Şimdi Ara

Instagram güncellemelere doymuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşık 1 hafta önce Android işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunulan ve bu kısa süre içinde 5 milyon indirilme sayısına ulaşan Instagram uygulaması için yeni bir güncelleme daha geldi.

Kullanımı sunulduğu günden bu yana neredeyse her gün güncelleme alan Instagram uygulaması, en son güncellemesiyle tabletlerdeki bazı problemlerini,geotag yani konum ekleme sıklığını, Instagram fotoğraflarının galeride görünmeme sorununu hedef alırken, Nvidia Tegra 3 işlemcili tablet ve telefonlara ek olarak HTC One X başta olmak üzere çok sayıda telefonun Instagramın dahili kamera ve filtrelerini daha etkin bir şekilde kullanması sağlandı.

Google Play'de ücretsiz olarak sunulan uygulamanın 12.6 MB boyutunda olduğunu da belirtmekte fayda var.

• darisi basimiza umarim bizdende kaliteli uygulamalar yazanlar cikar.
  • Instagram'ın dahili kamera ve filtrelerini daha etkin şekilde kullanması ne demektir? önceden uyumsuzluğu vardı da geliştirildi mi ne oldu o esnada? dümdüz haber yazıp geçmeyin.
  • ben bu bu programın neyi 1 milyar dolar ediyor anlamış değilim
  • Google, gerçekden bu atağı yılın atağı olarak geçmeli çok iyi bir iş yaptı meyvelerini fazlasıyla topluyo bu popülerlik gelmişse aynı şekilde 2kat bir hızla devam edicekdir.. :))
  • Bır kere daha guncelleme alırsa Her 2 cıhazımdan da silcem , zırt pırt guncelleme uyarısı verıyor
  • koca bir balon şu program,kaç tane varyasyonu var ama gogle satın aldığı için insanlar rağbet ediyor..bu güncelleme mevzularıda bana gene reklam kokan hareketler gibi geldi,maksat isiminden söz ettirmek ve indirme sayılarını yükseltmek.yani bazı güncellemelerin reklam amaçlı bir şekilde bilinçli yapıldığı kanısındayım ve gogle da reklamı çok çok seviyor.
  • Yazık oldu . . !

Facebook’ un gizlilik politikası ortada. Bu alanı da satın

alarak felakete doğru gidiyor . Lütfen kimse gizliliği

unutmasın !

”TEKEL ” HER ZAMAN KULLANICI IÇIN TEHLIKEDIR.

Android ’ e Instagram geldi indirdim hesap açmadan 1

hafta sonra bu olay oldu . Uygulamayı kullanmadan

sildim Facebook hesabımı da kapatıyorum.

Tekrar söylüyorum özellikle günümüzde ( kendiniz için )

biraz gizliliğe önem verin . Meydanı boş bulmalarına

izin vermeyelim .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.