Şimdi Ara

Uygulama Haber 1: 'Mobil Dünyadaki Gelişmelerle Karşınızdayız'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
13.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Haber isimli yeni programımızın ilk bölümünde sizler için mobil dünyadaki gelişmeleri ve gündemde yer alan konuları değerlendirdik. İlk bölümümüzde sizler için birbirinden farklı uygulama ve oyunları ele aldık.

• süper olmuşşşşşşşşşşşş
  • Konsept hoş olmuş.

Mobilite zaten apayrı bir dünya. Son 5 yıldaki gelişmelere bakınca insanın aklı şaşıyor.
  • Çok güzel bi program olmuş, inş devamı gelir.
  • vaaaay be siftah benden bereken sizden millet :D
  • Program mobilde izlense de mobil dünyada ki gelişmeleri izlesek. İpadten açılmıyor.

Artık açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tym -- 11 Nisan 2012; 1:58:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tym

Program mobilde izlense de mobil dünyada ki gelişmeleri izlesek. İpadten açılmıyor.

Aynen. Mobil dunya ile ilgili programi mobil cihazdan izleyememizde guzel yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

süper olmuşşşşşşşşşşşş

39 dk lık videoyu 5 dakikada nasıl izledin ben onu merak ediyorum?
  • EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR PROĞRAM OLMUŞ.
  • O değilde ipad incelemesi n'oldu? :)
  • Donanımhaberde herşey süper.Tabiki Çalışanların emeğine saygı duymak lazım.Eleştirirken dozu kaçıranlarda yok değil.+ yada - önemli değil.Mesut Çevik gibi bir insanı bile kızdırdılar.Şu sözü çok severim.(Küçük Beyinler Kişileri.Orta Beyinler Konuları.Büyük Beyinler Sistemleri Tartışır).
  • Uzgunum bu video oynatilamaz diyo.

Bende uzgunum..
  • Her alanda yenilikçi ve bilgilendirici, içeriği bol programlar yapıyorsunuz, bu programı henüz izlemedim ama kaliteli olacağına eminim. Diğer serileri zaten zevkle izliyorum.
    Şuanki üst kadronuz çok iyi, çok emek veriyorsunuz, bu tadı eskiden televidyon sitesinde yaşamıştım, orda da çok güzel programlar vardı ama tabi uzun sürmedi varlığı.
    Çalışmalarınızda kolaylıklar, başarılar ve devamlılık dilerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguh

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07 süper olmuşşşşşşşşşşşş
    39 dk lık videoyu 5 dakikada nasıl izledin ben onu merak ediyorum?

Bende 6. dakikada izlerken yazdım. Birşeyin güzel olduğunu anlamak için videonun tamanını izlemeye gerek yok zaten sonuna kadarda güzel bi program olmuş.
  • ios tan androide elbette gecicekler çağ bunu gerektiriyor :D
  • Orijinalden alıntı: draguh

Orijinalden alıntı: nedensiz07 süper olmuşşşşşşşşşşşş 39 dk lık videoyu 5 dakikada nasıl izledin ben onu merak ediyorum?[/qu

ben programın konusuna yorum yapmadım kı formatına yaptım dostum anlamıssındır umarım
  • Sıkıldım . Bence biraz canlılık katmaları gerekiyor. Erdinç iyikulla mesut cevigin paslaşmaları apayrı :)
  • bence çok güsel olmuş zten dh nin video haberlerini ve incelemelerini çok seviyorum arkama yaslanıp izliyorum:) bu programında devamını diliyorum mobil platform için bence gerekli bir çalışmaydı.. hatta bence haftanın en iyi ios oyunu android oyunu vs. yerine her hafta böyle bir program yapılması bence çok daha derli toplu ve güzel olacaktır ve dahada bilgilendirici olacaktır...

Teşekkürler:!:))
  • Ahanda Bugün Google'dan İstifa Edip Yandex'e Geçiyorum.Neden Bilmiyorum Ama Duygusal Bi Bağ Oluştu :(
  • Arka plan çok kötü Gün Bey bir daha ki videoda şu arka planı lütfen değiştirn .Ayrıca bütçesi kısıtlı olan firmalar önce İos demişsiniz bana mantıksız geliyor,mac lazım,ioslu cihazlazım,yıllık 99 dolara devoloper kit lazım eeee objective c yle uğraşması var,androidde her sisteme çalışan SDK var ücret yok bir şey yok, durum böyle olunca sizin dediğiniz pek mantıklı gelmedi .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.