Şimdi Ara

Nidalee bana uğursuz geldi galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün biraz nidalee oynayayım dedim.3ünde solo top birinde mid oldum çoğundada kendi lane'imi domine ettim fakat oyun sonlarına doğru karşı takım atağa geçiyor ve hep fightları kaybediyoruz.Bende biraz useless kalıyorum ne kadar kassam bile bu nidalee nin bir zaafı mı yoksa benim kendi beceriksizliğim mi? 4 oyun üstüste kaybedince insanın morali bozuluyor da

Edit:
    quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Itemlarını de gösterseydin ona göre yorum yapabilirdim :)

Bazen morello's evil tome da çıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brisingr -- 10 Nisan 2012; 21:28:37 >

• Senin nooblığın diye düşünüyorum.Nidalee ap veya ad olsun takıma her türlü yarar sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: p1r4t3s

Senin nooblığın diye düşünüyorum.Nidalee ap veya ad olsun takıma her türlü yarar sağlıyor

Te yarrebbim adama daha ogretici yaklasiydin ya pro nidalee player.
  • SENSIN UĞURSUZ
    https://hotfile.com/dl/152295726/591df91/PnqRwy0_-_Nidalee_(6).lrf.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LLoncept -- 11 Nisan 2012; 23:45:08 >

• quote:

Senin nooblığın diye düşünüyorum.Nidalee ap veya ad olsun takıma her türlü yarar sağlıyor

zaten bende takıma yarar sağladığımı düşünüyorum ama düşünmekle olmuyor işe yaramıyor.Bir şeyler deniyorum ama tabi bir iki taktik verirseniz nasıl "nooblugumdan" kurtulacağım hakkında...
  • quote:

Noob biraz ağır bir sıfat bence yerli yersiz kullanmamalı.
  • Itemlarını de gösterseydin ona göre yorum yapabilirdim :)
  • quote:

senin mantigina gore nidalee alan takim oyunu kazanacak he mi? 600 elo scrub seni allah bilir 30 bile olmamissindir sen git master yi falan oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nidalee nin görevi bence tflerden önce duvarların arkasından mızrak atmaktır. Rangesi fazla zaten , bir de max rangeden atınca carrylerin canı yarılanıyor. Ben genelde böyle oynuyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brdn74

nidalee nin görevi bence tflerden önce duvarların arkasından mızrak atmaktır. Rangesi fazla zaten , bir de max rangeden atınca carrylerin canı yarılanıyor. Ben genelde böyle oynuyorum :D

bende öyle yapmayı deniyorum tutturuyorum da yüzde 35-40 civarı ama fightlarda kaplan olarak ortaya atılasım geliyor ama hemen ölrüm diye gitmiyorum uzaktan mızrak atıp takım arkadaşlarıma heal veriyorum.Fightlarda ne yapmam gerekir tam olarak
  • offtank kasmadığın için böyle olmuş
  • quote:

biraz daha vurun ölmemiş
  • Bir daha nida'ya suç atmadan önce duş al
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlord

Bir daha nida'ya suç atmadan önce duş al

Önce bir yazdığımı tekrar et tekrar oku sonra bu cümleni düşün ve anla ki ben nida ya suç atmadım.Sadece hata bende mi yoksa fight ta useless mi diye sordum..!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Brisingr

quote:

Orijinalden alıntı: brdn74

nidalee nin görevi bence tflerden önce duvarların arkasından mızrak atmaktır. Rangesi fazla zaten , bir de max rangeden atınca carrylerin canı yarılanıyor. Ben genelde böyle oynuyorum :D

bende öyle yapmayı deniyorum tutturuyorum da yüzde 35-40 civarı ama fightlarda kaplan olarak ortaya atılasım geliyor ama hemen ölrüm diye gitmiyorum uzaktan mızrak atıp takım arkadaşlarıma heal veriyorum.Fightlarda ne yapmam gerekir tam olarak

benim pek bilgim yok ama LLoncept in videosu var spear of destiny diye :D Nidalee spear açısından gayet güzel video. Veya hotshotgg var onun gameplaylerini izleyebilirsin gayet iyi oynuyor nidalee'yi. Fikir edinirsin en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

offtank kasmadığın için böyle olmuş

nasıl yani rylai gibi şeyler mi kasıyım azıcık da
  • benim için ap daha zevkli spearları sokunca(karşı takıma) o kırmızı bar sana çok güzel zevk verir magic penetration bot veya tenacity al sonra rabadon lich bane yeter
  • quote:

quote:

wriggles - mr bot - trinity force - warnog - atmas - randuin yada fon al cougar formunda çoşarsın
  • quote:

quote:

quote:

wriggles - mr bot - trinity force - warnog - atmas - randuin yada fon al cougar formunda çoşarsın

ama böyle de mızraklar bir işe yaramaz :D
  • Nidaleyi AP olarak mizrak yada heal odakli oynayanlari gordum ama rakip aptal olmadigi surece earliest (!) game den sonra etkili oldugu soylenemez. Daha cok hybrid yada ad gidenler var. 6 ya kadar kedi gibi pisiyor 6 dan sonra pumayi cikartiyorlar :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.