Şimdi Ara

Asus Transformer Pad 300 raflarda görülmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Transformer Pad 300 raflarda görülmeye başladı

Barselona'daki MWC 2012 fuarında bütçe dostu sloganıyla tanıtılan ve farklı renkleriyle dikkat çeken Asus Transformer Pad 300 modeli perakendecilerin raflarını süslemeye başladı.

Transformer Pad 300 modeli 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip IPS ekran, 4+1 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 işlemci, 1GB RAM, f/2.2 diyafram aralıklı 8MP arka/2MP ön kamera, HDMI çıkışı, Android 4.0 işletim sistemi, 16GB/32GB depolama kapasitesi, microSD slotu, opsiyonel LTE bağlantısı, 10 saate kadar kullanım süresi, klavye docku ile 15 saat ek kullanım süresi özellikleri sunuyor.

Transformer Pad 300 modeli şimdilik LTE seçeneğinden yoksun. Android Community tarafından verilen habere göre Fransız Tablette çevrimiçi perakendecisinde 32GB'lik versiyon listelenmeye başladı. Tabletin ön siparişli fiyatı 499 Avro. Kesin dağıtım tarihi 15 Mayıs sonrası olarak görülürken, klavye dock ünitesinin de fiyatı belli değil.

ABD'de ise J&R perakendecisi 399$'dan ön siparişe başladı. Google Shopping sonuçlarında listelenen fiyata göre dock ünitesi de 149$ seviyesinde. Firma 16GB varyantını da 379$'dan satışa sunacağını bildirdi. Ancak dağıtım tarihi belirsiz.

Avrupa fiyat etiketine bakıldığında ülkemize de 1500TL-1600TL civarında gireceği tahminini yapabiliriz. Ancak Transformer Prime modeli bu fiyatın daha altına satıldığı için yeterli ilgiyi görmeyebilir.

Asus Transformer Pad 300 raflarda görülmeye başladı

• güya ucuz tablet izlenimi vermişti asus bize bu modelle ancak fiyatlara bakınca bana bişey kabardı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chester57

güya ucuz tablet izlenimi vermişti asus bize bu modelle ancak fiyatlara bakınca bana bişey kabardı :S

alma kardeşim zorlamı aldırıyolar! git samsung galaxy serisi bi tablet al veya ipad al ipad 2 ler 1000 lira civarı şuanda git onlardan al sana birşey kabardıysa.
  • hala kisisel atismalar bitmemis.bunlari artik birakalim.almak isteyen alir zaten.istemeyende almaz.burasi atisma yerinemi benziyor.haber icin tesekkurler.site calisanlara cevabimizi guzel yorumlarimizla verelim.cokmu zor olumlu birsey yazmak.
  • gereksiz tartışmanın atarlanmanın lüzumu yok gibi.Asus android tabletlerde en kaliteli ürünleri yapıyor desteğini de veriyor daha ne olsun,kimine pahalı gelebilir, pahalı kavramı da kişiden kişiye değişebilir ;)
  • 1500 o nekadar ucuz ? Bedava ...! Arkadaş 1000 tl yi geçmeyecek millet aç kurt gibi ne alacağını şaşırırsa bunlar daha çok kitler. Bu benim görüşüm , alma ozaman diye saçma cevaplar yazmayın ,bu markalar hertürlü kazanır amaç bunların sömürüsüne biraz olsun tepki göstermemizdir.
  • Tabletin kalitesi tartışılmaz ancak ben fiyat politikasını beğenmedim,daha uygun fiyatlarla çıkış yapmalıydı.
  • Bu modelini prime'den belirgin ne farkı var? Bir de bütçe dostu olup diğer modelden nasıl pahalı oluyor?
  • Alan alsında,bütçe dostu sloganıyla çıkış yapıyorsa,cidden lafının arkasında durmalı diye düşünüyorum
  • Tam transformer prime almaya karar vermisken yenisi cikdi :( primela arasinda ne fark var?
  • bunların fiyatlarını görünce ipad daha alınası
  • Klavye docku iyi düşünülmüş bir ayrıntı ayrıca tasarım ve renk seçenekleri güzel genelde herkezi fazlasıyla yetecek bir tablet, fiyatda o denli yüksek tabi..
  • Ulan (afedersiniz ama), şunlar piyasaya bahsettikleri fiyattan çıkınca 3-5 ay irade gösterip almayacaksın, kimseye de aldırtmayacaksın, o zaman bak bakalım istedikleri fiyattan satabiliyorlar mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNGDuM

Tam transformer prime almaya karar vermisken yenisi cikdi :( primela arasinda ne fark var?

Bende bir fark göremedim. Gereksiz bir model olmuş sanki.
  • quote:

Tam transformer prime almaya karar vermisken yenisi cikdi :( primela arasinda ne fark var?

kamerasından başka belirgin fark yok.. 4+1 çekirdek diyo ama tegra 3 olduktan sonra cok bir fark olacagınısanmıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerf82

quote:

kamerasından başka belirgin fark yok.. 4+1 çekirdek diyo ama tegra 3 olduktan sonra cok bir fark olacagınısanmıyorum..

Prime'da 4+1 çekirdek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

quote:

Orijinalden alıntı: tanerf82

quote:

Prime'da 4+1 çekirdek.

o zaman farkı yok desek yeridir :)
  • 3g ve 4g lte var arkadaşlar..
  • Türkiye de ne zaman satışa sunulur acaba
  • Up ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.