer kırpmadan pc ye çıkar.
  • crysis 3 ün istanbulda geçeceğine dair söylemde bulunmuslardı yerli kardeşler bakalım görlim
  • Hayırlısı olsun:http://i.imgur.com/Sl0xy.jpg
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.